999 rezultate për

sulmues

CR7 përgëzon bashkombasin e tij (VIDEO) Një sfidë plot spektakël dhe gola ishte ajo mes Atleticos dhe Juventusit, me madrilenët që barazuan në minutën e fundit.
Nuk po gjen hapësira te Chelsea, sulmuesi kërkon largimin në janar E ardhmja e Michy Batshuayi me shumë mundësi do të jetë larg Chelseat. Sulmuesi nuk po gjen vend në formacionin e tra
Ish-sulmuesi i Skëndërbeut hesht "San Siron", Praga në avantazh (VIDEO) Slavia e Pragës është duke befasuar Interin në San Siro. Ish-sulmuesi i Skëndërbeut ka ndëshkuar zikaltërit në minutë
Refuzon të zëvendësohet, sulmuesi i Zenitit e nxjerr me zor jashtë (VIDEO) Një situatë qersharake ka ndodhur në kampionatin rus, gjatë zhvillimit të ndeshjes midis Zenitit Shën Petersburg dhe Ars
Blerja më e re, njihni sulmuesen bukuroshe të Interit (FOTO LAJM) Këtë verë, Eleonora Goldon ishte blerja e parë e skuadrës së femrave te Interi. Sulmuesja italiane iu bashkua zikaltë
Ylli i Realit krahason sulmuesin e Arsenal me Ronaldon Dani Ceballos thotë se Pierre-Emerick Aubameyang është i krahasushëm me Cristiano Ronaldon. "Ju mund ta krahasoni Aub
Erjona Sulejmani shigjeton Andre Silvan (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk është vetëm e komentuar për format e saja
Angli-Bullgari, zhbllokohet sfida në Wembly (VIDEO) Anglia e ka nisur mjaft mirë sfidën ndaj Bullgarisë duke kaluar në epërsi me anë të sulmuesit Harry Kane. Kane shfryt
Pas Icardit, Interi kërkon të largojë edhe një tjetër sulmues Pas largimit të Mauro Icardit drejt Paris Saint Germain, te Interi po lëvizin gurët për të hequr "qafe" një tjetër sulmu
Lippi: Conte do përfundojë duke luajtur me 3 sulmues Marcello Lippi ka zbuluar se pret që Antonio Conte të përfundojë duke luajtur me tre sulmues te Interi dhe jo me formaci
"Ferrari u parkua", mediat polake ironizojnë transferimin e Sadikut te Malaga Armando Sadiku u transferua te skuadra e Malagës në formë huazimi mbrëmjen e djeshme, duke nisur një aventurë të re në l
Muriqi i pakapshëm, vrapoi 11 kilometra Vedat Muriqit e ka nisur mjaft mirë aventurën e tij me klubin e Fenerbahçes. Shqiptari që pas trenaferimi te gjigandët
Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
Nuk përmbahet Roma, transferon dy sulmues (FOTO LAJM) Pasi shiti Patrick Schick te Leipzigu, Roma është gati të prezantojë dy afrime mjaft të bujshme ,që në një organikë me d
Icardi te PSG, sulmuesi niset drejt Francës i shoqëruar nga Wanda (VIDEO) Mauro Icardi është nisur drejt kryeqytetit francez, Parisit. Ish-kapiteni i Interit, do të bashkohet me kampionët e L
Messi fiton çmimin e "Sulmuesit të vitit", reagimi i Ronaldos bën xhiron e botës (VIDEO) Lionel Messi është fituesi më i ri i çmimit "Sulmuesi më i mirë i sezonit 2018-2019 në UEFA Champions League". Për t
Messi shpallet sulmuesi më i mirë i Ligës së Kampioneve Lionel Messi, ylli i Barcelones ka fituar çmimin si sulmues i sezonit ne Champions. Argjentinasi u nderua për paraqit
Icardi-Inter një "tmerr" i vërtetë: Wanda publikon foton që i turbullon ujërat (FOTO LAJM) Mauro Icardi dhe Inter janë duke kaluar një periudhë tepër të vështirë mes tyre. E duket se rrugët e tyre janë të desti
110 metra për 14 sekonda! Real-i do ta kishte zili golin e ish-sulmuesit të vet (VIDEO) Ish-sulmuesi i Real Madridit, Martin Odegaard është duke dhuruar spektakël me klubin e ri në Spanjë. Real Sociedadi f
Paratici entuziasmon tifozët e Interit, sulmuesi argjentinas drejt zikaltërve Paulo Dybala mund të jetë një futbollist i Interit. Është drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici i cili nuk e ka