999 rezultate për

stramaccioni

Udinese-Milan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Java e 32 e Serie A hapet me ndehsjen Udinese-Milan. Friulanët do të krëkojnë fitoren për të shmangur zonën e ftohtë të
Stramaccioni trajner i Udineses, Stankoviç ndihmës i tij Andrea Stramaccioni është trajneri më i ri i Udinezes, dhe kjo është bërë zyrtare sonte. Pas largimit të Francesco Gu
Flasin shifrat, Stramaccioni më mirë se Mazzarri Nuk është humbja e parë, por pavarësisht sa e rëndë ishte nuk mund të mohojë punën e mirë që ka bërë deri tani Walter Ma
Zyrtare: Walter Mazzarri, trajneri i ri i Inter Faqja zyrtare e Inter në internet jep lajmin e bujshëm: Walter Mazzarri është trajneri i ri i skuadrës zikaltër. Klubi m
Zyrtare: Inter shkarkon Stramaccionin Është zyrtare: Andrea Stramaccioni shkarkohet nga detyra si trajner i Inter. Tekniku roman, kampion Europe me të rinjtë
Inter, takim Moratti-Stramaccioni Një takim prej një ore për të programuar fundin e sezonit dhe të ardhmen e Interit. Në selinë e klubit zikaltër, Massimo
Dëmtimi, Zanetti: Karriera ime nuk ka përfunduar “Karriera ime nuk ka përfunduar. Do të rikthehem më i fortë se më parë”. Kështu është shprehur kapiteni i Interit, Javie
Inter, të gjitha emrat e Revolucionit Stramaccioni (FOTO LAJM) Interi i ri fillon të marrë formë. Massimo Moratti konfirmoi Andrea Stramaccionin për sezonin e ardhshëm dhe tekniku rom
Stramaccioni, trajner i Interit edhe për sezonin e ardhshëm Stramaccioni do të jetë sërish trajneri i Interit në sezonin e ardhshëm. Ky është konfirmimi i fundit i ardhur nga presi
Inter, kush pritet të ikë në verë (FOTO LAJM) Massimo Moratti po përgatit një revolucion të vërtetë në verë ku përveç trajnerit Andrea Stramaccioni pritet të largohen
Inter, 6 alternativat post-Stramaccioni (FOTO LAJM) Ndonëse presidenti Massimo Moratti konfirmon Stamaccionin në drejtimin e klubit, sipas të gjitha gjasave, fundi i sezoni
Inter, Zeman në vend të Stramaccionit? Interi mund t’i tregojë derën në fund të sezonit trajnerit Andrea Stramaccioni dhe në vend të tij të vijë Zdenek Zeman.
Strama karikon Interin, kërkon një biletë për në Champions Andrea Stramaccioni përpiqet të lërë pas polemikat e forta me arbitrat në Serinë A. Tekniku zikaltër shprehet se me Romë
Humbja me Atalantën, Moratti dhe Strama akuza ndaj gjytarëve Pas hummbjes përballë Atalantës, presidenti Masimo Moratti dhe trajneri Stramaccioni kanë akuzuar gjyqtarët për gabime t
Inter, ja 3 "rivalët" e Stramaccionit (FOTO LAJM) Fjalët e Massimo Moratti duken se kanë qetësuar Andrea Stramaccionin përsa i përket të ardhmes së tij në pankinën e Inte
Stramaccioni: Juve, jemi gati I entuziasmuar nga konfirmimi i presidentit Moratti, trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, lëshon sfidën për ndeshjen
Strama: Fitorja me Juven? Fantastike Tekniku roman Andrea Stramaccioni feston 1-vjetorin në krye të stolit të Inter dhe kjo gjë ndodh disa ditë para derbit t
Një vit zikaltër, ja bilancet e Strama-s Në fillim dukej si një eksperiment. Në një sezon, me tre trajnerë të ndryshëm, dikush mendonte se Andrea Stramaccioni nu
Inter, Moratti mes Stramaccionit dhe 4 alternativave (FOTO-LAJM) Andrea Stramaccioni ka dy muaj kohë për ti mbushur mendjen Morattit se ai është i aftë të drejtojë skuadrën e Interit. M
Stramaccioni , ironizon me Juven Tranjeri i Interit, pas përfundimit të ndeshjes me Katania ndeshje e fituar nga Interi 2-3, në një promoncim për Rai-n k