999 rezultate për

syte

Të gjithë sytë nga Ina, pse çunat e "Përputhen" e preferojnë më shumë se Antonetën (FOTO LAJM) Përputhen është një ndër emisionet më të rinj shqiptar, si për përmbajte ashtu dhe për "moshën". Ky program ka ardhur
Mandzukic larg Torinos, Juventusi hedh sytë nga talenti holandez Juventusi do të bëjë lëvizje në merkato dhe nga bardhezinjtë pritet që në janar të largohet sulmuesi Mario Mandzukic. Kr
Meta nuk mban më: Ndërkombëtarët sytë tek xhepi i tyre Konferenca e kryetarëve vendosi të thërrasë të premten një seancë të posaçme parlamentare, në orën 10:00, pikërisht për
Të gjithë sytë drejt Gjermanisë, cilat profesione paguhen më shumë? Duket se shqiptarët kanë hedhur sytë nga gjermania si e vetmja formë për të jetuar me një standart normal dhe të kënaqs
Gjera të cilat mund t'i shihni më mirë nëse picëroni sytë (FOTO LAJM) Toblerone, Poëerpuff Girls dhe Super Mario Bros, të cilët i kemi parë mijëra herë, mund të na befasojnë akoma më shumë n
Sot Superiorja "flakë", sytë në Ballsh dhe Gjirokastër Tirana u ndal një ditë më parë me Vllazninë dhe janë dy skuadrat që sot do tentojnë ta parakalojnë në renditje. Bylisi s
Bën tatuazh kokërdhokët e syve, verbohet "Vajza Dragua" (FOTO LAJM) Amber Luke, vetëm 24-vjeç ka shpenzuar plot 20.000 paund për të modifikuar trupin e saj, por ka zbuluar se është verbuar
50 mijë euro shpërblim se "mbyllën" sytë, nis hetimi për zyrtarët e policisë në Librazhd Drejtues të lartë të policisë në Librazhd janë vënë nën hetim pasi akuzohen se kanë favorizuar mblelljen e lëndëve narko
Me sytë nga bota! Stacionet e sizmiologjisë në Shqipëri rrezikojnë të mbyllen Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit rrezikon mbylljen e plotë të stacioneve të sizmiologjisë. Në një
Mungesë tregu: Fermerët braktisin tokat, sytë drejt migrimit Fermerët braktisin tokën, sepse mungojnë politikat mbështetëse nga shteti. Ndërsa skemat e subvencionit janë pothuajse t
Me sytë nga Italia: Këto qytete ofrojnë shtëpi për vetëm 1 euro, kushti (FOTO LAJM) Gjatë viteve të fundit, disa qytete në Itali, kanë ofruar shtëpi për vetëm një euro në përpjekje që të rikthejnë në jetë
A ju është dridhur syri dhe nuk e keni kuptuar kurrë përse? Zbulojeni arsyen Shumica e njerëzve së paku njëherë janë ballafaquar me problemin e dridhjes së qerpikut. Ky fenomen njihet me emrin
10 modele flokësh për festa që mund të bëhen sa hap e mbyll sytë (FOTO LAJM) Festat janë periudha më e bukur e fundvitit! Dhe ndërkohë që i presim, le të mendojmë pak për look-un tonë festiv, ve
Marchisio pasi e grabitën: Kurrë nuk më kishin parë sytë një 'rovole' të vërtetë Ish-ylli i Juventusit, Claudio Marchisio, ka zbuluar se çfarë i shkoi në mendje kur një grup i armatosur i njerëzve hynë
Sytë zemra! Djali i Big Bastës u bë një kopje e vogël e të atit për Halloween! (FOTO LAJM) Këtë vit, vogëlushi i Vesa Lumës dhe Big Bastës, Liani, zgjodhi të bëhej identik si babai i tij për Halloween. Vesa k
Vajza po kërcente në lokal, të dashurit i erren sytë dhe bën veprimin e papritur (VIDEO) Ky është momenti kur një i dashur xheloz hyn me shpejtësi në skenën e lokalit dhe godet me shkelm në kokë të dashurën e
"6 vite, por duket sikur të humba dje", fjalët e Eminës për të ëmën na i mbushën sytë me lot (FOTO LAJM) Modelja e njohur Emina Çunmulaj është një ndër modelet më të njohura e të suksesshme shqiptare, e cila prej vitesh po je
Probleme në mbrojtje, Barcelona hedh sytë nga Seria A Samuel Umtiti është dëmtuar sërish në gjurin e majtë dhe do të pushojë për një periudhë që ende nuk dihet. Kështu që
Vendosi kamerë të fshehtë, 29-vjeçarja kap "mat" të gjithë burrat që po e shihnin nga gjoksi (VIDEO) Një 29-vjeçare vuri një kamera të fshehur tek gjoksi i saj për të kapur ‘mat’ të gjithë ata që do t’ia hidhnin sytë tek
Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO) Një video e tmerrshme ka qarkulluar në rrjet këto ditë ku duket një kukull që përdorej nga një artist shumë shumë vite m