999 rezultate për

stovall

Akuzohet për përdhunim, avokati i Mayorgas takon ish të dashurën e Ronaldos Vijnë zhvillime të reja nga çështja “Mayorga-CR7”. Avokati mbrojtës i ish-modeles amerikane, e cila akuzoi Cristiano Ron
Çështja "Mayorga", akuzat ndaj Ronaldos në një fazë të re Çështja Mayorga-Cristiano Ronaldo është pasuruar me zhvillime të reja. Avokati i vajzës, që akuzon sulmuesin e Juvent
Vullkani në Hawaii ende aktiv Llava në sipërfaqe në Big Island të Hawaii është më e nxehta dhe më fluide që nga koha kur Kilauea shpërtheu katër javë