999 rezultate për

tadic

Formacionet zyrtare, Ajax-Liverpool Njëra nga ndeshje kryesore të cilat zhvillohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve brenda fazës së grupeve, është ajo
Chelsea-Ajax u mbyll në barazim me gola, por Tadiç akuzon gjyqtarin Sulmuesi serb i Ajaxit, Dusan Tadic, beson se skuadrës së tij iu rrëmbye fitorja në barazimin dramatik 4:4 me Chelsean,
Tadiç paralajmëron një tjetër luftë Kosovë-Serbi Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, thotë se nëse problemi i Kosovës do të zgjidhej në atë mënyrë që njëra palë do të
Serbia akuzohet për trukim ndeshjes (FOTO LAJM) Serbia zhvilloi një ndeshje dramatike dje në Rumani ku barazoi me rezultatin 0-0. Në minutën e 46', Tadiç goditi një pen
Plas me Tadiçit dhe Vuçiçit: Patriot fals që shkon pas Thaçit Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, ka thënë se presidenti aktual Aleksandër Vuçiq po ndjek propagandën e Hashim Thaç
Daçiç sulmon Vuçiçin për Kosovën: Dikush do të quhet tradhtar Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, ka hedhur kritika të ashpra në drejtim të qeverisë së Aleksandër Vuçiç, duke e ak
Tadiç kërkesë Vuçiçit: Votoje Kosovën për në OKB Ish-Presidenti serb Boris Tadiç gjatë një takimi me gazetarë ka folur për Kosovën dhe integrimet e saj në instancat ndër
Tadiç: Dialogu s’ka më kuptim, Kosova mori atë që deshi Në një intervistë dhënë mediave serbe, ish presidenti serb, Boris Tadiç theksoi se plani i tij, i shpalosur para pesë vi
Gruaja e ish-presidentit serb murgeshë në Pejë, si përfundoi dashuria e Tadiçit Jeta private e zyrtarëve të lartë politik gjithmonë ka qenë interesante për publikun, përshembull, kush janë gratë e tyr
Tadic: Serbia e ka njohur Kosovën Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadic, ka zyrtarizuar sot gjatë ditës koalicionin me Partinë Liberal Demokratike të Çedo
Tadiç: Veriu po qeveriset nga Republika e Kosovës Ish-presidenti serb Boris Tadiç ka thënë se nuk ka arsye për eufori nacionaliste lidhur me arritjen e marrëveshjes për a
Boris Tadiç synon postin e Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së Ish-presidenti serb, Boris Tadiç, pritet të garojë për postin e Sekretarit të Përgjithshëm të Organizatës së Kombeve të
Tadic: Dacic wanted to declare war on Kosovo The leader of Serbia's Democratic Party and former President, Boris Tadic said to a group of students in Belgrade, that
Tadiç: Daçiç donte të niste luftë me Kosovën Lideri i Partisë Demokratike të Serbisë dhe ish-presidenti serb, Boris Tadiç, në një ligjëratë para disa studentëve në B
Tadiç pretendon vendin e Ban Ki Moon në OKB Boris Tadiç, ish- presidenti i Serbisë, ka nisur një fushatë për përkrahjen e qeverisë serbe për kandidaturën në postin
Tadiç: Të hetohet gjenerali Dikoviç për krimet në Kosovë Lideri i partisë Socialdemokrate dhe ish presidenti i Serbisë, Boris Tadiq ka deklaruar sonte se në bazë të hetimit të k
Tadic: Rama made a mistake when he mentioned Kosovo in Belgrade Former Serbian President Boris Tadic said that Albanians and Serbs must engage together to find a common solution for Ko
Tadiç: Rama nuk duhet ta përmendte Kosovën në Beograd Ish-presidenti serb Boris Tadiç është shprehur se shqiptarët dhe serbët duhet të angazhohen së bashku për të gjetur një
Serbia rrit dënimin për vrasjet në Bihac Ditën e martë gjykata e apelit në Beograd la në fuqi dënimin e Tadiçit për përfshirjen e tij në vrasjet në fshatin Duljc
Tadiçi kundër Nikoliçit: Me shqiptarët duhet të arrijmë marrëveshje historike Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç ka theksuar se deklarata e Nikoliçit lidhur me incidentin në Beograd ka qenë katas