999 rezultate për

studentja

Lindi borë e bardhë, studentja ndryshon ngjyrën e lëkurës në pak vite (FOTO LAJM) Ajo ka lindur e bardhë, por është fiksuar me lëkurën e zezë dhe këtë nuk e bën se kërkon të duket si një e rrace tjetër,
"Po gënjen..." studentja zë ngushtë Edi Ramën Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qënë në Gjirokastër ku ka mbajtur një takim me studentët. Por pas fjalimit të
"Studentja ekselente" e Ramës bën gafën në Facebook (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama publikoi mëngjesin e sotëm historinë e një vajzë e cila është punësuar në administratë pa konkurs
"Dil jashtë!" Nuk përmbahet Rama, përzë nga salla studenten Në takimin që PS po zhvillon me student dhe stafin akademik në lidhje me prezantimin e Paktin për Universitetin, është s
Kërcënohet studentja që fëlliqi Ramën tek Politekniku (VIDEO) Mbyllja e portave të Fakulteteve me zinxhirë dhe dry apo dhe gozhdimi i tyre nga studentët duket se ka qenë një ide e ar
"Mua më merr të keqen", studentja publikon mesazhet me kryeministrin Edhe pse kryeministri Edi Rama ditët e fundit ka zhvilluar takime me studentë dhe rektorë në ambientet e disa universite
Studentja nxjerr hapur Ramën: Më more mbrëmë në telefon (FOTO LAJM) Është përsëritur edhe një herë në takimin e Ramës skema e djeshme në Vlorë, ku më shumë se gjysma e sallës ka braktisur
Flet studentja që bëri Ramën për ujë të ftohtë (VIDEO) Rama e pati mjaft të vështirë të futej në ambientet e Universitetit "Ismail Qemali" në Vlorë prej studentëve, të cilët e
Studentja ja thotë në sy kryeministrit: Ah sikur të kishim... (VIDEO) Kryeministri Edi Rama po organizon një takim me studentë dhe pedagogë të Univeristetit të Vlorës, ndërkohë që shumë stud
Ekselentia e Ramës, Lindita Nikolla ka mesatare ngelësish (FOTO LAJM) Përpjekja e Edi Ramës, për të mbrojtur ministren e tij ndaj nxënësve, sipas tij ngelës, është një shkarje leksikore dhe
Aksident i rëndë në Itali, humb jetën studentja shqiptare Një vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku dje rreth orës 18 në veri të Italisë, përkatësisht në G
E PADËGJUAR/ Studentja nga Tirana padit të dashurin: Më vodhi virgjërinë përmes mashtrimit Një studente e Fakultetit të Drejtësisë në Tiranë ka denoncuar ish-të dashurin e saj duke i bërë një akuzë të padëgjuar
Studentja lodhet nga fjalimet e familjes për burrin ideal, realizon dasmën e pazakontë Një vajzë beqare që u lodh me pyetjen se kur do martohet mori vendimin që të kurorëzohet me veten. Studentja e Oksfor
Studentja rrëfen tmerrin: Shefi tentoi të më afrohej me forcë Sa herë flitet për dhunën ndaj grave dhe vajzave, mendimi i parë lidhet me atë fizike. Por dhuna më e përhapur dhe më e
"Si i bëra 30 000 euro për tre muaj në plazh në Mykonos", rrëfehet studentja bukuroshe Në Maqedoni rroga mesatare është 350 euro. Kjo nuk është reale pasi këtu përllogariten rrogat e të pasurve ndërsa rroga
U dhunua seksualisht, studentja mbyt vetën Vdekja e 23 vjeçares që mbyti vetën pasi dy muaj më parë tha se ishte dhunuar seksualisht, ka ngjallur zemërim të madh k
Pedagogia e kritikoi për veshjen, studentja i heq të gjitha në mes të klasës (FOTO LAJM) Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në universitetin "Cornwall" në SHBA, ku një studente është zhveshur në mes të klasës
Studentja shqiptare shpallet Miss në Britani (FOTO LAJM) Nuk është rasti i parë që bukuroshet shqiptare fitojnë kurora Miss-esh në botë. Por sa herë ndodh kjo, lajmet në mediat
Studentja e Tiranës: 700 euro për një provim, pedagogët na ngacmojnë seksualisht Studentët e universiteteve publike jo rrallë herë detyrohen të paguajnë shumë të mëdha kundrejt notës. Abuzimet nga
E rëndë, studentja rrëfen si ishte ngacmuar seksualisht nga profesori Ish studentja e Fakultetit të Arteve, Jeta Berisha ka rrëfyer se si ishte ngacmuar seksualisht nga profesori i saj i cil