999 rezultate për

stefano

Si do të jetë Milani i Stefano Piolit? Stefano Pioli ka drejtuar edhe seancat e para stërvitore të skuadrës së Milanit, teksa menjëherë ka nisur të punojë për
Stefano Pioli pranon ofertën e Milanit, "shpërthejnë" memet kundër tij (FOTO LAJM) Pas takimit të drejtuesve të Milanit Boban e Maldini, me ish trajnerin e Interit dhe Fiorentinës, Stefano Pioli, i cili
Milan pritet të shkarkojë sot Giampaolo-n, del në skenë një emër shumë i njohur Aventura e trajnerit Marco Giampaolo nuk ka zgjatur më shumë se 5 muaj te Milani. Kuqezinjte kanë shkarkuar nga detyr
Benzema synon të barazojë rekordin e Di Stefanos në Champions Karim Benzema synon ta barazojë rekordin e Alfredo Di Stefanos dhe të bëhet lojtari i tretë i Real Madridit me më shumë
Stefanova dhe Janeva ftohen për dëshmi në PTHP Prokurorja nga Prokuroria Speciale Publike, Lile Stefanova është ftuar nga Prokuroria Themelore Publike për ndjekje të k
Prokurorja Stefanova: Jam e tmerruar nga incizimi i publikuar Për herë të parë incizimin i cili u publikua në opinion nga ana e gazetës italiane “La Verita” për rastin “Zhvatja”, e k
Serbia e vendosur të mos e lejojë anëtarësimin e Kosovës në Interpol Ministri i Brendshëm serb, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se Serbia do të vazhdojë një luftë të vendosur diplomatike për t
Zyrtare: Juventusi shet Sturaron te Genoa Stefano Sturaro është lojtar i Genoas. Mesfushori në fakt u transferua te kuqeblutë gjatë merkatos të janarit por tashmë
Plagoset në Krushevc ish-kryenegociatori serb për Kosovën (FOTO LAJM) Ish-kryenegociatori serb për Kosovën, Borko Stefanoviç është sulmuar në Krushevc të Serbisë. Pamjet e publikuara nga
Stefanoviç: Kosova e formon ushtrinë në 28 Nëntor Ministri i Brendshëm serb Nebojsha Stefanoviq është shprehur se ka një mundësi që Kosova të njoftojë formimin e Ushtrisë
Serbia nis luftën kundër Kosovës Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, njoftoi sot se u ka shkruar të gjitha vendeve anëtare të Interpolit
Kapen serbët që rrahën barbarisht dy shqiptarët pse folën shqip Katër persona janë arrestuar lidhur me sulmin ndaj dy të rinjve shqiptarë në Novi Sad që ndodhi mes natës së shtune dhe
Leo Messi tejkalon rekordet e Carlos Bianchi dhe Di Stefanos Messi kurrë nuk ngurron për t’i thyer rekordet. Përveçse është golashënuesi më i mirë në historinë e Argjentinës, ose lo
Stefanoviç reagon për arrestimet e 5 serbve në Kosovë Ministri i brendshëm në Serbi, Nebojsha Stefanoviq ka thënë se arrestimi i serbëve në Gjilan, është presion ndaj tyre pë
"Roaldo tani mund të krahasohet me Di Stefanon" Mbrojtësi i Real Madridit, Nacho Fernandez, thotë se bashkëlojtari i tij, Cristiano Ronaldo, tashmë radhitet në mesin e
Ronaldo barazon legjendën e Realit me gola të shënuar në El Clasico Cristiano Ronaldo ka barazuar me gola legjendën e Los Blancosve, Di Stefano me gola të shënuar në "El-Clasico". Portu
Stefanoviç: Me ushtarët serbë të FSK-së diskutuam, por nuk i arrestuam Ministri i Brendshëm në Serbi, Nebojsha Stefanoviç ka thënë se me pjesëtarët e FSK-së vetëm kanë zhvilluar disa diskutim
Haradinaj kërkon të shkojë në Serbi, ministri i brendshëm vendas do ta arrestojë Ramush Haradinaj, ka shprehur dëshirën se do ta vizitonte Medvegjën e Preshevën, madje do të shkonte në Beograd për të p
Ministri serb lëshon bombën: Do ta arrestojmë Haradinajn Dje gjatë ditës pati spekulime se kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është ftuar ta vizitojë Preshevën. E megjitha
Trajektorja, refuzohet ndërrimi i trupit gjykues Në seancën e sotme gjyqësore “Trajektorja” u refuzua kërkesa e palës mbrojtëse për ndërrimin e trupit gjykues. Prokurorj