999 rezultate për

strukturat

Zjarri në Priskë të Tiranës, Meta: Të mbahet përgjegjësi ligjore! Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim për zjarrin që ka përfshirë zonën e Priskës në Tiranë. Presidenti Ilir M
"Po vjen periudhë e vështirë", Manastirliu mesazh para hapjes së shkollave Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një mesazh për nxënësit, mësuesit dhe pr
Rama e kap keq me Lelin, e kritikon sërish në sy të të gjithëve Kryeministri Edi Rama ditën e sotme zhvilloi takime me strukturat lokale të Partisë Socialiste në Vlorë. Fokus i këti
Rama mbledh strukturat e PS: Në ambient të hapur, por ngjitur me njëri-tjetrin Kryeministri Edi Rama ka nisur qe mengjesin e sotem nje takim me struktuart e Partise Socialiste te Vlores.rama PS Kr
Po planifikoni fundjavën në plazh? Ministria bën apelin e fortë për pushuesit Ministria e Shëndetësisë i bën thirrje të gjithë qytetarëve që ikin me pushime të kenë kujdes, të ruajnë distancën socia
Defekt në pikat kufitare, Policia e Shtetit sqaron çfarë ndodhi Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me defektin në sistemi TIMS dhe nuk funksionon duke sqaruar se ndodhi si pasojë e en
Ushqim vetëm nëpër dhomat e hotelit, detaje për pushimet e kësaj vere Në fund të Majit pritet hapja e plazhit për të gjithë pushuesit. Drejtoresha e Agjencisë Kombëtare të Turizmit, Kor
OFL vijon misionin, sekuestrohet 1.2 milion litra naftë në kompaninë e Lul Berishës Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar punën për goditjen e subjekteve që kryejne aktivitete të paligjshme. Sipas njofti
Trafikoi 2 ton e gjysmë "mall" në Ankona, kapet në Vlorë 24-vjeçari Arrestohet një person në kërkim për trafik droge. Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë, krahas punës së pan
A është kjo një shpresë? Të shërohesh përmes gjakut të pacientëve që fituan betejën ndaj COVID 19 Disa pacientë në Itali tashmë kanë marrë plazmën e pacientëve të kuruar nga koronavirusi, të cilët më pas zhvilluan anti
Sekuestrohen 892 mijë paketa kontrabandë me vlerë 140 milionë lekë Strukturat e Administratës Doganore kanë sekuestruar një sasi prej 892 mijë paketa cigare në Pikën e kalimit Kufitar të
ZYRTARE: Asnjë rast me koronavirus në Shqipëri, ja masat e marra Deri më tani, 26 raste të dyshuara me koronavirus kanë rezultuar negative. Ministria e Shëndetësisë njofton se në të gji
Bllokimi i anijes me mbetje kancerogjene, Blendi Klosi: Pika kulmore! Ditën e djeshme bisnesmeni Zamir Kormuzi u arrestua së bashku me 6 persona të tjerë në Vlorë, për dërgimin nga Italia të
Policia shqiptare reagon për kokainën në Maqedoni: Bashkëpunim me strukturat tona Katër persona u arrestuan pas kapjes së kamionit me kokainë në Maqedoninë e Veriut, i cili kaloi përmes dy doganave shqi
Nxorrën Dritan Dajtin "xhiro nga Blloku", shkarkohet zinxhiri komandues i burgut Peqin Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj ka njoftuar se janë shkarkuar drejtuesit e burgut të Peqinit, pasi nxorrën Dritan D
Muret në tokë, zbulohen dëmet brenda Kryeministrisë (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar dëme kolosale edhe tek selia e Kryeministrisë. Sallat ku shpesh herë kemi parë që të
Atentati ndaj prokurorit Ndoja, Ardi Veliu mbledh strukturat e policisë Ka vetëm dy ditë që kur vendi u trondit nga një atentat që iu bë prokurorit Arjan Ndoja. Ky i fundit akuzohej nga qev
Tërmeti dëmtoi burgjet, shtohen masat për rrezikun e arratisjeve Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkundur edhe themelet e burgjeve, për këtë arsye ninistrja e Drejtësisë Etilda Gjona
Dalin pikturat që ilustruan tërmetin e tmerrshëm të vitit 1851 në Vlorë (FOTO LAJM) Tërmeti i 1851 në Vlorë, që ka shënuar edhe më të tmerrshmin në Shqipëri ka dalë përmes pikturave, që janë publikuar në
Basha takim me strukturat e Partisë Demokratike: 30 qershori nul dhe antikushtetues Në një takim me strukturat e Partisë Demokratike kryetari i opozitës Lulzim Basha, deklaroi se zgjedhjet e 30 qershorit