999 rezultate për

steven

Pas largimit nga Rangersi, Steven Gerrard flet për Eros Grezdën Trajneri i Rangersit, Steven Gerrard ka folur për sulmuesin shqiptar, Eros Grezda pas largimit të tij nga Skocia. Fut
Rrëfehet Suarez: Gerrard më ndaloi të shkoj tek Arsenali Luis Suarez ka zbuluar se Steven Gerrard kishte ndërhyrë për ta ndaluar atë të mos largohej nga Arsenali verën e vitit 2
Eros Grezda pritet të jetë titullar ndaj Rapidit Rangers ka një sfidë të vështirë në transfertë teksa do të luajë ndaj Rapidit të vjenës, duke synuar kalim në fazën me e
Ndodhi edhe kjo, gruaja e zhdukur gjendet pas 42 vitesh (FOTO LAJM) Një grua nga Nju Jorku, e zhdukur për 42 vjet është gjetur e gjallë por me kujtesën e humbur në një shtëpi kujdesi për t
Steven Gerrard rrëfen pse rrëshqiti, dhe pse humbi titullin në Premier League Ish mesfushori legjendar i Liverpool Steven Gerrard, një një intervistë për Daily Mail ka rrëfyer për për herë të par
Steven Gerrard nuk i jep asnjë minutë Grezdës Skuadra e Rangers ka pasur një transfertë kundër skuadrës së, Livingston, ndaj të cilës pësoi humbje. Skuadra e dr
Ky i burgosur po i çmend të gjithë, shikoni sa gardiane la shtatzënë (FOTO LAJM) Katër gardiane të një burgu në Baltimore të Shteteve të Bashkuara ngelën shtatzënë me të njëjtin të burgosur Rojet fe
Steven Gerrard thur elozhe për Grezdën Ish-legjenda e Liverpoolit, Stevan Gerard që drejton klubin e Glasgoë Rangers ka dalë përkrahë futbollistit shqiptar Ero
Franca publikon listën për ndeshjet në Ligën e Kombeve Franca ka publikuar listën ku duket se ai vazhdon ti besojë të njëjtëve lojtarë që i pat në Rusi, ku fitoi Botërorin në
Zyrtare: Steven N'Zonzi firmos me Romën Tashmë është zyrtare. Stiven Nzonzi është goditja e dymbëdhjetë e Romës në këtë merkato. Mesfushori francez i cili f
Steven N'Zonzi arrin marrëveshje personale me Romën Mesfushori i Sevillas dhe i Francës, Steven N’Zonzi është pajtuar për të nënshkruar kontratë katër vjeçare me Romën.
John Terry me post të ri, zëvendëson Steven Gerrard John Terry u largua nga ekipi i Aston Villas në fund të qershorit pasi i mbaroi përfundimisht kontrata me klubin anglez.
Steven Gerrard flet për transferimin e Shaqirit tek Liverpooli Steven Gerrard ka folur për transferimin e Xherdan Shaqirit te Liverpooli. Gazetari i gazetës Lajm në Maqedoni, Resha
Steven Gerrard debuton me fitore tek Rangers Steven Gerrard ka debutuar me fitore në rolin e trajnerit. Ekipi i tij, Rangers, mposhti Shkupin me rezultatin 2-0 në
Të rinjtë që jetojnë si alienë frikësojnë Instagramin (FOTO LAJM) Në botën e egër të Instagram, ekziston një llogari e quajtur "Fecal Matter" e dy të rinjve me më shumë se 100 mijë ndjek
Tite: Steven Zuber nuk bëri gol por një faull të qartë Brazili u nda mbrëmjen e djeshme me vetëm një barazim kundër kombëtares së Zvicrës 1-1 ku goli i Zvicrës solli shumë pol
Ky i burgosur hyn në histori, le shtatzane katër gardiane (FOTO LAJM) Katër gardiane të një burgu në Baltimore të Shteteve të Bashkuara ngelën shtatzënë me të njëjtin të burgosur. Rojet f
Steven Gerrard bëhet trajner Steven Gerrard është shumë afër për të drejtuar një skuadër profesioniste në futboll. Trajneri i skuadrës U-18 të Li
Të jetosh si alien, këta të rinj po e bëjnë dhe është shokuese (FOTO LAJM) Në botën e egër të Instagram, ekziston një llogari e quajtur "Fecal Matter" e dy të rinjve me mw shumw se 100 mijë ndjek
E tmerrshme: Martohen babë e bijë dhe lindin një fëmijë (FOTO LAJM) Një vajzë dhe babai i saj biologjik janë duke u përballur me akuzat e incestit pasi kanë planifikuar të martohen, pas li