999 rezultate për

syzet

Nga bizhuteritë e kushtueshme deri te syzet, Maradona si një ikonë mode (FOTO LAJM) Diego Armando Maradonas wshtw nderuar edhe nga bota e modës duke e kujtuar atë veç të tjerash edhe si një ikonë stili dh
"Amazon" prezanton syzet inteligjente "Echo Frames" Kompania "Amazon" sjell syzet e saj inteligjente në treg. Ato quhen "Echo Frames" dhe pas një faze eksperimentimi, ta
Syzet, stilolapsi apo këmishat: Sendet që Koço Devole la mbi tavolinën e punës (VIDEO) Ndarja nga jeta e artistit Koço Devole ishte një humbje e madhe për familjarët, miqtë, kolegët dhe ata që e donin artin
Si të shmangni "mjegullën" tek syzet kur mbani maskë? Për ata që mbajnë syze, mbajtja e një maske në fytyrë paraqet një problem të madh: avullin. Nëse jeni mësuar të vendosni
Shifër rekord, sa u shitën një palë syze të Mahatma Gandhi-t Një palë syze të Mahatma Gandhi janë shitur në një ankand me vlerën rekord prej 260 mijë paund. Syzet u shitën përmes
Si të dalloni syzet e diellit origjinale nga ato imitim Është koha ideale për të bërë zgjedhjen e duhur të syzeve të diellit, ndaj mos gaboni në zgjedhjen e tyre. Nuk po flasim
7 mënyra të papritura për t’i bërë gjërat e vjetra përsëri të reja (FOTO LAJM) Pastë dhëmbësh për syzet Për të përmirësuar pamjen e syzeve mund të përdorni pastë dhëmbësh të zakonshëm pa kokrriza.
Zëdhënësja e OFL-së heq dorë nga "maskimi", këtë herë shfaqet pa syzet e errëta (VIDEO) Mënyra sesi OFL zgjodhi të prezantohej në fillimet e aksionit, shkaktoi jo pak rrëmujë në rrjete sociale, ndërkohë që d
Si të dalloni syzet e diellit origjinale nga ato imitim Është koha ideale për të bërë zgjedhjen e duhur të syzeve të diellit, ndaj mos gaboni në zgjedhjen e tyre. Nuk po flasim
Shifër e "çmendur", sa u shiten syzet e John Lennonit në ankand (FOTO LAJM) Syzet e kitaristit të grupit të famshëm "The Beatles" janë shitur ditën e djeshme në një ankand në Londër më shifër të ç
Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr
Zbulohet detaji që nxorri zbuluar autorin e atentatit ndaj Arjan Ndojt: Syzet Ditën e sotme policia vuri në pranga Redjan Rrajën si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Gazetarja
Kërkoni në dollapin e gjyshes, aty do të gjeni syzet më in të momentit Në javët e modës që sapo lamë pas, u vu re trendi më i fundit i syzeve. Nëse dëshironi t’i përshtateni, mjafton të kë
Fate Velaj zbulon si përfunduan syzet e Sebastian Kurz tek tavolina e Ramës Syzet ngjyrë jeshile që kryeministri Edi Rama gjeti këtë të enjte në sallën e Kuvendi teksa ulej në vendin e tij, ishin
Syzet dhe çanta e Morena Tarakut kushtojnë një pasuri Morena Taraku, tashmë një këngëtare e njohur,është një ndër femrat më të kërkuara në trojet shqiptare. Ajo njihet më
Si të bëni vetë solucionin që pastron syzet pa alkool Të lodhur sa herë që shkoni në dyqan pasi ju mbaron spray për pastrimin e xhamit të syzeve? Një sugjerim të thjeshtë
Syzet e diellit vetëm në verë apo në çdo kohë?! Syzet e diellit janë një ndër aksesorët më të rëndësishëm jo vetëm gjatë stinës së verës por në çdo kohë. Duhet të trego
Syzet e Elvana Gjatës kanë çmim marramendës (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Tashmë atë mund ta sho
Syzet e diellit që duhet ti keni patjetër këtë verë (FOTO LAJM) Syzet e diellit janë një nga aksesorët më të preferuar për të gjithë. Edhe pse më të përdorshëm në sezon e pranverë
“Xhisiela syzet 400 euro, unë me rroba të dhuruara", gazetarja bën pyetjen që na shqetëson të gjithë Xhisiela Maloku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e opinionit publik për shkak të luksit që ajo po jeton. Disa ditë më