999 rezultate për

tafilit

Vllaznia nuk njeh kundërshtar. mposht edhe Dinamon Vllaznia ka triumfuar në “Loro Boriçi” ndaj Dinamos me rezultatin e pastër 2-0 në supersfidën e Grupit A të Kategorisë s
I dënuar për vrasjen e Arben Zylyftarit, KLD verifikon lirimin e Tafilit Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka nisur procedurat për verifikimin e vendimit të Gjykatës së Krujës, e cila të martën lir
Lirimi nga burgu i Genc Tafilit, reagon ashpër Meta Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lirimit nga burgu të Genc Tafilit. Në një reagim zyrtar për mediat thuhet se Met
Banda e Tafilit/ I mbijetuari i atentatit: Nuk i njoh! Gjatë dëshmisë së sotme në sallën e gjyqit, i mbijetuari nga atentati i bandës së Admir Tafilit, shtetasi Edmond Çakmash
DETAJET/ U nis të vriste vëllanë, 40-vjeçarit iu bë atentat nga grupi i Admir Tafilit Roland Ccakmashin e shpëtoi vetëm një telefonatë në drejtim të Policisë së Tiranës pas një konflikti me të vëllanë për n
Banda e Tafilit/ Dëshmon fëmija që pa autorin e vrasjes se Brahim Manit Në gjyqin ndaj bandës së Admir Tafilit për vrasjen e Ibrahim Manit, fëmija 12-vjeçar i cili dikur dëshmoi se e kishte pa
Ekstradohet nga Gjermania anëtari i bandës së Tafilit Policia bën me dije se ka mbërritur në Rinas anëtari i bandës së Admir Tafilit, ekstraduar nga Gjermania. “Dritan Pek
Arrestohet në Gjermani vrasësi me pagesë i bandës së Tafilit Një nga anëtarët e bandës së Tafilit është arrestuar në Gjermani, i cili dyshohet se është vrasës me pagesë. Sipas polic
Pranga 25-vjeçarit në Elbasan, pjesë e grupit të Admir Tafilit Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një prej anëtarëve të bandës së Admir Tafilit, i cili ishte i shpallur në kërkim.
Rrëfimi i Kristi Pine: Vrava për ti bërë "nder" Admir Tafilit Para prokurorëve për Krimet e Rënda, i penduari Kristi Pine ka treguar në mënyrë të detajuar, se si i studionte lëvizjet
Suedia refuzon azilin, riatdhesohet nëna e Admir Tafilit Suedia deporton drejt Shqipërisë Kimete Tafilin, nënën e Genci dhe Admir Tafilit. Lajmi konfirmohet nga burime të afërta
Dreka e birra me gardianët, ja plani i arratisjes nga Peqini Dështon plani për arratisjen e tretë të Admir Tafilit, vëllait të tij Genci Tafili dhe dy shokëve të tij Fran Marashi dh
Gjykata hap procesin për plagosjen e nipit të Admir Tafilit Gjykata e Boros në Suedi ka hapur procesin gjyqësor për ngjarjen ku u plagos rëndë nipi i Admir Tafilit. Familja Tafili
"4 pistoleta nga jashtë burgut, fshiheshin në qelinë e Tafilit" "Katër pistoleta janë futur nga jashtë burgut të Drenovës dhe janë fshehur në qelinë e të burgosurit Admir Tafili". Kësh
Pjetrushi: Nuk kam gisht në shpërthimin e banesës së Tafilit Ish-shefi i krimeve në Malësinë e Madhe Prel Pjetrushi eshte shprehur se nuk ka gisht në lidhje më shpërthimin e ndodhur
Shkodër, tritol shtëpisë së Admir Tafilit Një sasi tritoli ka shpërthyer në banesën e Admir Tafilit në mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës. Sipas policisë, sa
"Do vetëvritem po s’ më liruat" Do të vetëvritem nëse nuk më hiqni dënimin, kështu ka thënë sot një i dënuar në burgun e Fushë-Krujës. Ngjarja ka ndodhu
"Tafili", Apeli lë në burg 8 ish-zyrtarët Gjykata e Apelit në Shkodër lë në burg tetë ish-zyrtarët e burgut të Shën Kollit të akuzuar për shpërdorim detyre e dhën
Arratisja e Tafilit, burg pa afat për nëntë nga të arrestuarit Të arrestuarit për arratisjen e bujshme të Admir Tafilit disa ditë më parë nga burgu i Shën-Kollit janë njohur sot me ma
Arratisja e Tafilit, shtyhet për nesër seanca gjyqësore Është shtyrë për ditën e nesërme seanca gjyqësore për 9 të arrestuarit pas arratisjes së Admir Tafilit. Në Gjykatën