999 rezultate për

syla

Ish-zyrtari i OBSH-së në Kosovë: Koronavirusi mund të rikthehet Ish-zyrtari i OBSH-së në Kosovë: Koronavirusi mund të rikthehet në vjeshtë Ish-drejtori i Organizatës Botërorë të Shë
Njihuni me bishën nga Suhareka që ngre vetura vetëm me duar (VIDEO) Shkëlzen Sylaj është i riu nga Suhareka që sfidon forcën e veturave, duke mos i lejuar ato që të lëvizin fare nga vendi,
2 punëtorë humbën jetën: Gjykata jep vendimin për administratorin e "Skela Syla" Petrit Syla, administrator i ‘Skela Syla’, është liruar sot nga qelia me vendim të Gjykatës së Apelit. Vendimi është mar
Vdekja e dy punëtorëve në Tiranë, arrestohet biznesmeni i njohur Administratori i firmës “Skela Syla”, Petrit Syla është arrestuar ditën e sotme nga policia. Syla mësohet se po kthehej
Bukë, djathtë, domate: Fotoja prekëse e Ergys Brahimit, viktima e tragjedisë nga rënia e skelës në Tiranë Një foto prekëse është duke qarkulluar gjatë dy ditëve të fundit në rrjetet sociale pas tragjedisë me dy të vdekur dhe d
2 të vdekur, mbetet në burg inxhinieri i skela "Syla" Gjykata e Tiranës ka vendosur të nxjerrë nga qelia Xhimi Tarushin, pronarin e firmës së kontaktuar nga bashkia e Tiranës
Tragjedia në Tiranë, shpallet në kërkim Petrit Syla i skelave (FOTO LAJM) Mesditën e djeshme, një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin. Dy punëtorë, konkretisht Ergys Brahimaj, 31 vjeç, punëtor
2 viktima: Arrestohen 2 persona, në kërkim administratori i firmës skela "Syla" Ditën e djeshme, 2 punëtorë gjetën vdekje të menjëhershme si pasojë e shembjes së skelës, teksa po rikonstruktonin një p
Kosova në krizë, i nevojiten 5 mijë punëtorë shëndetësorë Kryetari i Federatës Sindikale të Shëndetësisë, Blerim Syla ka thënë së Kosovës i nevojiten edhe 5000 punëtore shëndetës
Përmbytjet, Tahirsylaj thotë se kjo është gjendje alarmante Eksperti i Meteorologjisë Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në Kosovë nuk ka vend për shqetësime nga vërshimet e mundshme nga
Borë dhe akull, si do të jetë moti në Kosovë gjatë janarit? Eksperti i meteorologjisë dhe profesori universitar, Sylë Tahirsylaj, ka thënë se në janar do të ketë ulje të temperatur
Mjaftohen me premtime, mjekët dalin nga protesta Blerim Syla, kryetar i Federatës së Shëndetësisë së Kosovës, ka thënë se greva e mjekësve është pezulluar me vendim të K
Këshilltari i Thaçit shpërndan Fake News, i duket shefi në rangun e Trumpit Ismail Syla, njëri prej Këshilltarëve të Presidentit të Kosovës, ka shpërndarë një lajm të rremë për liderët e fuqishëm
Kur priten reshje intensive dëbore në Kosovë Eksperti i meteorologjisë si dhe profesori universitar, Sylë Tahirsylaj në një prononcim për Telegrafin ka thënë se vend
Syla del para gjykatës, ende vazhdon të jetë i lirë Sot pritet që të vazhdoj shqyrtimi gjyqësor në rastin e njohur si “Toka”, ku ish deputeti i PDK-së Azem Syla dhe të tjer
Këshilltari i Haradinajt doli veteran mashtrues (FOTO LAJM) Këshilltari i kryeministrit Ramush Haradinaj për kategoritë e dala nga lufta Gazmend Syla, figuron në listën e veteranëv
Gjykatës i arratiset i akuzuari për korrupsion Disa nga pjesëtarët e akuzuar në rastin ndaj Azem Sylës nuk janë paraqitur sot në seancën gjyqësore. Në seancën e sot
Mos e beso po deshe: Azem Syla u lirua sepse s'ka prokuror që të apelojë vendimin Pak orë pas lirimit mësohet se Prokuroria Speciale nuk e kishte fare idenë që Azem Syla ishte liruar nga arresti shtëpia
Gjykatësi Beqir Kalludra shtyn seancën ndaj Azel Sylës Seanca gjyqësore në rastin e njohur si “Toka” ku i akuzuar është ish-deputeti i PDK-së Azem Syla dhe të tjerët është sht
Syla sot del para gjykatës shqiptare, a do të kenë guxim ta hetojnë? Ish-deputeti i PDK-së Azem Syla dhe të akuzuarit e tjerë në rastin e njohur si “Toka”, pritet të dalin sot para trupit g