999 rezultate për

tacchinardi

Ish-lojtarët e Juventusit sulmojnë drejtorin e Ajax Ciro Ferrara dhe Alessio Tacchinardi kanë fituar Champions League në sezonin 1995/96 me Juventus dhe kanë sulmuar ish-dr
Tacchinardi: Vetëm Barça më e mirë se Juve Ish futbollisti i Kombëtares italiane dhe Juventusit, Alessio Tacchinardi, beson se vetëm Barcelona është më favorite se