999 rezultate për

sulmuesi

Pas rinovimit, Guardiola kërkon sulmuesin që kushton 120 milionë euro Pep Guardiola pak ditë më parë zyrtarizoi rinovimin e kontratës si trajner i Manchester Cityt deri në vitin 2023. Një
Pamjet e Mourinhos në takim me Kane bëhet viral në internet (VIDEO) Po vazhdojnë të zbulohen pjesë nga dokumentari i Tottenhamit, aty ku zbulohen edhe pjesë nga biseda private. Në një p
Reali zhbllokon rezultatin ndaj Villarreal (VIDEO) Reali ka zhbllokuar rezultatin ndaj Villarreal q n minutn e 3 t takimit. Autori i golit sht nj nga sulmuesit m pak t
Barcelona në kërkim të një qendërsulmuesi, ylli i Napolit vet ofrohet Barcelona në afatin e janarit do provojë të përforcojë sulmin me një qendërsulmues. Memphis Depay mbetet prioriteti k
Higuain zgjedh sulmuesin më të mirë në histori Gonzalo Higuain, tashmë është larguar nga futbolli europian teksa ka shkuar në Amerikë ku aktivizohet me Inter Miami.
Reali i ofron Dortmundit edhe yllin e skuadrës për Haaland Real Madridi është duke provuar që më shkëmbim të fitojë garën për sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland. G
Milani po endet për të gjetur zëvendësuesin e Zlatan Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic po ngroh motorët për super ndeshjen kundër Napolit, që shënon rikthimin e kampionatit pas pauzës për
Lazio po mendon huazimin e Muriqit në janar Afati kalimtar i janarit mund ta largojë Vedat Muriqin nga Lazio. ‘Transfermarketweb’ raporton se Lazio mund ta dërgo
Filmi për jetën e Zlatan, rolin e sulmuesit suedez do e luajë futbollisti shqiptar (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic vazhdon të mahnisë me formën e tij në fushat e blerta, teksa ndonëse në moshën 39-vjeçare, suedezi ës
Falcao në "fije të perit", sulmuesi drejt Inter Miami E ardhmja e Radamel Falcaos te Galatasaray është "në fije të perit". Sulmuesi kolumbian ka treguar një formë fantastike
Rreshtimi i pakuptimë i Arsenalit sjell edhe kritikat, 7 lojtarë përpara portës për 2 sulmuesit e Aston Vilës Arsenali pësoi një humbje turpëruese në shtëpinë e vet ndaj Aston Villës edhe pse ishte dukshëm favorite në letër. T
Pëlqehet nga Solskjaer, United gati të transferojë sulmuesin e Leverkusenit Moussa Diaby, i cili aktivizohet te Bayer Leverkusen, vazhdon të jetë në krye të listës së merkatos së trajnerit të Manc
Sulmuesi i Kombëtares, Florian Kamberi infektohet me Covid-19 Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Florian Kamberi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar n
Çfarë supergoli ka realizuar sulmuesi i Napolit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Real Sociedad. Ndeshja e vlefshme për javën e dytë të Europa League është zhbllok
"Pse u ble? Muriqi më duket si një Caicedo i bardhë", gazetari kritika ndaj sulmuesit dhe drejtuesve Vedat Muriqi erdhi në verë te Lacio pas shumë tratativash. Më pas vuajti për tu bashkuar me ekipin fillimisht për sh
Grabitësit i hyjnë në shtëpi Luca Tonit, brenda ishin edhe fëmijët e ish-sulmuesit Mbrëmjen e të enjtes në Montale, në zonën e Modenas vila e Luca Tonit, ish-futbollistit të Bayern Munich dhe Juventus, ë
"Interi zgjedhja e duhur, Lukaku sulmuesi më i mirë në botë" Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, po kalon një formë të shkëlqyer në muajt e fundit. Ishte pikërisht belgu ai që shpëto
Ky është goli i vitit, sulmuesi i Rangers shënon nga mesfusha (VIDEO) Rangers fitoi me rezultatin e pastër 2-0 ndaj Standart Liege në transfertë, e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Eu
ZYRTARE/ Ish-sulmuesi i Man.United transferohet te Brighton Ish anëtari i Manchester United dhe Arsenal, Danny Welbeck, ka nisur sot një aventurë të re. Welbeck i është bashkuar
Zhbllokohet sfida, Kosovë-Slloveni (VIDEO) Ka nisur keq sfida e Kosovës ndaj Slovenisë. Miqtë kanë shënuar në minutën e 23 me sulmuesin Vuckic. /albeu.com/