999 rezultate për

sulaj

"Eja më ndihmo", Babai zbardh bisedën e fundit me djalin e tij para se ta vrisnin Zbardhet vrasja e të riut Florian Selimi nga Tropoja, i cili u gjet i pajetë në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”, në
Në Resulaj të Vlorës, lagjen ku u vranë 9 persona brenda vitit Lagjja ku u vra Dilaver Tozaj është e njëjta ku ndodhi edhe masakra e 10 gushtit të një viti më parë, kur Ridvan Zykaj q
Zbulohet lidhja e të ekzekutuarit sot në mbrëmje me Ritvanin e tmerrshëm Të tjera detaje janë bërë publike në lidhje me atentatin e ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Resulaj në Selenicë. M
Ky është i dyshuari për vrasjen e Nard Polisë Së fundmi është mësuar identiteti i autorit të dyshuar për ekzekutimin e Ferdinand Polias në Shkodër. Bëhet fjalë pë
Vrasja makab*r e Kreshnik Beqirajt, i vëllai akuzon drejtuesit e PS-së në Fier Kur kanë kaluar më shumë se 1 vit e gjysmë nga zhdukja dhe më pas gjetja e trupit të Kreshnik Beqirajt në Fier, familjar
Shkarkohet drejtoresha e Tatimeve në Vlorë, kush e zëvendëson Shkarkohet drejtoresha e Drejtorisë së përgjithshme të tatimeve në qytetin e Vlorës, Pranvera Resulaj. Resulaj është
Vrasje mafioze në Vlorë, i riu masakrohet me çekiç në kokë Megjithëse në dosjen penale të prokurorisë së Vlorës janë disa emra të njohur të botës së krimit, zhdukja e Albano Xhafe
‘Unë kot s’u bie në qafë’! Ja çfarë pati thënë vrasësi para masakrës (FOTO LAJM) Ridvan Zykaj tronditi Vlorën sot dhe gjithë Shqipërinë me krimin makabër duke ekzekutuar 8 persona në fshatin Resulaj të
Masakra në Selenicë, të plagosurit nisen drejt Tiranës, ja kush dhe pse e nisi konfliktin Dalin të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e Vlorës, ku deri më tani raportohen 8 viktima. Mësohet se, sherri ka nisur ng
Masakra me 8 viktima në Vlorë u krye nga një 24 vjeçar Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur para pak çastesh në Resulaj të Vlorës. Dyshohet se deri tani janë 8 persona të v
Familjet shqiptare që shpëtuan nga flakët kanë një problem që do t'ju çudisë Mati në rajonin e Atikës në Greqi është vendi më i prekur nga zjarri, por në këtë zonë jetojnë gjithashtu dhjetëra shqip
Nuk ishte burri i saj, pas dy vitesh zbulohet vrasësi i Suela Sulaj-t Më datë 18.04.2016 në Melgushë të Shkodrës u gjet e vrarë 45 vjeçarja Suela Sula, ndërsa sot policia ka vënë në pranga a
Naftëtarët kërcënojnë Ramën: Do t'hedhim në erë me Uzinën Naftëtarët e ARMO-së kanë bërë një deklaratë të fortë kundër Ramës. Ato janë shprehur se do të hedhin në erë uzinën
Politikani shqiptar i vë zjarrin dasmës, shtrohet skena me lekë (FOTO LAJM) Dy lloje personazhesh janë ato që bëjnë bujë kur martohen: politikanët dhe njerëzit që janë fytyra publike. Sesa mad
EMRAT/ Trafik kokaine në Fier, tre persona në pranga Policia e Fierit ka goditur një grup kriminal që merrej me trafikun e kokainës në Fier. Mësohet se policia ka vënë n
Mesazhet mes Habiljave, si merreshin vesh kur lëviznin drejt Shqipërisë Përvec përgjimeve në makinën e Habilajve, janë zbuluar edhe mesazhe telefonike mes anëtarëve të bandës. Para se pjes
Dalin SMS e tensionuara mes Habilajve: "U shtruam në spital, vdiqëm" Edhe pse Habiljat u vunë në qendër të diskutimeve për përgjimet e bëra në makinën e tyre, në dosjen e prokurorisë italia
Bënë lëmsh politikën në Shqipëri! Ja kur dalin para gjyqit Habilajt Banda e Habiljave është vënë në pranga në Itali për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike. Burime nga mediet ital
Zbardhet roli kyç i shqiptares në bandën e Habilajve Brunilda Alikajt ka pasur një rol kyç në ndihmën që i jepte bandës së Moisi Habilajt në trafikun e drogës në Itali.
EKSKLUZIVE/ Përmendja e Prishtinës në dosjen Habilaj, flet Policia e Kosovës Nga Ervin Shkulaku/Kosovë Hetimet ndaj grupit kriminal Habilaj është tema kryesore në Shqipëri pasi ky grup dr