999 rezultate për

sulme

Gjella e mrekullisë: Largon kolesterolin, parandalon sulmet në zemër dhe ju jep energji Ka kaq shumë ushqime që ne duhet të hamë për të qenë të shëndetshëm, por shpesh ushqehemi me ushqim të pashëndetshme. So
Planifikuan sulme në Shqipëri, në kërkim 4 iranianët Personat e identifikuar nga policia si anëtarë të një celule që do të kryenin akte terroriste në Shqipëri janë shpallur
Xhavit Shala: Priten sulme të tjera të Iranit ndaj MEK në Shqipëri Zbulimi i agjentëve iranianë që kishin planifikuar sulme ndaj muxhahedinëve të MEK në Tiranë tërhoqi mjaft vëmendje dje
Planifikuan sulme terroriste në Shqipëri, shpallen në kërkim ndërkombëtar 4 të rrezikshmit Ditën e djeshme Policia e shtetit deklaroi zbulimin e një celule terrosite, që po përgatiste sulme në Shqipëri, ndërkohë
Zbulohen detajet, si do të bëheshin sulmet në Shqipëri nga iranianët e rrezikshëm Zëvendës ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, zbuloi në emisionin “Opinion”, se hetimet për celulën terroriste kishi
Zbulohet organizata terroriste, kishin planifikuar sulme në Shqipëri (VIDEO) Ardi Veliu në deklaratën për shtyp deklaroi se është zbuluar një organizatë terroriste në Shqipëri aktiviteti i të cilës
Erdogan dorëzohet përballë Trumpit, i ndal sulmet ndaj kurdëve Turqia dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë marrë vesh për një armëpushim të menjëhershëm në pjesën veriore të Siris
Sulmet ndaj Rudina Hajdarit, një tjetër deputet i del në mbrojtje Deputeti, Andi Përmeti nëpërmjet një statusi në Facebook ka komentuar përçarjet që po ndodhin brenda Grupit Parlamentar
Pas sulmeve të Ramës, demokrati: Ilir Meta ka lindur me këmishë! Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj, thotë se presidenti Meta ka lindur me këmishë, sepse nuk ndodh kurrë që një pre
Arabia Saudite bëhet gati për luftë me Iranin Ministri i Jashtëm i Arabisë Saudite, Adel al-Jubeir, tha se të gjitha opsionet, përfshirë atë ushtarak, janë në tavolin
Tahiri nis fjalimin me sulme: U përballa me ata që bënin sikur nuk kisha jetuar kurrë! Në konferencën për media Tahiri është shprehur se për të s’është e re as për ju as për njeri sesi kaluan dy vite dhe pas
Ekspertë francezë për hetimin e sulmit ndaj rafinerive të Arabisë Saudite Franca ka dërguar shtatë ekspertë ushtarakë për të hetuar sulmet e kësaj fundjave në objektet e naftës saudite, përfshir
Sulmet ndaj rafinerive saudite, "çmenden" çmimet e naftës Dy sulmet e fundit ndaj naftës saudite – një uzinë përpunimi e një fushë naftëmbajtëse – kanë bërë që i gjithë furnizim
Sulmet ajrore në Siri, në dy ditë vriten 20 persona Sulmet ajrore kanë vrarë më shumë se dy grupe të njerëzve përfshirë 11 fëmijë në veri-perëndim të Sirisë në dy ditët e f
Koreja e Veriut përvetëson shuma marramëndëse nga sulmet kibernetike Koreja e Veriut ka përvetësuar rreth 2 miliardë dollarë për financimin e programit të armatimit bërthamor, në sajë të su
Sulmet në SHBA, Trump thirrje urgjente Presidenti i SHBA, Donald Trump, bëri thirrje për veprime urgjente për të parandaluar dhunën me armë dhe tha se të gjith
29 vrarë e dhjetra të plagosur, detajet e reja të dy sulmeve me armë Një person i armatosur me një mori karikatorësh e veshje antiplumb hapi zjarr në një zonë të njohur për jetën e natës në
Paralajmëim i OKB: Sulme të mundshme terroriste në 2020 Organizata e Kombeve të Bashkuara paralajmëron një valë sulmesh terroriste brenda fundit të vitit. Në një raport të p
Lista me peshkaqenët më vdekjeprurës në botë (FOTO LAJM) Ekziston një listë me peshkaqenët më të rrezikshëm në të gjithë botën. 1. Dhe ajo kryesohet nga peshkaqeni i madh i b
Njihuni me peshkaqenët më vdekjeprurës në botë (FOTO LAJM) Ekziston një listë me peshkaqenët më të rrezikshëm në të gjithë botën. 1. Dhe ajo kryesohet nga peshkaqeni i madh i b