999 rezultate për

strakosha

Strakosha në formacionin e lojtarëve më të shtrenjtë debutues në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha këtë javë do të përjetojë për herë të parë emocionet e pjesëmarrjes në Ligën e Kampioneve, turneun më t
Reina vs Strakosha, cili do të jetë portieri titullar i Lazio? Përvojë në nivele të larta, njohuri mbi futbollin italian dhe europian, aftësi për ta bërë më solide dhomën e zhveshjes.
Krah të dashurës joshëse, Strakosha më i dashuruar se kurrë: Zemra ime është e kyçur (FOTO LAJM) “Zemra ime është e mbyllur”, shkruan Thomas Strakosha, i cili për detyrë ka të mbajë të mbyllur edhe portën e Lazios dhe
Strakosha nuk fshihet, po shijon pushimet me modelen bukuroshe (FOTO LAJM) Pushimet iu lejuan lojtarëve të Lazio disa ditë argëtuese dhe relaksim në fund të një sezoni të kënaqshëm në planin spor
Nuk bëri tampon, Bledi Strakosha tregon si e mësoi se ishte infektuar me Covid-19 Gazetari Bledi Strakosha është konfirmuar pozitiv dhe këtë lajm e ka dhënë vetë për ndjekësit në rrjete sociale. Ai k
Strakosha në krye, asnjë minut të humbur gjatë këtij sezoni Thomas Strakosha në listën e të palodhurëve të Serie A. E kush do ta mendonte se një shqiptar do të ishte futbollisti që
Strakosha befasohet nga një "predhë" e frikshme, Atalanta barazon shifrat (VIDEO) Atalanta ka arritur ta barazojë ndeshjen me Lazio-n pasi ka kaluar në disavantazh 2-0. Gosens ka ngushtuar diferenca
Strakosha kalon edhe Neuer, renditet ndër 20 portierët më të shtrenjtë Strakosha kalon Manuel Neuer. Kjo, në bazë të një renditjeje që ka bërë së fundmi Observatori i Futbollit i Qendrës Ndër
Strakosha rrit kërkesat, kërkon dyfishimin e pagës tek Lazio Lazio dhe Thoma Strakosha kanë një çështje për të zgjidhur midis tyre: ajo është rinovimi i kontratës së gardianit të ko
Strakosha: Ëndërrojmë titullin, por nuk jemi arrogantë të themi se jemi më të fortë se Juventusi Para disa ditëve u aludua se Tomas Strakosha ishte i infektuar me koronavirus. Mirëpo, portieri i mohoi këto zëra, ndërs
Lazio reagon pas lajmeve se Strakosha është prekur nga covid-19: Janë të rreme Ditën e djeshme nëpër media ka qarkulluar lajmi se gardiani shqiptar i Lazios, Thomas Strakosha është i prekur nga koron
"Strakosha me Koronavirus", reagon ashpër vëllai i portierit kuqezi (FOTO LAJM) Ish-lojtari italian, Masimo Brambati, ka hapur polemika të shumta në Itali, teksa në një lidhje live në “Instagram” ditë
Strakosha: Tani besojmë se do ta fitojmë titullin në Serie A Portieri shqiptar Thomas Strakosha ka thënë se trajneri Simone Inzaghi ia ka ndryshuar mendësinë Lazios dhe se ai dhe ba
U dëmtua sapo u kthye në stërvitje, Strakosha pritet të kthehet shpejt Thomas Strakosha pësoi një dëmtim në ditët e para të rinisjes së stërvitjes me Lazion, por sipas mediave pranë klubit ba
Strakosha dëmtohet sapo kthehet në stërvitje Thomas Strakosha është dëmtuar dhe rrezikon të humbasë pjesën e mbetur të sezonit. Ai u dëmtua në stërvitjen e parë t
Rrëfimi i pazkontë i gazetarit shqiptar: Jam poligam, nuk mbaj dot vetëm një lidhje (VIDEO) Bledi Strakosha, është një nga figurat më të hershme të televizionit shqiptar me plotë 29 vite karrierë, por njëkohësish
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Portierët më të mirë në botë, Strakosha baraz me Szczesny Thomas Strakosha ishte duke kaluar një formë të shkëlqyer në Serinë A me fanellën e Lazios. Gardiani shqiptar po shn
"Kur shikon njerëz që dalin akoma jashtë", Strakosha reagon ashpër ndaj atyre që nuk i respektojnë masat kundër koronavirusit Portieri i Shqipërisë Tomas Strakosha ka shprehur zhgënjimin me injorimin e masave të izolimit prej koronavirusit nga di
Si kurrë më parë, Strakosha feston ditëlindjen në karantinë Dita e sotme është speciale për portierin Tomas Strakosha. Gardiani shqiptar feston datëlindjen e 25-të, por nuk mund ta