999 rezultate për

superman

Arti në zi, ndërron jetë aktorja e famshme (FOTO LAJM) Margot Kidder, aktorja që u ngrit në famë si Lois Lane në filmin “Superman”, vdiq të dielën në shtëpinë në Livingston, M
"Supermani" Pendarovski: Unë jam njeri i fjalës Udhëheqësi listës në zonën numër një të koalicionit me LSDM-në, Stevo Pendarovski ka publikuar një fotografi ku sjell n
Zbulohet çfarë i "pëshpëriti" në vesh Buffon Donnarumës pas ndeshjes Nga Buffon te Donnarumma, titulli "Superman" tashmë kalon te portieri i Milanit që mbrëmë zhvilloi një tjetër ndeshje mj
Buffon "Supermani" i ri, ja si e shohin në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Gianluigi Buffon është kthyer në një fenomen social pas paraqitjes së jashtëzakonshme që bëri ndaj Lionit. Portieri i Ju
Veliaj bëhet “Superman” për Ditën e Verës, ja si e tallin rrjetet sociale (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, është sulmuar sërish sot nga rrjetet sociale, kjo për shkak të bluzës që m
Erion Veliaj bëhet "Superman" (FOTO LAJM) Për Ditën e Verës, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, kishte veshur bluzën e Supermanit, heroit të filmave amerik
Buffon engjëlli dhe Superman-i i Juves (FOTO LAJM) Portieri i Juventusit, Buffon mbrëmë ishte heroi i bardhezinje me disa pritje fantastike. Gardiani italian tregoi se edh
"Superman"-i Cristiano Jr. ndërpret intervistën e të atit (VIDEO) Cristiano Ronaldos i është dashur të ndërpresë për disa çaste intervistën për një televizion portugez pasi para se të je
YouTube, ja videot më të klikuara për 2014-ën (VIDEO) YouTube ka publikuar listën e videove më hit të vitit 2014, dhe në krye të videove kryesore të kësaj liste gjendet ajo e
Rikthimi i Superman-it, plas "virusi" Suarez në web (FOTO LAJM) Ishte i dëmtuar dhe në dyshim që para fillimit të Botërorit por i mjaftuan 86 minuta në fushë që të dërgonte në shtëpi n
Pritja spektakolare, De Gea si Superman (VIDEO) Manchester United u rikthye te fitorja në Premier League në "Stadium of Light" përballë Sunderland falë dopietës së tale
Irani ndalon shitjen e kukullave The Simpson Irani ka ndalur shitjen e kukalve të The Simposon. Për këtë ndalim nuk ka ndonjë shpjegim të qartë por autoritetet nuk k
Aktorja gjermane: Berlusconi një "SuperMan" Aktorja gjermane Sabina Began rrëfen në një intervistë për mediat italiane se Silvio Berlusconi është një 'superman' dhe
Kristalet e memories së Superman-it, realitet në hard disqe? Përdoruesit e kompjuterit së shpejti do të mund të ruajnë punën e tyre në hard disqe prej qelqi, pasi shkencëtarët kanë
Redknapp: Gerrard është një "Superman" Jamie Redknapp ka lavdëruar Steven Gerrard si 'Supermen' dhe beson se kapiteni i Liverpoolit në sezonin e ardhshëm do të