999 rezultate për

sukth

Nga eliminimi i Elton Çiços te "Xhisiela", ngjarjet e bujshme ku është përfshirë "i forti i Sukthit" Redjan Rraja Redjan Rraja është shtetasi i arrestuar si i dyshuar për përfshirje në atentatin e Shkozetit, ngjarje e ndodhur më 1 nën
Mjeku jep detaje: I "tmerrshmi" i Sukthit ende në sallë, ka dëmtim të nofullës Mjeku i Urgjencës së Spitalit të Durrësit, Arjan Tivari ka folur lidhur me gjendjen e tre personave të plagosur në atent
"I tmerrshmi i Sukthit", si reagoi Rama kur Fevziu i tregoi foton e tij në emision Landi Muharremi është një nga tre personat e plagosur sot në atentatin, ku mendohet se shënjestër ka qenë prokurori Arja
Këto janë targat e makinës të djegur Dalin detaje për makinën e djegur para Kuvendit. Automjeti bëhet me dije se është i tipit 'Fiat' me targa AA703MT por
Aksident në Sukth, autobusi përplaset me trafik ndarësen Panik mes pasagjereve te autobusit ne autostraden Tiranë-Durrës. Autobusi i pasagjerëve është përplasur me trafik ndarës
E FUNDIT/ Tetovari përplas për vdekje 72-vjeçarin në Sukth Një aksident më pasojë një të vdekur ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës. Nga raportimet e para mësohet se mjeti autob
Zbulohet skandali, kjo është stalla në Sukth ku falsifikohen ushqimet Gjatë një inspektimi të AKU në Durrës në Sukth është gjetur një magazinë e tipit stallë, ku bëhej fallsifikimi i produkt
Tragjedia që u përsërit, si u dogjën 7 vite më parë 4 fëmijë në Durrës Tragjedia që ndodhi dje në familjen Konçi në Romanat të Durrësit, ku humbën jetën tragjikisht nga zjarri trinjakë të mos
Tmerr në Sukth, makina përplas në kokë të moshuarin dhe e lë në rrugë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Sukth. Një makinë ka aksidentuar një të moshuar dhe e ka lënë mes rrugës me kokën e g
Këngëtarja e njohur tregon se humbi të dashurin në atentatin në Sukth Ka kohë që në fakt Fjolla Morina është shkëputur nga vëmëndja e mediave dhe është tërhequr nga muzika. Fjolla ka dhën
U shtyp nga “Benz-i” në Sukth, ndërron jetën në spital vogëlushja 8-vjeçare Ka ndërruar jetë fëmija 8-vjeçar që u aksidentua dy dite me pare në Katund të Sukthit. 52-vjeçari me iniciale F.P ka
Vrasja e Dalipajt në Sukth, dy "provat" që pengojnë zbardhjen e çështjes Hetimet për atentatin ndaj ish-shefit të Antikrimit Ekonomik në Policinë e Tiranës, Ervin Dalipaj, ndeshin në vështirësi
Ja kush është policja që vrau veten sot në Sukth me armën e shërbimit (FOTO LAJM) Kjo që shihni në foto është policja 23-vjeçare Peranxhela Shahini që i dha fund jetës në rrethana ende të paqarta duke u
"Për çdo natë të zezë...", statusi në Facebook që paralajmëroi vetëvrasjen e polices Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sukth në Durrës. Një punonjëse e re e policisë vetëm 23-vjeç ka vrar
Vrasja e dyfishtë në Sukth, gjykata s’ka certifikatën e vdekjes së Dalipajt Vetëm pak ditë më parë në një atentat të frikshëm në rrugën Tiranë-Durrësm në Sukth, u vra ish-polici Ervin Dalipaj dhe
Vrasja në Sukth, zbardhen detaje të rëndësishme për Juxhin Dautin Një automjet tip “Audi” dhe një “BMË X5” po verifikohen nga grupi i hetimit në lidhje me vrasjen e ish-shefit të Antikri
Ekzekutimi i dyfishtë në Sukth, prokuroria fokusohet tek Juxhin Dauti E shkuara kriminale e Juxhin Dautit është një pistat kryesore që Policia dhe Prokuroria kanë për vrasjen e dyfishte të S
Atentati i dyfishtë në Sukth, 23 dëshmitarë panë ngjarjen Vetëm pak ditë më parë një atentat në Sukth i mori jetën dy viktimave, ish-policit Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautit. P
Ekzekutimi në Sukth, zbulohet lidhja e viktimave me vajzat me “Smart” Kanë kaluar vetëm 3 ditë nga vrasja e ish-policit Ervin Dalipaj dhe Juxhin Dautaj, dhe policia ka nisur hetimet si dhe k
Vrasja e dyfishtë në Durrës, RENEA shoqëron “të fortët” e Durrësit Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë zhvilluar një aksion në zonën e Sukthit dhe Shijakut për të rënë në gjurmë