999 rezultate për

studenti

Gjendet i vdekur një i ri në qytetin studenti Një i ri është gjetur i vdekur pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se viktima, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i di
Veliaj dhe Shahini prezantojnë kartën e studentit, çfarë përfitojnë dhe si të aplikojnë Bashkia e Tiranës është e para në rang vendi që ka gati Kartën e Studentit. Nga Ministria e Arsimit ku prezantoi modelin
Rama dhe Veliaj: Bashkia e Tiranës do të rehabilitojë të gjithë godinat në Universitetin Bujqësor Menjëherë pas rikonstruksionit të konvikteve në qytetin Studenti, Bashkia e Tiranës do të nisë punën për rehabilitimin
Studenti francez ia plas në fytyrë gjenocidin, tërbohet Daçiç Ministri i Punëve të Jashtme i Serbisë Ivica Daçiç i është përgjigjur me ashpërsi një studenti francez. i cili gjatë lig
Studenti i kërkon llokume ministres së Ramës për martesën, si reagon kryeministri (VIDEO) Besa Shahini u martua javën e shkuar me deputetin e Kosovës Dardan Molliqaj, pas një bashkëjetese, të cilën ata më parë
"Veliaj u tha të më rrihnin!" Studenti tregon pse i hodhi bojë kryebashkiakut Studenti Gëzim Almeta ka folur për mediat një ditë pasi goditi me bojë Kryetarin e Bashkisë, Erion Veliaj. Në një lid
Bashkia e Tiranës nis rikonstruksionin e dy konvikteve të tjera në Qytetin Studenti Para se studentët të marrin pushimet e verës, në të gjitha godinat e Qytetit Studenti do kenë përfunduar punimet për rik
Konviktet e “Qytetit Studenti”, bizneset gati për rikonstruksionin Bizneset i janë përgjigjur thirrjes së Kryeministrit dhe Bashkisë së Tiranës për të dhënë një dorë në rikonstruksionin e
Rama dhe Veliaj inspektojnë punimet për rikonstruksionin e konvikteve në “Qytetin Studenti” I gjithë “Qyteti Studenti” është kthyer në një kantier ndërtimi ku po vijon intensivisht puna për rritjen cilësore të ku
"Ktheu mencën në lloto”, Nishani sfidon dhe padit Ramën për shpifje (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bujar Nishani vendosi të padisë për shpifje kryeministrin Edi Rama për akuzën publike të tij se “vëllai i
Rikonstruktohet godina Nr. 5 në Qytetin Studenti, kushte më komode për studentët Pas konvikteve të Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Mjekësisë, ka nisur puna për rikonstruksionin e godinës numër 5 në konvi
PD: Studentes në Qytet Studenti i bie etazheri në kokë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytet studenti në Tiranë. Partia Demokratike njofton se një vajzë
Çmendet polici, kap për fyti studentin dhe e tërheq zvarrë (VIDEO) Një polic ka dhunuar një prej studentëve të Fakultetit Ekonomik në ambientet e hollit. Në mënyrë të paligjshme dhe p
"600 euro për provim", studenti ia thotë troç Ramës për ish-burrin e Lindës Ashtu siç ka pranuar edhe vetë kryemnistri, Edi Rama, qindra studente kanë dërguar mbrëmjen e djeshme dhe sot mesazhe n
Studenti diplomon në SHBA por nuk i njihet diploma, shikoni "xhunglën" kosovare (DOKUMENT) Geotar Mjeku, thotë se ka kryer doktoratë në Amerikë, në Fakultetin Juridik. Por këtë diplomë ai thotë se Ministria e Ar
"Më kërcënoi me jetë", studenti denoncon me video autorin (VIDEO) Një video denoncim është shpërndarë në rrjet, ku një student pretendon se është kërcënuar me jëtë nga dy shtetas të tjer
Si zaptuan hapësirat e Qytetit Studenti, vëllezërit e Bujar Nishanit, ish-ministrit të LSI Nasip Naço dhe deputetes së PD Në një kohë kur qeveria ka nisur rehabilitimin e godinave të “Qytetit Studenti” për të ofruar kushte më të mira për stud
Laert Vasili përplaset ashpër me studentët në emision, dridhet nga inati (VIDEO) Aktori dhe regjisori Laert Vasili, ditën e djeshme është përplasur ashpër me studentët në emisionin “360 gradë”. "Sh
Rama i kthehet studentit: S'tjap llogari ty (VIDEO) Kryeminsitri Edi Rama është sot i pranishëm në Universitetin Politeknik në një takim me studentë të Fakultetit të Arkite
Denoncimi i frikshëm i studentit të ekonomikut: Ky person grushtoi për të sabotuar mbledhjen Studentët ndodhen në ditën e 16 të protestës së tyre. Katër prej tyre ishin të ftuar në emisionin “Byro Politike”, ku u