999 rezultate për

suarez

Diego Costa 50 gola në Premier League, kalon dhe Suarezin Diego Costa ka arritur shifrën e 50 golave në Premier Ligë për Chelsean. Bomberi spanjoll e ka arritur këtë gjë dhe më s
5 "betejat" që do të vendosin sot "El Clasicon" (FOTO LAJM) Super sfida mes Real Madrid dhe Barcelonës është një luftë që do të vendoset nga disa beteja. Për të vendosur një ndeshj
Messi, Suarez dhe Neymar profesione të reja pas eliminimit nga Champions (FOTO LAJM) Barcelona është eliminuar të mërkurën nga Liga e Kampionëve nga Juventusi pas barazimit pa gola 0-0 në ndeshjen e dytë.
Suarez ofendon keq gjyqtarin Kuipers: Ti je një lëpirës m*ti (VIDEO) Luis Suarez e ka ofenduar rëndë gjyqtarin Bjorn Kuipers. Uruguaiani ka shpërthyer disa herë me ofendime të ndryshme dre
NOTAT/ Pjanic bën Iniestën te Juvja, Chiellini futi në "xhep" Suarezin (FOTO) Juventus ka zhvilluar një ndeshje spektakolare edhe në "Cam Nou" duke eklipsuar yjet blaugrana për t'i ndalur në një bar
Chiellini-Suarez, sërish përballë 3 vjet pas kafshimit (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje do të kemi dhe sfida brenda sfidës në duelin Juventus-Barcelona, pasi përballë do të jetë dhe Chiellini
"Ndaloni fëmijët të shohin Suarezin, ai është një aktor pornoje" Legjenda e futbollit, Eric Cantona ka thënë se simulimi i Luis Suarezit ndaj Paris Saint-Germain është "porno në futboll
Djali i Messit e ndjek futbollin prej ... Suarez Lionel Messi është një prej futbollistëve më të mirë që ka pasur ndonjëherë futbolli botëror, por kjo është e pamjafuesh
Suarez: Ja kush është lojtari më i mirë në histori Sulmuesi i Barcelonës, Luis Suarez ka rrëfyer se kush është lojtari më i mirë në të gjithë historinë e njerzimit dhe sip
Në Brazil "arrestohen" për vjedhje Messi, Neymar dhe Suarez (FOTO) Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Brazil. 3 persona me fanellat e treshes sulmuese të Barcelonës, Messi, Neymar dhe Sua
Në Iran shënojnë penallti si Messi dhe Suarez (VIDEO) Dikur si Cruijff e Olsen, apo së fundmi si Messi e Suarez, një penallti e tillë është realizuar edhe në kampionatin iran
"Për të shkruar histori, duhet të përmbysim rezultatin prej 4:0 të PSG" Luis Suarez mendon se nëse Barcelona do të shkruaj historinë, atëherë ata duhet të përmbysin rezultatin prej 4:0 të PSG.
Tashmë zyrtare, Suarez mungon në finale Dy kartonët e verdhë ndaj Atletico Madrid dhe i kuqi në fund të ndeshjes, kanë bërë që Luis Suarez të mungoi në finalen
Ronaldo mbetet shumë prapa Suarezit e Messit Cristiano Ronaldo ka mbetur shumë papa Leo Messit e Luis Suarezit me gola, andaj do të kërkojë të shënojë sa më shumë go
Suarez rrezikon të dënohet ashpër pas kartonit të kuq Pas daljes me karton të kuq në gjysmëfinalen e Kupës së Mbretit ndaj Atletico Madrid, Luis Suarez duket se do të ketë ed
Barça fiton ndeshjen e parë ndaj Atleticos në Kupën e Mbretit (VIDEO) Skuadra e Luis Enriques, Barcelona ka bërë një hap të madh drejt finales së Copa del Rey, pasi ka shënuar fitore në udhë
Barcelona kualifikohet me spektakël ne gjysmëfinale (VIDEO) Skuadra e Barcelonës ka mposhtur Real Sociedadin me rezultat 5:2, për të kaluar në gjysmëfinale të Copa del Rey. Kata
Barcelona dhuron spektakël, mposht Eibarin (VIDEO) Skuadra e Barcelonës ka vazhduar me fitore në La Liga, pasi në udhëtim ka mposhtur Eibarin me rezultat 0:4. Golat për
Mkhitaryan: Mund të kisha luajtur me Gerrard dhe Suarez, por Klopp ... Henrikh Mkhitaryan do të ketë mundësinë që sot të përballet me një nga trajnerët që ka ndikuar shumë në karrierën e tij,
Suarez: Barcelona e di se çfarë kërkon Messi Luis Suarez ka njoftuar se Barcelona është në dijeni të kërkesave të Leo Messit, i cili ende nuk ka rinovuar kontratën m
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së