999 rezultate për

suhodoll

Serbët inkurajohen nga KQZ-ja për të kërkuar ndarjen e Suhodollit Qeveria e Serbisë ka pretendime që ndarjen mes dy Mitrovicave ta shtrijë në Suhodoll, e cila sipas ligjit i takon Mitrov
Vetëvendosje: Agim, mos e jep Suhodollin Lëvizja Vetëvendosje ka akuzuar Qeverinë e Kosovës se, në marrëveshjet e arritura me Serbinë në Bruksel, Asociacionit të
OSBE: Përplasja në Suhadoll, jo me karakter ndëretnik "Të gjitha qendrat e votimit dhe vendvotimet janë hapur me kohë dhe njerëzit në veri janë duke votuar. Nuk ka pasur inci
Suhodoll, kamioni godet shtepine, 3 viktima Policia e Kosoves ben me dije se ne aksidentin e ndodhur ne Suhodoll te Mitrovices kane humbur jeten 3 persona. Viktimat