999 rezultate për

syri

Historia e jetimit nga Mamurrasi që ngeli pa shtëpi nga tërmeti dhe tani po humbet edhe syrin Stafi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në Mamurras, në qytezën e vogël në veri të Shqipërisë. Këtu i sol
Lotimi i syve, të gjitha arsyet përse ndodh dhe si të kujdeseni Lotët janë të rëndësishëm për shëndetin e syve. Ato i lubrifikojnë ato, i ushqejnë dhe mbrojnë shëndetin e tyre. Lotë
Rexhep Selimit si trembet syri para Speciales: Unë jam një çlirimtar Pak më parë nisur seanca gjyqësore ndaj Rexhep Selimit në Dhomat e Specializuara në Hagë. "Unë kam luftuar kundër Ser
Kush është Ana, bukuroshja më e re e "Për’Puthen" që ia ka vënë syrin Fatjonit? Ana Kanuri është bukuroshja që iu bashkua emisionit “Për’Puthen”. Fjalë pak, e bukur dhe tepër e rezervuar, Ana fitoi
Ronela Hajati ndalohet nga policia gjatë intervistës në transmetim Live (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftuar në emisionin “Syri keq” në Syri TV. Ajo tregoi
Rama i shkel syrin dhe "puth" Bashën pas gafës: Ti je artist, nuk them kot unë! (VIDEO) Edhe kryeministri Rama ka reaguar pas gafës sw Bashës e cila po komentohet gjerë nga socialistët. 6 në 4 biznese nuk
Ramës nuk "i dridhet syri" nga presioni i Metës: Firmose sa më parë Kodin Zgjedhor Pavarësisht thirrjeve të presidentit Meta që të respektohet marrëveshja e 5 qershorit, kryeministri Rama, mbetet i vendo
Ju ecën gjithçka ters? Ja si ta hiqni "syrin e keq" Syri i keq është një besim popullor se dikush mund t’ua bëjë vullnetarisht ose pa dashje. Përjetoni sëmundje dhe gj
Rihanna shqetëson fansat, shfaqet me syrin e nxirë dhe fytyrën plagë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Rihanna është fotografuar jashtë një restoranti në Los Angeles me syrin e nxirë dhe fytyrën e mavij
"Për syrin e keq", marrëveshja Kosovë-Serbi nuk mund të mbyllej pa gafën e Trump Sot u nënshkrua marrëveshja ekonomike mes Kosovës dhe Serbië, ku i pranishëm ishte dhe Presidenti amerikan, Donald Trump
Vuçiç publikon dokumentin: Syri i fundit para marrëveshjes historike Teksa nga momenti në moment pritet të nënshkruhet marrëveshja historike mes Kkosovës dhe Serbisë, presidenti Aleksandër
ANALIZA/ Misteret se si u bë Mesdheu Lindor, "syri" i një cikloni gjeopolitik? Në mesin e muajit gusht, luftanijet turke dhe greke “shkëmbyen xixa” mes tyre në Mesdheun Lindor, duke rritur tensionet
Meta "vë hudhër" të mos e kapë "syri i keq" në Himarë Presidenti Ilir Meta gjendet në Pilur të Himarës. Presidenti shkruan se kjo kështjellë është simbol i patriotizmit d
Messi i shkel "syrin" Guardiolës, follow në Instagram Man City (FOTO LAJM) Pas deklaratave të ashpra pas ndeshjes ndaj Osasunës se nëse Barcelona luan në të njëjtën mënyrë edhe ndaj Napolit në Ch
Berisha zbulon shkakun e skuqjes së syrit të Ramës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një postim në rrjetin social Facebook, për syrin e skuqur të kryeministrit R
Çfarë po ndodh me Ramën, shfaqet me syrin e skuqur (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një konferencë me gazetarët, ku theksoi sërish se Parlamenti “është sovr
"Të do vjehrra shumë", këngëtarja shqiptare ia vë syrin Ajkës së Xhensilës Vogëlushja e Besit dhe Xhensilës, Ajka ka festuar ditën e djeshme 2-vjetorin. Prindërit i organizuan një super festë, pa
Yuri Kim ua vë syrin "peshqëve të mëdhenj" në Shqipëri dhe bën paralajmërimin e fortë Ambasadorja Yuri Kim paralajmëron se nuk do të heqë dorë nga Reforma në Drejtësi. Në një intervistë në ‘A2’, ajo i mësho
Pasi tradhtoi Monikën i shkel syrin Ramës, Lefter Koka: Do të votoj për PS! "Lidhjet e mia familjare, shoqërore e sentimentale kanë qenë me PS..." Pas "tradhtoi" LSI duke mos djegur mandatin e
Më mirë nami sesa syri! Mijëra shqiptarë dalin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Vazhdon protesta e shqiptarëve kundër abuzimit seksual ndaj të miturëve në Shqipëri, ku mijëra shqiptarë kanë dalë në sh