999 rezultate për

stresi

Veliaj nis "hakmarrjen" ndaj reperit pasi i shau gruan, Stresi: Merr masa o legen (FOTO LAJM) Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka treguar hapur që është një simpatizant dhe përkrahës i Par
"Më mungoni", është ndarë nga Stresi, por marrëdhënia e Keisit me prindërit e tij do ju habisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme prindërit e Stresit festojnë 43-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të veçantë reperi i ka uruar nëpërmje
Nuk ka më kthim, Kejsi konfirmon përfundimisht ndarjen nga Stresi (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Keisi kohët e fundit kanë qenë në qendër të mediave. Ata u kthyen në dyshe
"43 vite bashkë", Stresi iu dedikon prindërve fjalët më të ëmbla për përvjetor (FOTO LAJM) Reperi i njohur Stresi është një ndër më të komentuarit në Shqipëri. Ai është po ashtu dhe shumë aktiv në rrjete sociale
Keisi tregoj ngjarjen më të mirë dhe më të keqe të vitit dhe Stresit duhet t'i djeg (FOTO LAJM Ish-partnerja e reperit Stresi, Keisi, u bë e njohur për publikun nga lidhja e bujshme e cila përfundoi me ndarje. Kj
Kejsi nostalgji për Stresin, mban ende unazën e tij (FOTO LAJM) Edhe pse kanë kaluar dy muaj tashmë që kur çifti i dha fund lidhjes së tyre, mesa duket Kejsi nuk dorëzohet. Në një post
Stresi flet hapur pas ndarjes: Kujtimet do mbeten gjithonë (FOTO LAJM) Prej kohësh në media thuhet se reperi Stresi i ka dhënë fund marrëdhënies me partneren e tij, Keisin. Pas daljes së t
"Ndonjëherë thjesht ikën", Stresi ndryshon zyrtarisht vendbanim (FOTO LAJM) Ndarja e bujshme e Stresit dhe Keisit ka mërzitur fansat e çiftit dhe megjithëse nuk kanë folur publikisht për ndarjen,
"Do të të dua gjithmonë", fjalët e fundit mes Stresit dhe Keisit po përlotin rrjetin (FOTO LAJM) Një bisedë online në WhatsApp që besohet se është bërë mes Stresit dhe Keisit, po qarkullon në rrjetet sociale. Burim
Pas ndarjes nga Stresi, Keisi ikën nga Shqipëria për mos tu kthyer më kurrë (FOTO LAJM) Ish-partnerja e Stresit së fundmi ka bërë një deklaratë , e cila tregon përfundimisht shkëputjen nga reperi. Fansat e
Ushqimet që ju ndihmojnë të largoni stresin Një pjesë e madhe e njerëzve përjetojnë stres ose ankth në jetën e përditshme, por ka një mënyrë për ta parandaluar.
Stresi e quan dh*p në këngë, Bleona Qereti krenohet publikisht (FOTO LAJM) Stresi ka publikuar këngën e parë, pas daljes nga burgu dhe ndarjes nga Kejsi. Kënga titullohet "Nuk o veç gang", bas
Stresi publikon super projektin e ri, vjen në bashkëpunim (VIDEO) Reperi nga Shqipëria, Stresi ka publikuar projekti e ri. Kënga e re e reperit mban titullin "Nuk o veç gang" dhe erdh
Stresi largohet edhe me ushqime, këto do t'ju ndihmojnë Një pjesë e madhe e njerëzve përjetojnë stres ose ankth në jetën e përditshme, por ka një mënyrë për ta parandaluar.
"E kaloj shpejt", Stresi flet për herë të parë publikisht për ndarjen nga Keisi (VIDEO) Ndarja e reperit Stresi me partneren e tij, Keisin, është kthyer në lajmin më të bujshëm në media dhe prej javësh po fli
Xheloze e "çmendur", Stresi tregon me detaje si ka lënë nam e dashura e tij (FOTO LAJM) Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmi
Teknika e thjeshtë që jua heq stresin dhe dhimbjet e kokës për 30 sekonda Dhimbjet e kokës nuk janë ndër ndjenjat më të mira që mund t’i përjetoni, e veçanërisht kur i përjetoni ato gjatë kohës
"Lamtumirë Keisi", kush është bjondja bukuroshe krah Stresit (FOTO & VIDEO) Dy ditë më parë në rrjet nisi të aludohej se reperi Stresi ishte në një lidhje të re pas ndarjes nga Keisi, pas dyshimev
Dj provokon Stresin duke i vënë në sfond këngën e Noizyt (VIDEO) Të gjithë e dinë rivalitetin dhe deri diku, mund të themi edhe "urrejtjen" në muzikë që ekziston mes Stresit dhe Noizyt.
Stresi nuk e di as vetë çfarë do, ja tha copë Keisit pastaj e fshiu (FOTO LAJM) Prej disa javësh Stresi dhe Keisi kanë qenë shumë të komentuar në media për shkak të ndarjes së tyre të papritur. Lajmi