999 rezultate për

sturridge

Zbulohet arsyeja e largimit të Sturridge nga Trabzonspor, shkak bëhen bastet sportive Trabzonspor ditën e sotme njoftoi se klubi ka arritur dakordësinë për ndërprerjen e kontratës me Daniel Starrixh, pas ve
ZYRTARE/ Ylli i Liverpool nënshkruan me skuadrën turke Ish-sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge, i është bashkuar klubit turk, Trabzonspor, duke nënshkruar kontratë trevje
Dënohet Daniel Sturridge, kishte vënë bast për transferimin e tij Ish-sulmuesi i Liverpoolit, Daniel Sturridge është dënuar me dy javë moslojë dhe me rreth 85000 euro gjobë pasi u shpall
I vodhën qenin, Daniel Sturridge ofron shpërblim të majm nëse i rikthejnë kafshën Ish-sulmuesi i Liverpulit pasi ka postuar një video, duke bërë lutje për rikthimin e qenit të tij, ai tani edhe ka ofrua
Tottenhami synon yllin e Liverpoolit Tottenham po synon ti rrëmbejë sulmuesin Danierl Sturrige Liverpoolit. Sipas "Daily Mirror" Spërsat janë të gatshëm t
Nga Sturridge te Robben, njihuni me yjet që mund ti transferosh falas në fund të sezonit (FOTO LAJM) Disa prej futbollistve yje u mbaron kontrata në qershor. Nëse ata nuk rinovojnë mund të largohen falas në fund të këtij
Daniel Sturridge nën Hetim, për informacione në Baste Një ngjarje disi e pazakonte ka ndodhur në Angli. Daniel Sturridge është në hetim për arsye se ka ndihmuar Bastenxhin
Sturridge shënoi supergol, shikoni reagimin e Rudiger në fund të ndeshjes (VIDEO) Liverpooli shpëtoi nga humbja e parë sezonale në Ligën Premier. Daniel Sturridge shënoi në minutën e 89' një gol fant
Hazard uron Sturridge për supergolin e tij ndaj Chelseat Eden Hazardi i ka bërë komplimente Daniel Sturridge për golin e tij të mrekullueshëm që shënoi për ta barazuar rezultati
Super Sturridge, Liverpool barazon rezultatin ndaj Chelseat (VIDEO) Liverpool ka barazuar rezultatin ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është Daniel Sturridge në minu
Humbi gjuajtjen me portë bosh, ky është reagimi i Shaqirit për Sturridge Chelsea ka marrë një fitore tepër të vlefshme mbrëmjen e djeshme kundër Liverpool, me rezultat 1-2. Megjithëse Liver
Starton Shaqiri, formacionet zyrtare: Liverpool - Chelsea Liverpool dhe Chelsea do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për Carabao Cup.
Klopp entuziast, thur elozhe për skuadrën Liverpool ka marrë një fitore mjaftë të rëndësishme ditën e djeshme kundër PSG. Vendasit triumfuan në fund me rezult
“Liverpool është si e dashura, që pasi e lë, e kupton se e doje shumë” Daniel Sturridge kohët e fundit nuk pa kalon ditë të mira në karrierën e tij. Ai sezonin e kaluar ndodhej i huazuar
Nuk u duhet, Liverpool nxjerr në shitje talentin britanik Liverpooli e ka nxjerrë në shitje sulmuesin anglez, Daniel Sturridge, dhe nuk do të kërkojë më shumë se 17 milionë euro
Interi i janarit nuk e çonte në Botëror, Sturridge zgjedh WBA-në Daniel Sturridge është zyrtarisht futbollist i West Bromwich Albion në Premier League. 28-vjeçari i Liverpoolit nuk
Zyrtare: Daniel Sturridge nëmshkruan me skuadrën angleze Daniel Sturridge zyrtarisht është larguar nga skuadra e Liverpoolit. Skuadra angleze, Liverpool ka njoftuar se e ka h
Mblidhen krerët e Interit, vendoset çdo gjë rreth merkatos Luciano Spalletti, Walter Sabatini dhe Piero Ausilio janë mbledhur pasditen e djeshme në ambientet e klubit zikaltër për
Liverpool i tregon Interit çmimin e Sturridges Sipas Sportitalia, Liverpooli është i gatshëm ta shes Daniel Sturridgen në huazim me opsion blerje për 21 milionë euro.
Inter kontakton Liverpoolin për të mbyllur transferimin e Sturridges Interi është i interesuar për shërbimet e Sturridges. Por zikaltrit nuk mund ta blejnë në mënyrë të drejtpërdrejt