suarez

Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Sevillas (VIDEO) Baecelona ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Sevillas në 'Camp Nou'. Luis Suarez ka arritur ta dërgojë topin
"Interi shumë i vështirë", Messi: Në skuadër kemi lojtar si Suarez që dinë të bëjnë diferencën "Në këto momente jam i lodhur, por i gëzuar që luajta 90 minutat e para të sezonit. Më mungon ritmi i ndeshjes, por jam
Nuk shënoi, por Messi vlerësohet me notën më të lartë (FOTO LAJM) Barcelona ka fituar me përmbysje 2-1 në përballjen ndaj Interit në Champions League. Për katalanasit dy gola shënoi S
Dopietë e Suarez, Barcelona mposht me përmbysje Interin (VIDEO) Barcelona ka mposhtur Interin me rezultat 2-1 në ndeshjen e e dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Italia
Shpërthen 'Camp Nou', Barcelona barazon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin përballë Interit, 13 minuta nga fillimi i pjesës së dytë. Luis Suarez ka
Getafe – Barcelona, startojnë Suarez, Griezmann dhe Perez Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Getafes dhe Barcelonës. Në mungesë të Lionel Messit, Ansu Fati dhe
E BUJSHME/ Suarez kërkon rikthimin te Liverpooli Lojërat e Barcelonës dhe rezultatet në këtë fillim sezon nuk janë të kënaqshme, dhe një nga më të kritikuarit është Luis
Griezmann: Më duhet kohë të për t’u kuptuar me Messin dhe Suarezin Antoine Griezmann insistoi se atij do t’i duhet kohë për të krijuar lidhje të mirë në fushën e lojës me Lionel Messin dh
Vetëm 1 minutë i mjafton Suarez për të shënuar gol (VIDEO) Edhe Suarez hyn në listën e golashënuesve në këtë ndeshje pas rikthimit të tij prej lëndimit. Uruguaiani u inkuadrua
Zbulohet sozia i Luis Suarez në Shqipëri, jeton në Librazhd (FOTO LAJM) Kemi dëgjuar shpesh të thuhet se secili nga ne ka një sozi të ngjashme në botë, dhe kemi parë deri më sot që shumë prej
Djali i Messit e feston golin e Real Betisit kundër Barçës, shikoni reagimin e Suarezit (VIDEO) Djali i Lionel Messit, Mateo, për disa momente e tradhtoi babanë e vet, gjatë fitores me rezultat 5:2 të Barcelonës kund
Suarez dëshiron rikthimin te kampionët holandez Legjenda e Ajaxit, Sjaak Swart, tregon se sulmuesi uruguaian i Barcelonës, Luis Suarez, dëshiron të kthehet në Ajax para
Rrëfehet Evra: Isha afër vdekjes pas incidentit me Suarez Patrice Evra ka zbuluar se ka marrë kërcënime me vdekje në vazhdën e racizmit me Luis Suarez tetë vjet më parë, por insi
Plas te Barcelona, Suarez nuk e do Griezmannin Antoine Griezmann u transferua vetëm pak ditë më parë te Barcelona për shifrën 120 nga Atletico Madrid por që tani kanë
Alarm për bombë në makinën e Messit dhe Suarezit (VIDEO) Probleme sërish për Lionel Messin. Policia e Barcelonës, në aeroportin e El Prat u njoftua se dy bomba ishin vendosura
Griezmann i zhgënjyer: Messi ende s’ma ka uruar mirëseardhjen Antoine Griezmann ka deklaraur se ende nuk ka folur me Lionel Messin, që pas transferimit te Barcelona, ndërsa ka thënë
"Ngrihu shoku im..je i madh..të dua shumë", Neymar mesazh për Suarez Luis Suarez ishte figura tragjike në eliminimin e Uruguajit nga Kupa e Amerikës. Sulmuesi 32 vjeçar humbi penalltinë
Suarez e tepron, kërkon penallti pasi portieri priti me dorë topin (VIDEO) Uruguai i rrëmbeu vendin e parë në grup kampionëve të Kilit, duke i mposhtur 1-0. Goli u shënua nga Edinson Cavani, por
Suarez e ka përjetuar tmerrësisht keq eleminimin nga Champions: Doja të zhdukesha nga kjo jetë Jo vetëm Messi, edhe Suarez e ka përjetuar rëndë eliminimin nga Champions League. Barcelona e kishte fituar ndeshjen
Messi: Më mungon Ronaldo Lionel Messi mbrëmë ka dhënë një intervistë në një televizion të Argjentinës. Ai ka folur për se si ka ndikuar familj