999 rezultate për

sule

Qesharake! Gjonajt iu deshën 23 ditë t'i mbërrinte letër porosia në Spanjë për zemrën e Sulës Ministrja Etilda Gjonaj ka zhvilluar një takim online me homologun e saj spanjoll ku i ka kërkuar ndjekjen me prioritet
Formacionet zyrtare, Lazio-Bayern Bayern do të luajë ndeshjen e parë në transfertë ndaj Lazios. Gjermanët duken dukshëm favorit ndaj italianëve. Fo
U "dogj" me Alaban, Bayerni përshpejton rinovimin me Sule Kriza financiare për shkak të pandemisë ka prekur të gjithë klubet e mëdha, ku as Bayern Munich nuk i ka shpëtuar efekte
E zhveshur në Instagram, Erjona Sulejmani ngre temperaturat (FOTO LAJM) Eriona Sulejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me paraqitjen e radhës. Ajo ka publikuar fotografi provokuese
"Hajde më merrni, po më marrin frymën", motra e Saimir Sulës bën denoncimin tronditës Një 33-vjeçar shqiptar, i quajtur Saimir Sula, i cili kishte shkuar për mjekim në Spanjë, dyshohet se në spitalin në Bar
"Nuk mund të bëj s*ks me një të huaj", rrëfehet Erjona Sulejmani: Jam rritur me vlera (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Erjona Sulejmani, ka zbuluar së fundmi se është një beqare e lumtur. Ish-bashkëshortja e futbollistit,
Tragjike! Gjuetari i sulet derrit, rëshket e vret aksidentalisht veten Mesditën e sotme në Greqi ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Paggaio. Sipas mediave greke, një gjuetar 54-vjeçar ka hu
Hyrremi kush? Marina Vjollca u shndërrua në një sulltaneshë mahnitëse (FOTO LAJM) Marina Vjollca këtë sezon të “Klanifornias” ka eksperimentuar shpesh me look-un e saj, duke ardhur herë me flokë të zeza
HISTORIA/ Xhaxhai i Vjosa Osmanit u dënua nga Enver Hoxha dhe u varros për së gjalli Presidentja në detyrë e Kosovës Vjosa Osmani gjatë vizitës në Parlamentin shqiptar mbajti një fjalim prekës, ku përmendi
Teuta zyrtarizon afrimin e Sulejman Starovës Sulejman Starova është rikthyer sërish në krye të punës, por këtë herë me një post të ri në Kategorinë Superiore. Më
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi
Mediat italiane i "sulen" Napolit: Ku është Rrahmani? Amir Rrahmani është lojtari i vetëm i Napolit që nuk ka luajtur asnjë minutë në ndeshje zyrtare këtë sezon. Kësaj lis
E konfirmon Bayerni, Sule i infektuar me Covid-19 Bayern Munich ka konfirmuar se qendërmbrojtësi Nikas Sule, është i prekuri i radhës nga koronavirusi. Lojtari është i
Eriona Sulejmani flet "pa doreza": Ronaldos nuk i rezistoj dot (FOTO LAJM) Ish-gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili në një libër të saj ka treguar disa sekrete. Eriona Suleimani është një mod
Formacionet zyrtare, Lokomotiv Moscow-Bayern Bayern luan në transfertë ndaj Lokomotivës së Moskës. Bavarezët vijnë favoritë në këtë përballje, teksa në ndeshjen e
Mediat në Serbi merren me Eriona Sulejmanin, i publikojnë një deklaratë për CR7 (FOTO LAJM) Sulejmani muaj më parë zbuloi për mediat italiane se për të, futbollisti i Juventusit, portugezi Cristiano Ronaldo, ësht
Elefanti gjigant i vërsulet veturës, shoferi shpëton pa ndonjë lëndim (FOTO LAJM) Një set i fotografive mbresëlënëse shfaqin një elefant gjigant, i cili i ishte vërsulur një veturë në një rrugë në Kenia
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Arjani i sulet Shqipes: Je xheloze, tani që e ke sallamin për vete të shohim Karakteri i Shqipes gjithmonë është komentuar në studion e “PërPuthen” dhe nga publiku jashtë ekranit. Ata e kanë cilësu
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi