999 rezultate për

suso

Këta janë lojtarët që Pioli vlerëson shumë te Milani Stefano Pioli është emëruar trajner i Milanit pas një starti katastrof nga Marco Giampaolo. Ai sot nënshkroi kontratë
Formacionet zyrtare Milan-Brescia: Befason Giampaolo, lë në stol Piatek Marco Giampaolo ka surprizuar me 11-shen që do të zbresë në fushë ndaj Brescia, duke lënë në stol sulmuesin kryesor, Pia
Klubi italian në garë për Suso Suso në këto ndeshje miqësore, përpara fillimit të kampionatit, ka ditur gjithmonë të jetë protagonist. Mirëpo për dr
Super goli i Suso kalon në avantazh Milanin përballë Feronikel (VIDEO) Milani ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen miqësore kundër Feronikelit, e cila po zhvillohet për
Ofertë tunduese nga klubi spanjoll, "ylli" i Milanit drejt largimit Prej kohësh është folur për një largim të mundshëm të Suso nga Milani, por mesa duket kjo nuk është thjesht një thasheth
Milani nuk përmbahet, ofron Suson dhe 40 milion euro për yllin e Serisë A Milani duket se do të hyë fuqishëm në merkato sezonin e ardhshëm ku ka filluar të mendojë që tani. Kuqezinjtë këtë se
Buzëqesh Milani, rikthehen dy yjet ndaj Juventusit Pas 3 ndeshjeve pa fitore Milani do të kërkojnë të marrë maksimumin ndaj Juventusit që e ka siguruar tashmë kampionatin
Milani sakfrifikon Suson, për Sanit-Maximin Ylli i Nicës Saint-Maximin me shumë mundësi në fund të këtij sezoni do ti bashkohet Milanit. Leonardo dhe Maldini kan
Tottenham dërgon agjentë në Bergamo për të ndjekur Kessie dhe Suson Do të ketë një emisar të Tottenham, sonte në stadiumin e Atalantës, për të vëzhguar në veçanti Franck Kessie dhe Jesus S
Gattuso: Suso meriton rinovimin Gjatë konferencës për shtyp në prag të ndeshjes ndaj kundër Atalantës, Genaro Gattuso pati gjithashtu mundësinë të flist
Suso i qëndron besnik Milanit Suso ka treguar dëshirën për të qëndruar te Milani. Ai ka deklaruar se ndihet i lumtur tek kuqezinjtë pavarsisht se ofe
Super Suso, Milan dyfishon rezultatin ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Genoas në stadiumin "Luigi Ferraris". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, S
Sot Milani kërkon suksesin, për të harruar eleminimin nga Europa League Milani do të luajë sot në mbrëmje në transfertë ndaj Bolognas, për të mbyllur javën e 16 të kampionatit Italian të futbo
Real Madrid kërkon me çdo kusht "yllin" e Milanit Milani po i kthehet rezultateve pozitive në ndeshjet e fundit dhe një rol shumë të rëndësishëm në këto ndeshje e ka pasu
Milan në epërsi ndaj Genoas (VIDEO) Milan ka kaluar në epërsi ndaj Genoas në stadiumin "San Siro". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Suso Fernan
Suso ironizon me Interin: I kam refuzuar dy herë Sulmuesi i skuadrës së Milanit, Suso së bashku me Higuain janë kërcënimet më të mëdha të Interit në derbin e Madoninës.
Suso tregon çelësin e suksesit te Milan Skuadra e Milanit është rikthyer të korrë rezultate të mira në javët e fundit në kampionat. Një prej lojtarëve kyç te ku
Gatusso "ngre në qiell" Suso-n Kreu i pankinës së Milanit, Genaro Gatusso ka vetëm fjalë të mira për yllin e skuadrës, Suso, heroi i kuqezinjvë me dy g
Super Suso, Milan dyfishon rezultatin ndaj Sassuolos (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Sassuolos në "Mapei Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjoll, Suso Fern
Trajneri i Milanit i hidhëruar: Nuk i shpjegoj dot 30 minutat e fundit Milani u nda vetëm me një barazim 2-2 kundër Gironas. Pas humbën dy oikë tepër të vlefshme, trajneri Gattuso ka dekl