999 rezultate për

stylus

LG prezanton telefonin Stylus 2 Plus (FOTO LAJM) LG Stylus 2 Plus është modeli më i ri që vjen në treg, i cili ka ekranin 5.7-inç Full HD me rezolucion 1920x1080 pixels.
LG Stylus 2 me ekran 5.7 inç (FOTO LAJM) LG po punon që në Kongresin Botëror të Telefonave të vijë me modelin e saj të ri Stylus 2. Stylus 2 do të vijë me një la
LG prezanton G4 Stylus dhe G4c (FOTO LAJM) LG nuk ndalet, këtë herë ajo duket se do të sjellë në treg dy telefona të rinj inteligjentë G4, G4 Stylus dhe G4c. K
LG Stylus LS770 projekti më i ri nga LG (FOTO LAJM) LG mendohet se së bashku me modelin LG G4 do të sjellë dhe një model tjetër të ri LG Stylus LS770. LG Stylus fillimis
LG prezanton G3 Stylus LG G3 Stylus tashmë është bërë zyrtar, para debutimit zyrtar në panairin e IFA-së, i cili mbahet muajin e ardhshëm në Be