999 rezultate për

tahiri

Replikat PS-LSI për Roshin, deputetja e Metës thumbon Tahirin Lëvizja Socialiste për Integrim vazhdon me akuzat dhe kundër akuzat me qeverinë Rama, aleatin e tyre në qeverisje. De
Kodheli sulmon Blushin në Kuvend: Më the se doje vendin e Saimir Tahirit Ministria e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka marrë fjalën në seancën parlamentare që po zhvillohet në Kuvend dhe kryefajala e s
PS-LSI, në prag ndarjes? Pas Tahirit, Luan Rama kërkon dalje urgjente për mediat Edhe pse gjendemi shumë pranë zgjedhjeve dhe politika gjendet në krizë për shkak të bojkotit të opozitës, koalicioni qev
Saimir Tahiri shpërthen ndaj LSI: Po sulmoni PS duke i shkelur syrin PD-së Ish-ministri i Brendshme, Saimir Tahiri me anë të një statusi në Facebook ka reaguan në lidhje me “goditjet” tendencioz
Kriza PS-LSI, shpërthen Tahiri: Shajnë qeverinë që të bëhen lajm Ish-ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri gjatë një takimi me banorët e Paskuqanit reagopi në lidhje me akuzat e
Tregon Tahiri: Ja kush i pezulloi bisedimet me Serbinë Ministrja Edita Tahiri, në një intervistë për "Zërin" ka thënë se bisedimet me Serbinë janë pezulluar për respektim të r
Shikoni si "harbohet" në lokalet e Tiranës Saimir Tahiri (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka zgjedhur që këtë të martë, ta kalojë ndryshe nën shoqërinë e të rinjve social
Një baba si Saimir Tahiri Mesa duket ish ministri Saimir Tahiri tashmë ka më shumë kohë për familjen. Ajo që ka rënë më shumë në sy është lidhj
Rama shpreh mirënjohjen ndaj Tahirit: Ministri i ri do të vijojë suksesin e tij Kryeministri Edi Rama ka qenë sot para krerëve të Policisë së Shtetit ku ka prezantuar ministrin e ri të Brendshëm, Fatm
Tahiri nxjerr një foto me bariun, por ky koment do t'ju bëjë të mbani barkun me dorë (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pasi la postin e ministrit, të dielën e parë e kaloi në një bashkëbisedim me Rami
Çështja e Balilit, Tahiri zbulon pengjet si ministër i Brendshëm Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pasi dëshmoi në Prokurorinë e Krimeve të Rënda në lidhje me rastin e kërcënimit t
Kërcënimi i Mynyr Konit nga Shullazi, ja çfarë deklaron Tahiri pas dëshmisë Ish-ministri i Brendshmë Saimir Tahiri ka përfunduar së dhëni dëshminë për prokurorinë në lidhje me çështjen e Shullazit
Saimir Tahiri mbërrin në prokurori për Shullazin, ja për çfarë do pyetet Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri mëngjesin e sotëm është paraqitur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dhënë
"Shullazi"/ Tahiri sot në prokurori bashkë me një ministër tjetër Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, sot do të paraqitet në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për të dhënë deklarime pa
Tahiri i dërgon padashje mesazh, shpërthen ish drejtuesi i policisë: A s'të vjen turp? Sapo u shkarkua nga posti i ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri u ka dërguar një mesazh të gjithë punonjësve të polici
Tahiri SMS çdo polici pas shkarkimit: Jam krenar me ty! (FOTO LAJM) Fatmir Xhafaj tashmë zyrtarisht mund të quhet Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, pas votimit të dekretit të Presidentit
Dosja e Shullazit, Ish-ministri Tahiri nesër në Prokurori Ish-ministri i Brendshëm Sajmir Tahiri nëser është thirrur për t’u paraqitur në prokurori në lidhje me çështjen e kërcë
Blushi: Ja arsyeja e vërtetë e shkarkimit të Saimir Tahirit (VIDEO) Kreu i LIBRA Ben Blushi ka marrë fjalën në seancën plenare ditën e sotme dhe me tone të ashpra iu kundërvu për të disatë
Saimir Tahiri zbulon se më kë do bëjë “koalicion” PS para 18 Qershorit Saimir Tahiri gjatë ditës së sotme teksa ndodhej në Kombinat, ka ngacmuar aleatin e PS-së në koalicionin qeverisës, Lëvi
Hetimet për Shullazin, Prokuroria: Për çfarë do ta pyesim Saimir Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka thirrur ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, këtë javë për të dhënë deklarime në l
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}