999 rezultate për

suedi

Pas dëmtimit, Ibra shkon në Suedi për trajtim mjekësor Zlatan Ibrahimovic është kthyer në Suedi për trajtim mjekësor, pasi ka lënduar pulpën e këmbës gjatë stërvitjeve me Mila
Nuk është as SHBA, Italia apo Anglia! Ky shtet ka vdekshmërinë më të lartë nga COVID-19 Suedia ka kaluar Britaninë e Madhe, Italinë dhe Belgjikën, sa i takon shkallës së vdekshmërisë prej koronavirusit në bot
Suedia pas 30 vjetësh, shënon rekord vdekjesh në një muaj Pandemia e koronavirusit ka tërhequr vëmendje në gjithë botën për përhapjen e shpejtë dhe numrin e viktimave që ka shënu
Deputetja e parë shqiptare në Parlamentin Europian pjesë e listës së 30 grave më frymëzuese Arba Kokalari është zgjedhur në listën e një prej 30 grave drejtuese më frymëzuese në Suedi sipas renditjes së Sweden’s
Suedia "kokë më vete", nuk do ketë testime para ndeshjeve Lojtarëve dhe trajnerëve në Suedi nuk do t’ju kërkohet të bëjnë një test për COVID-19 para seancave stërvitore ose ndesh
Vendimi i Suedisë për të mos ndjekur një bllokim të rreptë, si funksionoi? Vendimi i Suedisë për të mos ndjekur një bllokim të rreptë njësoj si vendet e tjera europiane normalisht që tërhoqi vëme
Jasir Asani drejt rikthimit te Partizani Pandemia “COVID19” mund t’i kushtojë shumë Partizanit dhe ish-lojtarit të tij, Jasir Asani. Në merkaton e janarit të kuq
Ibra ende në Suedi, në Milano i përgatisin rinovimin e kontratës Gradualisht të gjithë skuadrat e Serisë A po përgatiten për të rinisur punën. Klubet po përgatisin të grumbullojnë lojta
Vizitoi në Tiranë prindërit me COVID-19, fierakja shtatzënë infekton të birin dhe vjehrrën Ditën e sotme tre raste të reja rezultuan pozitivë në Fier. Bëhet fjalë për një familje që jeton në lagjen “Liri Gero” n
U kryqëzua se nuk aplikoi izolimin, OBSH: Suedia vend model për COVID-19 OBSH ka deklaruar se Suedia, vendi i cili nuk aplikoi karantinimin për COVID-19 është një model suksesi. Suedia zgjod
''Rrëshket nga duart'' sitauata në Suedi, shtohet ndjeshëm numri i viktimave dhe të infektuarëve Suedia raportoi sot 812 raste të reja të koronavirusit, numri më i madh i rasteve të reja të raportuara, duke sjellë num
Rëndohet bilanci në Suedi, mbi 2 mijë viktima nga COVID 19 Numri i vdekjeve nga koronavirusi në Suedi ka tejkaluar mbi 2 mijë. Agjencia e Shëndetit Publik të Suedisë tha sot s
Milani e fton të kthehet në Itali , Ibra refuzon për këtë arsye Klubi i Milanit pak ditë më parë ftoi të gjithë futbollistët e huaj që ndodhen jashtë Italisë, se duhet të kthehen në Mi
Ish-futbollisti shqiptar pezullohet për 5 vite, ishte përfshirë në trukime ndeshjesh Alban Jusufi, tani futbollist i pensionuar është dënuar nga Federata e Futbollit të Suedisë për kurdisje të ndeshjeve.
Shqipëria drejt hapjes, Rama merr shembullin e Suedisë dhe zbulon 3 bizneset që do të nisin punë Mbrëmjen e sotme në Opinion kryeministri Edi Rama ka deklaruar se në Shqipëri do të nisë pak nga pak hapja. Kryeministr
Suedia regjistron numrin më të lartë të vdekjeve nga koronavirusi në 24 orët e fundit Suedia raportoi 170 vdekje të reja nga koronavirusi, një numër rekord sot, në një rritje të pritur gjerësisht pas fundja
Çfarë po ndodh në Suedi ndërkohë që bota është pushtuar nga koronavirusi? Suedia, për dallim nga pjesa tjetër e Evropës, po përballet me COVID-19, pa izolim të shkallës së gjerë. Aty jeta po
Suedia: E vetmja mënyrë për të mposhtur COVID-19, është imuniteti i tufës! Suedia është vendi i vetëm i prekur nga COVID-19 që vazhdon jetën sociale dhe ekonomike sikur nuk po ndodh asgje. Sipas
Deri tani pothuajse çdo gjë hapur, Suedia mund të pësojë tragjedinë më të madhe nga COVID 19 Teksa e gjithë bota ka marrë masa për parandalimin e koronavirusit, Suedia deri më tani ka vazhduar jetën normale. Fa
Pra ky vend di diçka që nuk po merr asnjë masë për koronavirusin? (FOTO LAJM) Suedia është i vetmi vend në botë që nuk ka marrë asnjë masë kufizuese ndaj koronavirusit, edhe pse aktualisht ka 5 mijë