999 rezultate për

story

Rome me gjyshen magjistare? Meri Murrizi reagon e revoltuar ndaj thashethemeve “Love Story” u finalizua mbrëmjen e së hënës me një çift, Saimir-Meri. “Princi modern” zgjodhi vajzën nga Elbasani s
Saimiri nuk e zgjodhi, Genarda ngushëllohet në krahët e Atdheut (FOTO LAJM) Dy ditë më parë u mbajt finalja e "Love Story" dhe "princi" zgjodhi mes Genardës dhe Merit këtë të fundit për të kaluar
Upss! Saimiri ka mundësi të dalë vetëm nga Love Story Ka nsiur mes emocionesh e rrahje zemre nata 15-të e Love Story në TV Klan. Në nisje të kësaj nate finale, drejtuesja
Alketa paralajmëron "stuhinë" e rradhës, si do të jetë "Love Story 2" (FOTO LAJM) "Love Story 2" do të ketë një tjetër strukturë. Këtë e ka zbuluar Alketa në një intervistë të shkurtër për “Daily Love S
Takimet e Saimirit të xhiruara si film, 2 gafa në "Love Story" që nuk i shpëtuan publikut (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e radhës e “Love Story”-t. Saimiri kreu tre takime romantike, por ato që do të fit
Askush nuk e priste! Kjo është vajza që mbeti pa trëndafil nga Saimiri (FOTO LAJM) Vajza që nuk arriti të merrte trëndafil në natën e 13-të të spektaklit Love Story në TV Klan, ishte Redona. Redona pa
Braktisi Saimirin, Flavia zbulon arsyen e vërtetë të largimit nga "Love Story" (FOTO LAJM) Shumë vajza që nisën rrugëtimin në “Love Story” hoqën vetë dorë nga programi, duke humbur shanset për të fituar dashurin
A është e fejuar Lediana? Reagon më në fund ajo Protagonistja e emisionit Lediana është komentuar sot në rrjete sociale. Në media ka qarkulluar lajmi se ajo është e
Nuk e priste askush! Një tjetër vajzë largohet nga "Love Story" dhe heq dorë nga Saimiri (FOTO LAJM) Shumë vajza që nisën rrugëtimin në “Love Story” hoqën vetë dorë nga programi, duke humbur shanset për të fituar dashurin
Ana thumbon keq Tean për skandalin me Andin dhe Beartin: Gjykove, do të gjykohesh! (FOTO LAJM) Skandali më i bujshëm i momentit është shtirja si cift i Andit dhe Teas, të cilët të dy kanë deklaruar se janë detyruar
Kujt t'i djegë le ta mbajë, Ronela Hajatit thumbon publikisht kolegët (FOTO LAJM) Nuk e dimë me kë e ka saktësisht, por Ronela Hajati sapo hodhi një thumb (shumë të vërtetë) në rrjete sociale. Me sig
A do ta rikthejë Enxhëllin në "Love Story"? Flet Saimiri (FOTO LAJM) Në një intervistë për “Daily Love Story”, Saimiri ka folur për kërkesën e Enxhëllit për t’u rikthyer në emision. Ai t
Ja mori Saimirit, Atdheu filmohet me një nga vajzat e "Love Story" (FOTO LAJM) Atdhe Xharavina është kthyer në një nga meshkujt më të komentuar të "Përputhen" pas hyrjes së tij në program. Fillimisht
Askush nuk e priste! Kush është vajza që u eliminua nga Love Story (VIDEO) Ka përfunduar në natën e 11-të rrugëtimi i Suelës në Love Story, teksa Saimiri vendosi të mos i jepte trëndafil. Buku
Saimiri e eliminoi nga "Love Story", Drita: Ndihem e diskriminuar (FOTO LAJM) Drita, ish-konkurrentja e spektaklit “Love Story” në TV Klan, në një intervistë për “Daily Love Story”, ka rrëfyer se Sa
Largimi i bujshëm i Enxhëll nga "Love Story", konkurrentet: Kishte presion nga babai (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e së hënës Enxhëll vendosi të largohej nga “Love story”, duke lënë në gjysmë garën e saj për të fituar zemrën
U largua pas takimit me Saimirin, Enxhëll zbulon arsyen e vërtetë pse braktisi emisionin Një nga surprizat e spektaklit “Love Story” javën e kaluar ishte veteliminimi i Enxhëll, një prej vajzave që fitoi edhe
"Është maniak", pas largimit nga "Përputhen", Fationi bashkohet me Fifin (FOTO LAJM) Po nëse ju themi se Fation Kuqari, tashmë ish-konkurrenti i Për’puthen, dhe Fifi diçka po kurdisin? Nuk e dimë nëse a
E papritur! Pas takimit romantik, Enxhëll vendos të largohet nga Love Story (FOTO LAJM) Nata e 10-të e spektaklit "Love Story" në TV Klan ka rezervuar mjaft të papritura, teksa Enxhëll është veteliminuar.
Saimiri te "Love Story" me plan sekret?! Dyshime se futi në garë të dashurën për të zgjedhur në finale Puntata e fundit e “Love Story” të hënën u komentua më shumë se të tjerat, pasi u transmetuan tri takime të Saimirit me