999 rezultate për

sula

Ky është i dyshuari për vrasjen e Nard Polisë Së fundmi është mësuar identiteti i autorit të dyshuar për ekzekutimin e Ferdinand Polias në Shkodër. Bëhet fjalë pë
Vrasja makab*r e Kreshnik Beqirajt, i vëllai akuzon drejtuesit e PS-së në Fier Kur kanë kaluar më shumë se 1 vit e gjysmë nga zhdukja dhe më pas gjetja e trupit të Kreshnik Beqirajt në Fier, familjar
Vrau gruan e pronarit, kërkohet burg për jetë për autorin Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkoi burgim të përjetshëm për Fatjon Karmeshtën, i cili akuzohet se urdhëroi vrasjen e b
Sula për VOA-n: Lidhjet e Sheshit me sigurimin janë të faktuara Në Tiranë, drejtuesja e Autoritetit për Informim mbi Dokumentat e ish Sigurimit të Shtetit, Genta Mara Sula, tha sot për
Shkarkohet drejtoresha e Tatimeve në Vlorë, kush e zëvendëson Shkarkohet drejtoresha e Drejtorisë së përgjithshme të tatimeve në qytetin e Vlorës, Pranvera Resulaj. Resulaj është
Vrasje mafioze në Vlorë, i riu masakrohet me çekiç në kokë Megjithëse në dosjen penale të prokurorisë së Vlorës janë disa emra të njohur të botës së krimit, zhdukja e Albano Xhafe
Operacioni "blic" në Krujë, kush janë 9 të arrestuarit Policia e Krujës operacion kundër ndotjes së mjedisit. Operacioni për të mbrojtur jetën dhe shëndetin e banorëve.
Dhjetë ditë nga katastrofa në Indonezi, druhet për mbi 5.000 viktima Rreth 5.000 njerëz mungojnë në apel, tashmë pa shpresa se mund të jenë gjallë, pas tërmetit dhe cunamit që goditi ishull
Tragjedi, shkon në 400 numri i të vdekurve pas tërmetit dhe cunamit në Indonezi (FOTO LAJM) Të paktën 400 persona humbën jetën dhe mbi 500 persona të tjerë janë lënduar nga një tërmet shkatërrimtar që ka goditur
Flet motra e shkodranit që vrau gruan: Ja si është e vërteta Një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Shkodrës më 18 prill të 2016, ku 39-vjeçarja Suela Sula u gjend e pajetë në ambie
Për herë të parë, Xhemi Shehu prezanton bashkëshortin Xhemi Shehu ishte vetëm 25 vjeç kur njohu dhe dashuroi bashkëshortin e saj aktual dhe që atëherë është përpjekur ta mbaj
‘Unë kot s’u bie në qafë’! Ja çfarë pati thënë vrasësi para masakrës (FOTO LAJM) Ridvan Zykaj tronditi Vlorën sot dhe gjithë Shqipërinë me krimin makabër duke ekzekutuar 8 persona në fshatin Resulaj të
Masakra në Selenicë, të plagosurit nisen drejt Tiranës, ja kush dhe pse e nisi konfliktin Dalin të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e Vlorës, ku deri më tani raportohen 8 viktima. Mësohet se, sherri ka nisur ng
Masakra me 8 viktima në Vlorë u krye nga një 24 vjeçar Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur para pak çastesh në Resulaj të Vlorës. Dyshohet se deri tani janë 8 persona të v
Familjet shqiptare që shpëtuan nga flakët kanë një problem që do t'ju çudisë Mati në rajonin e Atikës në Greqi është vendi më i prekur nga zjarri, por në këtë zonë jetojnë gjithashtu dhjetëra shqip
Porositi vrasjen e gruas, burg për jetë për shkodranin Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon burgim të përjetshëm për Sadetin Sulën. Sadetin Sula akuzohet se ka porositur vr
Përgjime rrëqethëse, si planifikonte shkodrani të vriste bashkëshorten Vazhdojnë punimet në gjykatën e Krimeve të Rënda në lidhje me vrasjen e gruas nga Shkodra e urdhëruar nga vetë bashkësho
Vrau gruan se do t'i merrte pasurinë, dalin bisedat mes tyre Ditën e sotme në Gjykatën e Krimeve të Rënda është zhvilluar gjyqi ndaj Sadadin Sulës, i cili akuzohet për vrasjen e bas
Bashkia e Tiranës shpërndan sot 120 banesa për familje të pastreha Problemi i strehimit për rreth 120 familje në nevojë, të prekura kryesisht nga zbatimi i projektit të rehabilitimit të L
Urdhëroi punonjësin t'i vriste gruan, zbulohet arsyeja e vërtetë e biznesmenit Suela Sula, 38 vjeçarja nëna e tre fëmijëve u gjet e mbytur në banjon e mobilerisë e cila ishte në bashkëpronësi me bash