999 rezultate për

sulo

Zbardhet dëshmia: Natën e vdekjes Enverit iu bë operacion sekret ne morg (FOTO LAJM) Publikohet intervista e Edmond Lakos, një nga piktorët grimier më të njohur të Radio-Televizionit Shqiptar, i cili në p
DËSHMIA/ Enver Hoxhës iu bë operacion sekret natën kur vdiq (FOTO LAJM) Nga Dashnor Kaloçi Publikohet intervista e Edmond Lakos, një nga piktorët grimier më të njohur të Radio-Tele
Atentati ndaj prokurorit, Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan Forcat e Posaçme Operacionale kanë zbarkuar në Elbasan pas atentatit të prokurorit Arjan Ndoja. Burime zyrtare bëjnë
Po ju e mbani mend si shkruhet "H" e madhe e dorës? Ju a mëson Bieta Sulo (VIDEO) Dje, të ftuarit e Bieta Sulos në “Ftesë në pesë” u hasën me një detyrë të vështirë: shkronjat e dorës! I mbani mend d
Gazetari bën parashikimin: Rama do japë dorëheqjen së shpejti! Gazetari Arion Sulo mendon se më 18 tetor liderët e BE-së nuk do të votojnë pro hapjes së negociatave me Shqipërinë.
"Sherr" për audiencë, Rudina Magjistari nuk ja lë manget Bieta Sulos (FOTO LAJM) Emisionet e pasdites janë kthyer padyshim në të preferuarit e publikut, duke trajtuar tema sociale nga më të ndryshmet.
Bieta Sulo rrëfen për herë të parë depresionin që kaloi pas lindjes së djalit (FOTO LAJM) Dy vite më parë, moderatorët e njohur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi, u bënë prindër për herë të parë. Bieta solli në j
Lleshaj sulon RAI-n pas dokumentarit për drogën: Fake News Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj e ka cilësuar dokumentarin e Rai3, si një mishmash i denjë për të ilustruar epidemi
Vrau bashkëshorten pasi dyshonte për tradhëti, Lavdosh Sulo pranon krimin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë u mësua të kishte ndodhur në fshatin Babicë e Madhe teksa një burrë 56 vjeç kishte
Napoli dyfishon razultatin ndaj Sassulos (VIDEO) Napoli ka dyfishuar rezultatin ndaj Sassulos në "San Paolo". Ai që ka shënuar është mesfushori 22-vjeçar, Fabian Rui
Zbardhet identiteti i shqiptarit që vdiq nga i ftohti në Itali Një shqiptar i pastrehë u gjet i vdekur mëngjesin e ditës së djeshshmë në stolin e një parku në zonën e Milanos, në Ital
Konkurrente në pasdite, Bieta Sulo flet për Rudina Magjistarin Bieta Sulo ka moderuar këtë sezon emisionin "Ftesë në 5" i cili transmetohet në të njëjtin orar me emisionin e Rudina Ma
Fituan si askush tjetër, kush janë 10 personat më të pasur në Shqipëri Samir Mane u vlerësua si njeriu më i pasur në Shqipëri. Sipas studimit për 10 super të pasurit në vendin tonë, në ve
Kush janë 10 bosat që fituan më shumë para në Shqipëri Samir Mane u vlerësua si njeriu më i pasur në Shqipëri. Sipas studimit për 10 super të pasurit në vendin tonë, në ve
Ja kush është pedofili shqiptar që abuzoi me mbesën e tij dhe 3 vajza greke (FOTO LAJM) Autoritetet greke kanë publikuar foton dhe identitetin e pedofilit shqiptar të arrestuar në 16 shtator në ishullin Rodos
Bieta Sulo tregon emisionin e fundit, por dorën e fundit e dha Dudushi Rreth 1 javë më parë, Bieta zbuloi emisionin e ri që nis të hënën (3 shtator) në Top Channel. Autorja dhe moderatorja e
Bieta Sulo tregon për herë të parë emisionin e ri Muajin e kaluar u tha se moderatorja e re e “Pasdite në Top Channel” do të jetë Bieta Sulo. Por vetëm pak orë më parë, n
Moderatorja shqiptare vihet në siklet dhe ushqen të birin me gji LIVE Bieta Sulo dhe Alban Dudushi tashmë kanë vite sëbashku dhe përvecse cift janë edhe bashkëpunëtorë në Top Shoë. Tashmë
Bieta Sulo ka ditëlindjen, surprizohet "live" për ditëlindje Kryeredaktorja e Top Shoë, Bieta Sulo, dhe moderatori i njohur i ekranit të Top Channel, Alban Dudushi, prej vitesh janë
Rivali i Aldo Bares sfidoi policinë me BMW të blinduar, zbulohet e shkuara e biznesmenit Policia ka vënë në pranga një 37-vjeçar nga Lushnja, për armëmbajtje pa leje dhe mosbindje ndaj urdhrit të uniformave bl