999 rezultate për

sulmi

Djali i Amdi Bajramit jep dëshminë e fortë: Babai vdiq nga sulmi në tru dhe jo nga COVID-19 Djali i ish deputetit Amdi Bajramit, Gabriel ka theksuar se babai i tij ka vdekur nga sulmi në tru dhe jo nga koronaviru
BE-ja në shënjestër dy rusë për sulm kibernetik Parlamentit Gjerman Dy zyrtarët që janë sanksionuar, do t’iu ngrihen asetet dhe nuk do të mund të udhëtojnë në BE. Njëri nga është thënë se
Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në "El Clasico" Real Madridi do të paraqitet në “El Clasico”, të shtunën e ardhshme, me një problem madhor: mungesën e golit. Që kur Cr
Policia jep detaje rreth sulmit që iu bë gazetarit kosovar Në orët e para të së dielës është sulmuar vetura e gazetarit Shkumbin Kajtazi. Dikush ka shtënë me armë zjarri në dre
Sulm pas sulmi! Meta i përgjigjet ashpër Ramës: Unë e dua më shumë Margaritën se Monikën! "O shoku thirri mendjes! Unë e dua më shumë Margaritën se Monikën! E di pse?..." Presidenti Meta i është përgjigjur p
Përgjysmohet çmimi i Dembele, Man.United përgatit sulmin e fundit Manchester United vazhdojnë të interesohen për Ousmane Dembele. Sipas raportimeve të ‘Mirror’, Barcelona janë të gats
Në Angli flasin me siguri, Tottenham ka gati sulmin final për Skriniar SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
Vrau bashkëshorten pasi e quajti homos*ksual, 6 vite burg për shqiptarin Edmir R. 67 vjeç nga Kosova është dënuar me gjashtë vjet e gjysmë burgim nga policia zvicerane dhe pas vuajtjes së dënim
Shënohen edhe dy gola të shpejtë në Roma - Juventus (VIDEO) Juventusi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Romës me të njëtën mënyrë me Ronaldo që u tregua i saktë nga pika e bar
Vazhdon sulmi me armë ndaj Policisë në Elbasan, plagosen dy kalimtarë Një person vijon të qëllojë me armë në drejtim të Policisë në Elbasan. Si pasoje e të shtënave janë plagosur jashtë r
Sulmi i "vakët", Reali po tenton një sulmues "9" Real Madrid ka vendosur të transferojë një sulmues të ri, para mbylljes së afatit kalimtar të verës. Mungesa e golit
Sulmi me armë para hotelit, lihen në burg tre autorët kryesorë Tre prej autorëve kryesorë të sulmit me armë zjarri në drejtim të hotel “Voloreka” janë lënë në burg. Gjykata e Tiran
Koeman ka kërkuar Lukakun për sulmin e Barcelonës, por çfarë ndodhi? Ronald Koeman e ka kërkuar Romero Lukakun për sulmin e Barcelonës. Por, kërkesa e tij nuk ka marrë përgjigje pozitive ng
Mourinho kërkon një emër të çuditshëm për sulmin, vjen nga Turqia Alexander Sorloth është një nga sulmesit më të kërkuar në këtë merkato, pas një sezoni impresionues me Trabzonspori në T
Kush ishin tre shqiptaro-amerikanët që vdiqën në sulmin e 11 shtatorit në SHBA Kush ishin tre shqiptaro-amerikanët që vdiqën në sulmin e 11 Në mbarë botën dhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot
Nesë dështon pista Suarez, Pirlo ka gati alternativën B për sulmin Andrea Pirlo e ka gati një alternativë B për sulmin e Juventusit, nëse Luis Suarez do të dështojë si pistë për të mbërri
FORMACIONI/ Si do të luante Juventusi i Pirlos me Suarez, treshja e sulmit do të ishte e frikshme (FOTO LAJM) Sipas gazetës spanjolle Marca sulmuesi uruguaian Luis Suarez ka arritur marrëveshje me Juventusi dhe pritet transferimi
Koeman nis sulmin për zëvendësuesin e Messit, "piketon" yllin e Liverpoolit Të martën u mësua se Leo Messi nuk dëshiron të qëndroj të Barcelona dhe ka kërkuar largimin nga klubi madje duke përdoru
Zbulohet autori i sulmit me armë në Shkodër ku mbetën të plagosur dy të rinjtë Policia e Shkodrës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes së mbrëmjes së të martës, ku mbe
Jepet masa për 3 të pandehurit e përfshirë në sulmin e Tushemisht Ilir Macolli, Ardian Xhuti dhe Elvir Haxhia janë njohur ditën e sotme mae masën e arrestit me burg për 40 ditë në lidhje