E FUNDIT/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Laçi dhe Teuta (VIDEO)
999 rezultate për

surroi

Veton Surroi, nazizmi, Rilindja dhe shumë shkrimtarë që Safeti nuk ka si t’i lexojë Nga Enkel Demi Ai e mban maskën të varur si gushare dhe me gjasë që nuk ka lexuar një rresht të vetëm nga Veton
Zbuloni pse Safet Gjici i hoqi titullin Veton Surroit: Çfarë nderi i qarkut është ky? (VIDEO) "Duhet ta heqim sot, t’ja heqim sot, të shkojë të na çojë në gjykatë po të dojë..." Ditën e sotme këshilli i Qarkut t
Këshilli bashkiak i Kukësit i heq titullin "Qytetar Nderi" publicistit Veton Surroi, reagon ashpër Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në një shënim në mediat sociale, pas vendimit të Këshillit Bashkiak të qytetit të Kukës
Rrëzimi i qeverisë së Albin Kurtit, Veton Surroi: Çfarë e pret vendin në ditët në vijim Shkrimtari dhe publicisti Veton Surroi, ka bërë një rikapitulim të asaj që ndodhi të mërkurën, kur në Kuvend u votua moc
Veton Surroi i vërsulet Brovinës, mendon se e ka bërë për përfitim politik Veton Surroi ka reaguar pas publikimit të fotografisë tronditëse së gruas kosovare e cila dhunohej nga tre serbë. Kjo f
Mazrekaj nxjerr foton e gruas së Veton Surroit në Facebook Këto ditë është shënuar 21 vjetori i themelimit të gazetës “ Koha Ditore”, numri i parë së cilës është publikuar në viti
Surroi ofron veten që të shkojë në Bruksel për bisedime me Vuçiçin Veton Surroi, emër i përhershëm në ekipet negociuese të Kosovës me Serbinë, përgjatë dy dekadave të fundit, është bindur
Surroi: Nuk jam pjesë e ekipit negociator por do të përfshihem në dialog Publicisti Veton Surroi ka zhvilluar gjatë ditës së sotme takime me krye parlamentarin Kadri Veseli dhe me kryeministrin
Haradinaj merr edhe Surroin në dialogun me Serbinë Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, sot është takuar me publicistin Veton Surroi dhe përfaqësuesin e
Surroi: Bashkimi Kosovë-Shqipëri është i pamundur Publicisti Veton Surroi, ka qenë i ftuari i radhës në takimin “Letërsia dhe Qyteti” mbajtur në Prishtinë. Pas një zhven
Surroi nxjerr deklaratën bombë të Çekut për veteranët e luftës Ish-themeluesi i ORA-s, Veton Surroi, ka zbuluar se Agim Çeku kishte kërkuar organizatave të OKB-së në Kosovë që t’i int
Veton Surroi: Korrigjimi i kufijve është rrezik për shqiptarët (VIDEO) Publicisti Veton Surroi, në një intervistë për Zërin e Amerikës, deklaroi se hapja e konceptit për korrigjim të kufijve
Veton Surroi flet për UÇK-në Publicisti Veton Surroi ka theksuar se miti për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), është zhvilluar në kohën kur funks
Veton Surroi me letër deputetëve të Kuvendit të Republikës së Kosovës nga Veton Surroi - Të nderuar zonja dhe zotërinj deputetë, Po ju shkruaj me shqetësimin e krijuar me rastin e arr
Surroi i reagon shqiptarëve që u lutën për Turqinë: U lutët për vrasje Publicisti Veton Surroi ka reaguar në profilin e tij në Facebook për lutjen që mbrëmë është mbajtur në një xhami në Priz
Surroi kërkon rrëzimin e Ramush Haradinajt Shkrimtari e publicisti Veton Surroi ka vlerësuar se qeveria aktuale e vendit, e udhëhequr nga Ramush Haradinaj, duhet t
Kimetja shpërthen kundër Surroit: O serbofil shko vetë në varrimin e Ivanovicit Publicistja dhe opinionistja Kimete Berisha i ka reaguar ashpër publicistit Veton Surroi, i cili sot ka kërkuar që në va
Surroi: Të marrim pjesë në varrimin e Oliver Ivanovicit Pjesëmarrja e një delegacioni parlamentar nga Kosova në varrimin e ish-deputetit Oliver Ivanoviqit, “Gatishmëria për të
Anëtari i KQZ-së: Për këtë arsye Veton Surroi e urren Drenicën lir Gashi, anëtar i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nga Partia Demokratike e Kosovës, ka kërkuar të dijë nga publicisti
Surroi sulmon Haradinajn: Filluat me korrupsion Mundësi korrupsioni e shpërfillje ndaj parasë publike e cilëson publicisti e shkrimtari Veton Surroi, faljen e 59 milion