999 rezultate për

stop

Gazetari shpërthen ndaj kolegut: E meritoi plotësisht dajakun! (VIDEO) Gazetari Telnis Skuqi ka reaguar ne lidhje me skandalin në Shqipëri ku një administrator e një kompanie mbetjesh ushtroi
Rrahu barbarisht gazetarin gjatë intervistës, kush është gruaja "Van Dam"? Mirela Topulli është kthyer në “personazhin” më të njohur të publikut për shkak se dhunoi barbarisht një gazetar në krye
Zbulohet kush është gazetari që u dhunua me sende të forta Gazetari i cili u qëllua me sende të forta në Tirane quhet Genci Angjellari, i emisionit investigativ “Stop”. Sipa
Erion Braçe i tregon "derën" LSI: S'na duheni më Deputeti i Partisë Socialiste, Erjon Braçe ditën e sotme e ka nisur me një tjetër akuzë ndaj LSI-së. Me anë të një st
"T'i këpus të dy duart", ja momenti kur polici i dehur dhunon gazetaren (VIDEO) Një ditë më parë, emisioni ‘STOP” transmetoi rastin e Shefit të Rendit në Ballsh, Klodian Caushaj, i cili dhunonte një q
Serbia "idhnohet" me Francën: Stop vizitave të zyrtarëve të lartë për tre muaj Qeveria serbe ka urdhëruar të gjithë zyrtarët qeveritar, punonjësve në ministri, si dhe drejtorëve të kompanive publike
"Stop shpejtësisë", aksidentohet Stresi (FOTO LAJM) Reperi i njohur me emrin e artit “Stresi” si duket ka pësuar një aksident me makinë si pasojë e shpejtësisë së madhe.
Me 300 euro fuste mjete të vjedhura në Shqipëri, efektivi i policisë pezullohet nga puna Emisioni “Stop” mbrëmë zbuloi një aferë korruptive ku ishte përfshirë punonjësi i Policisë se Shtetit Vladimir Muja. P
“Stop” trafikut të drogës, kapën tre makina të ngarkuara me kanabis në Lezhë (VIDEO) Policia e Lezhës ka përfunduar gjatë ditës së sotme operacionin “Stop”, e për pasojë janë kapur 50 kg kanabis sativa dhe
VORË/ I riu bën autostop, por shikoni si e pëson Një i ri ka përjetuar një moment të rëndë teksa ka bërë autostop në Vorë ditën e djeshme. Një automjet tip “Fiat Panda”
Rama acarohet keq me Eni Vasilin: O zot...harrova të të pyes ty për shkarkimin e ministrave (VIDEO) Intervista e kryeministrit Edi Rama me gazetaren e “Studio e hapur” në News 24, Eni Vasili është shoqëruar me tone të l
Përurohet qendra e parë e shërbimeve “one-stop-shop” e Ujësjellësit të Tiranë Bashkia e Tiranës ka hapur qendrën e re të shërbimeve për Ujësjellës-Kanalizime, sipas modelit one-stop-shop, me qëllim
Shëndetësia “falas” kushton 60 mijë lekë të reja (VIDEO) Ilir Shani është një mjek kirurg në Durrës, i cili “për koiçidencë” ka edhe një klinikë private ngjitur me spitalin shte
Eurodeputetët i "tërheqin veshin" Gruevskit për "Stop Soros"-in Dy eurodeputet anëtarë të partisë europiane popullore Elmar Brok dhe Andrej Kovacev, i kanë dërguar një letër kreut të V
Stop dhimbjeve të kyçeve me lëkurë limoni Limoni shërben si një qetësues shumë i mirë i dhimbjeve të kyçeve, lëkura e tij mban mikrobet larg dhe gjethet e tij tra
Dëshmia e mësueses nga Shkodra: Mendoja se ISIS ishte organizatë politike… Është zbardhur dëshmia e ish-mësuese Emine Alushi, e cila në një video të trasmetuar në Stop, mbronte haptas politikën
Mësuesja terrorizon nxënësit: Të vij të kap prej fyti e t'i përplas turinjtë (VIDEO) Emisioni investigativ “STOP” në TV Klan, mbrëmjen e sotme, ka denoncuar një tjetër rast dhune, psikologjik dhe fizik, us
SKANDAL/ Mësuesi dhunon nxënësin e klasës së parë Emisioni investigativ “Stop” në televizionin Klan do të pasqyrojë sonte një tjetër rast të dhunës ndaj fëmijëve. Ajo
Zbulohet skandali, ja si bëhen temat e diplomave në juridik me lekë (VIDEO) Emisioni “Stop” në “TV Klan” ka zbardhur ditën e sotme skemat e temave të diplomave, të cilat blihen me para nga student
Marine Le Pen: Bashkimi i Krimesë me Rusinë ishte legjitim Unë nuk mendoj se ribashkimi i Krimesë me Rusinë ishte i paligjshëm, ka thënë Marine Le Pen për rrjetin televiziv BFM të