suarez

Barcelona fiton me rezultat 3-0 naj Gironas (VIDEO) Barcelona ka shënuar fitoren e radhës në kampionat, duke fituar në udhëtim te Girona me rezultat 3-0. Skuadra e Ernes
Çfarë po ndodh me këtë Suarez, çdo ndeshje luan 90 minuta dhe ka shënuar vetëm 1 gol Luis Suarz është duke u ballafaquar me një problem të jashtëzakonshëm. Sulmuesi i Barcelonës po kalon nëpër periudhën
Valverde: Ja futbollistët që mund ta zëvendësojnë Dembelen Sulmuesi francez, Osmane Dembele u lëndua në ndeshjen ndaj Getafes dhe pritet të mungojë për katër muaj. Sipas trajne
Me golin e shënuar nga Denis Suarez dje, barazoi Barcelona por fitoi Manchester City Barcelona i detyrohet Manchester City-it një shumë qindra mijëra euroshe pasi Denis Suarez ka luajtur ndeshjen me numër
Barcelona kundër Getafes, me gjysëm formacioni Barcelona do të vizitojë sot Getafes për javën e katërt të La Ligas. Trajneri Ernesto Valverde nuk do të ketë në dispozi
Dembele: Para ndeshjes Suarez më kërkoi ti asistoj Ousmane Dembele ka zbuluar se cfarë i ka thënë Luis Suarez para ndeshjes ku Barça fitoi me rezultatin 5-0 dhe francezi a
Barcelona fiton me goleadë, Messi i jashtëzakonshëm (VIDEO) Skuadra e Barcelonës ka fituar 5:0 ndaj Espanyolit, për të shënuar fitoren e tertë në tre ndeshjet e para të La Ligas.
Barca e sigurtë për Coutinhon: Liverpool kështu bëri dhe për Suarezin Barcelona mbetet e sigurtë për nënshkrimin e Philippe Coutinho, edhe nëse ata duhet të presin deri në ditën e fundit.
Iniesta nuk udhëton me Barcelonën në Bernabeo Andres Iniesta nuk do të jetë pjesë e ekipit të Barcelonës në ndeshjen e dytë të Superkupës në Estadio Santiago Bernabeu
Suarez në krah të Neymar: E mbështesim... Ndërkohë që të gjithë po flasin për një largim të mundshëm të Neymar nga Barcelona, shokët e skuadrës duket se nuk janë
Festë në kampin katalanas, Barcelona po merr formën Ernesto Valverde, ka 18 lojtarë të Barcelonës në dispozicion. Ndërsa pjesa e mbetur e skuadrës do të kthehet gradualisht
Messi dhe Suarez pushojnë me familjet në Ibiza Messi dhe gruaja e tij janë të bashkuar me Suarezin, gruan e tij Sofia Balbi, 27, në ishullin tropikal. Messi dhe dy
Çfarë tha MSN pë Ronaldon kur nuk e kishin kundërshtarë? MSN sot për sot mbetet padyshim kundërshtari më i madh i Cristiano Ronaldos. Portugezi shpesh është gjendur i mposhtur n
Denis Suarez: Jam i gjithi i Barcelonës Denis Suarez ka folur për të ardhmen e tij. Spanjolli ka prekur dhe spekullimet e fundit të cilat e lidhnin për një lëvi
Messi, Suarez dhe Fabregas pushime të nxehta në Ibiza (FOTO LAJM) Lionel Messi ka shtyrë rinovimin e kontratës me Barcelonën për një shkak shumë të thjeshtë: fillimisht duhet të kalojë p
ZYRTARE/ Barcelona humbet një nga yjet për finalen e "Copa del Rey" Lajme aspak të mira nga infermieria e Barcelonës. Sulmuesi Luis Suarez do të humbasë finalen në "Copa del Rey" kundër De
Barcelona vendos për Denis Suarezin “Mundo Deportivo” bën të ditur se mesfushori i ri spanjoll, Denis Suarez, nuk do të largohet nga Barcelona, për të cilin
Ronaldo drejt titullit, Messi dhe Suarez ndihmojnë bashkëshortet e tyre për ... (FOTO LAJM) Dyshja e frikshme e Barcelonës, Lionel Messi dhe Luis Suarez shquhen për një miqësi shumë të fortë që kanë mes tyre dhe
"Makineria" MSN s'ka të ndalur, shikoni sa gola kanë shënuar Barcelona fitoi 4-1 përballë Villarealit në ndeshjen e vlefshme për javën e 36-të të La Ligas spanjolle. Messi, Neymar e
Diego Costa 50 gola në Premier League, kalon dhe Suarezin Diego Costa ka arritur shifrën e 50 golave në Premier Ligë për Chelsean. Bomberi spanjoll e ka arritur këtë gjë dhe më s