999 rezultate për

supersport

Nations League nis sot me super përballjen Gjermani-Spanjë Liga e Kombeve do të ngrejë mbrëmjen e sotme siparin e edicionit të dytë të saj dhe në fushë do të zbresin plot 20 skuad
Çfarë po ndodh me Ildën? Pas Supersportit, largohet edhe nga Top Channel (FOTO LAJM) Pas një ndërprerje prej 2 muajsh, mbrëmjen e djeshme u rikthye transmetimit emisionit "Proccesi Sportiv". Ajo që u vu
Rikthehet futbolli shqiptar, spikat Partizani - Skëndërbeu Pas një pushimi prej gati 3 muajsh Kategoria Superiore rikthehet në ekranin e Supersport për kënaqësinë e të gjitha të a
Lei Kraja e thotë ''troç'', dua të martohem me Frenki De Jong ose me... (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen
Me dekolten e egzagjeruar, kështu u shfaq në emision moderatorja e sportit (FOTO LAJM) Lei Kraja është një nga moderatoret e sportit më simpatike. Përveç pasionit për sportin, Lei bie në sy edhe për tiparet
"Herë si brigadier, herë si menaxher": Ilda Bjeleri sqaron përfundimisht largimin nga Supersport (FOTO & VIDEO) Moderatorja e Supersport, Ilda Bejleri e ftuar sot në “Wake up” foli për shkaqet e largimit pas 11 vitesh karrierë. Ajo
Ilda Bejleri më në fund gjen një emision të ri (VIDEO) Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, e cila shkaktoi një zhurmë të madhe në media, pas largimit nga Supersport, do të jet
Sherr me Shakohoxhën, Ilda Bejleri largohet nga Supersport pas 11 vitesh Prej 11 vitesh, moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, na ka shoqëruar në ekranin e “Digitalb” dhe është kthyer në
E papritur, Ilda Bejleri largohet nga "SuperSport" Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më
Iku Daja, Flamurtari gjen shpejt trajnerin e ri Julian Ahmtaj arriti të shpëtonte Luftëtarin nga rënia një Kategori më posht. Tekniku nga Elbasani u pezullua nga klu
E TURPSHME/ Bullgarët thërrasin "vdekje shqiptarëve" gjatë stërvitjes së Kosovës Kosova ka zhvilluar nga ora 17:00 përgatitjet për ndeshjen e së hënës me Bullgarinë, por është dashur ta zhvillojnë atë
Gazetari i Supersportit sfidon temperaturat e ulëta për vitin e ri 2019 (VIDEO) Gazetari i Supersport, Alban Xhihani ka sfiduar temperaturat e ulta në ditën e parë të vitit 2019. Ai ka një zakon që
Panucci refuzon të flasë për SuperSport, Ilda Bejleri: Trajner arrogant Christian Panucci ka refuzuar të flasë për “Supersport” pas ndeshjes. Kjo ka sjellë menjëherë reagimin e gazetarëve dhe
Duka mbron Panucci-n: Sulmi ndaj tij i orkestruar Në një intervistë të gjatë mbrëmjen e kaluar në emisionin “Zona Gol” në Supersport, Presidenti i FSHF, Armand Duka, ka f
Gazetari i njohur: Duka duhet t’i japë dorën Panuccit dhe të shohë për trajner tjetër Gazetari i njohur i “Supersport”, Ylli Aga, thotë se ka ardhur momenti që Duka të bëjë një reflektim. "Ka disa gjëra
Audi SQ5 i ri supersportiv (FOTO LAJM) Kompania e modifikimeve të makinave, ABT tani ka përforcuar SQ5 sportiv të Audi. Motori i tij V6 turbo 3.0 litërsh ës
Mavraj injoron Ilda Bejlerin: Ti je Vilma apo jo? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është një nga gazetaret më të njohura të sportit dhe kështu ajo ka edhe marrëdhënie shoqërore me futbollist
Mergim Mavraj siç nuk e keni parë ndonjëherë (VIDEO) Mërgim Mavraj, qendërmbrojtësi i Kombëtares, në konferencën e djeshme për shtyp ka treguar edhe aftësi të tjera, veç aty
Emocionuese/De Biasi këndon himnin e Shqipërisë gjatë intervistës (VIDEO) Gianni De Biasi ka konfirmuar edhe një herë se ndihet shqiptar jo vetëm me letra. Gjatë një interviste për gazetarin
Ja çfarë premton Shakohoxha nëse fiton Shqipëria Për të gjithë teleshikuesit Dritan Shakohoxha, ka premtuar diçka të veçantë nëse Kombëtarja fiton sot ndaj Rumanisë. Në