999 rezultate për

stephan

Edhe Franca thyen tabunë, një femër do gjykojë në Ligue 1 Revolucion në futbollin francez. Federata Franceze ka vendosur që një femër të gjykojë një ndeshje të Ligue 1. Bëhet fja
Mësoi vrasjen perfekte në internet, 23-vjeçarja ekzekuton dy vajzat e saj Një nënë 23-vjeçare nga Alaska është arrestuar, pasi akuzohet se ka vrarë dy vajzat e saj të mitura. Stephany E. LaFo
Kush ka vajza botën ka, suprizën që i bëri babait pasi shiti makinën për të (VIDEO) Harmen e kishte shitur veturën e tij Ford 2D e prodhuar në vitin 1936 për t’i mbuluar shpenzimet e studimeve të vajzës s
FMN e kënaqur me Kosovën, a do të rishikohen pensionet e veteranëve? Ministri i Financave në Qeverinë e Kosovës, Bedri Hamza ka pritur sot në takim Misionin e Fondit Monetar Ndërkombëtar (F
Të gjithë sjellin mall nga Kina por shqiptarët në Gjermani bënë të kundërtën, shikoni si e pësojnë Një grup i organizuar shqiptarësh ka plaçkitur pluhur qumështi nëpër barnatoret në Lauenburg të Gjermanisë, për ta shitu
Beqaresha e pafat, martohet me milionerin me një shikim (FOTO LAJM) 32-vjeçarja Stephanie, një oficere policie nga Epsom, Surrey u martua me një milioner, por kete fakt ajo e zbuloi vetëm
Katër lojtarë të Juves stërviten veçmas nga pjesa tjetër e skuadrës Gianluigi Buffon, Giorgio Chiellini, Stephan Lichtsteiner dhe Miralem Pjanic të gjithë u stërviten veçmas sot në trajnim
Prej 16 vitesh vuan nga anoreksia, e reja: Më ndihmoni! (FOTO LAJM) Stephanie Rodas, 28 vjec, ka luftuar me anoreksinë që nga mosha 13 vjec. Gjatë 16 viteve ajo ka jetuar me një peshë k
Stephan Lichtsteiner vendos për të ardhmen Tuttosport raporton se zvicerani i krahut të cilit i përfundon kontrata në qershor të vitit 2018, do të qëndrojë me Juve
Greqia në zi, ndahet nga jeta ish-Presidenti Stephanopoulos Ish¬presidenti grek, Konstantinos Stephanopoulos, politikan veteran konservator u nda nga jeta në moshën 90¬vjeçare.
Shiti makinën që të financonte studimet e vajzës, ajo ia rikthen atë pas 21 vitesh (VIDEO) Makina Ford 2D të vitit 1936 ishte objekti me i shtrejtë që kishte që kur ishte 16 vjeç, por më pas ishte detyruar që ta
Juventus publikon listën e Ligës së Kampionëve Juventusi ka emëruar skuadrën e tyre për Ligën e Kampionëve, ku janë përfshirë blerjet e reja, por duke përjashtuar atë
Rrezikon jetën vetëm për të sjellë në jetë fëmijët e saj (FOTO LAJM) Stephanie Turner është një 23 vjeçare, e cila vuan nga një sëmundje e rrallë lëkure. 23-vjeçarja vuan nga Harlequin icht
Ndërron jetë djali i legjendës gjermane, Beckenbauer Zi në familjen Beckenbauer ka rënë zia. Djali i madh i Kaiser Franz Beckenbauer, Stephan, ka ndërruar jetë në moshën 46-
"Gjermania refuzon 99% të kërkesave për azil nga Kosova" Kryeministri i landit të Saksonisë së Poshtme, Stephan Weil, ka kërkuar përshpejtimin e procedurave për trajtimin e kërk
Milan, ja komunikata zyrtare mbi gjendjen e El Shaarawy-t Nëpërmjet sajtit zyrtar në internet, Milani ka publikuar buletinin mjekësor lidhur me gjendjen fizike të sulmuesit Steph
Berlusconi si një ultras i vërtetë: Hip hip hurrah! (VIDEO) Momente gazmore në "Milanello" gjatë vizitës së Silvio Berlusconit. Presidenti i Milanit, gjatë vizitës së përhershme në
Stephanie Riche, femra që sfidon Ibran me shokë (FOTO-VIDEO) Është edhe një femër në garën për fitimin e "FIFA Puskas Award", çmim që jepet për golin më të bukur të vitit. Bëhet fja
"Balotelli, mollë e kalbur" Silvio Berlusconi thotë se ai është i lumtur që e ka larguar Mario Balotellin nga skuadra, madje e ka quajtur atë “mollë
El Shaarawy i "fut duart" Pazzinit (VIDEO) Milani u rikthye këtë fundjavë te fitorja duke mundur 2-0 Chievon në "San Siro" falë golave të Sulley Muntari dhe Keisuk