999 rezultate për

stoke

Futbollisti i Stoke Cityt bëhet baba i tre fëmijëve në më pak se dy muaj (FOTO LAJM) Një rast i pazakontë dhe i çuditshëm vjen nga Anglia. Lojtari Saido Berahino ka rezultuar të jetë baba i tre fëmijëve në
Autogol nga 45 metra, ky lojtar i ka çuditur të gjithë (VIDEO) Huddersfieldi është ndeshur ditën e djeshme me skuadrën e Stoke Cityt për EFL Cup dhe e ka humbur sfidën me rezultatin 2
Xherdan Shaqiri shënon supergol në debutimin e tij me Liverpoolin (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm me rrofeshatë ndaj Manchester Unitedit në një ndeshje të turneut p
Xherdan Shaqiri nis stërvitjen me Liverpoolin Ylli kosovar i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, ka nisur sot stërvitjet me skuadrën e tij të re, Liverpoolin, në kampin stërvit
Ish-bashkëlojtari kritikon ashpër Shaqirin Futbollisti i Stoke Cityt, Charlie Adams duket se nuk është i kënaqur me ish-shokun e tij të skuadrës , Xherdan Shaqiri.
Shaqiri akuzohet rëndë tek Stoke City Xherdan Shaqiri së fundmi është transferuar të skuadra e Liverpool, por mesa duket tek ish-klubi i tij, Stoke City kanë
Xherdan Shaqiri "letër" lamtumire tifozëve (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri tashmë është zyrtarisht lojtarë i gjigantëve të Premier Leagues, Liverpool. Më parë Shaqiri luante p
E bujshme: Shaqiri po transferohet te gjiganti evropian Liverpool do të shtojë përpjekjet e tij për të transferuar Xherdan Shaqirin. Sipas mediave britanike, transferta do t
"Luftës" për Shaqirin në Angli i shtohet edhe Leicester City Xherdan Shaqiri është lidhur shumë me një largim të mundshëm nga klubi i tij aktual Stoke City pasi ai nuk ka konfirmuar
Klubet britanike në garë për të marrë Shaqirin Dy klubet nga Premierliga janë të gatshme ta paguajnë klauzolën e lirimit të Xherdan Shaqirit, pasi anësori shqiptar i Z
Shaqiri: Nuk dua të largohem nga Anglia ​Shaqiri e ka pranuar, sezonin e ardhshëm nuk do të jetë pjesë e Stoke City. Ish lojtari i Bayern Munich e Inte
Shaqiri flet pas rënies së Stoke Cityt: Më vejn keq për tifozët Futbollisti i kombëtares zvicerane Xherdan Shaqiri ka dhënë një intervistë të gjatë ku ka sqaruar përherë të parë dhimbj
Tottenham, në monitorim Xherdan Shaqirin Një tjetër gjigant i Premier League ka hedhur sytë tek Xherdan Shaqiri. Mediat nga Anglia raportojnë se Tottenham ës
Shaqiri ka një klauzolë për largimin nga Stoke City Mesfushori nga Kosova, Shaqiri do të largohet nga Stoke City gjatë afatit kalimtar të verës, madje shqiptari nga Kosova
Stoke City i Shaqirit bie nga Premier League (VIDEO) Stoke City zyrtarisht bie nga elita e futbollit anglez, ku sezonin e ardhshëm 2018/19 do të garojë në Championship. S
Shaqiri shënon një nga golat më të bukur në karrierë (VIDEO) Stoke Cityt i duhet mbijetesa dhe Shaqirit vazhdimi në nivele të larta. Këtë po mundohet të bëjë Stoke City në këtoja
Liverpool - Stoke City, nota e Shaqirit dhe e lojtarëve të tjerë (FOTO LAJM) Liverpool nuk ka arritur të fitojë sot kundër Stoke Cityt në Premier League. Reds barazuan pa gola në Anfield Road ku
Shaqiri kërkohet nga një tjetër skuadër në Angli Evertoni dëshiron ta transferojë Xherdan Shaqirin nga Stoke City në merkaton e verës. Klubi nga Merseyside ka shfaqur
Shaqiri: Do të luftojmë deri në fund që t'i shpëtojmë rënies nga liga Xherdan Shaqiri ka insistuar se Stoke City ende beson se mund ta shmangë rënien nga liga elitare angleze edhe pse vazhdi
Hap fals për Stoke Cityn e Shaqirit, barazon me West Hamin (VIDEO) West Ham dhe Stoke City kanë barazuar 1-1 në "Olympic Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 33 të Premier Leagues ang