999 rezultate për

statusit

Lotaria amerikane: Shtyrja e përgjigjeve për aplikimet, ambasada njoftim me rëndësi Ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar në faqen e saj zyrtare në Facebook se Departamenti i Shtetit e ka shtyrë datën
Kërkesat për azil të shqiptarëve u dyndën vendeve të Europës, shumicës do t'i refuzohet Ndonëse numri i shqiptarëve që kërkojnë azil është më i larti nga gjithë shtetet e tjera të Europës, aplikimet e tyre në
Më e lumtur se kurrë më parë, çfarë pune do të bëjë Meghan larg statusit mbretëror (FOTO LAJM) Meghan Markle dhe Harry tashmë janë larguar zyrtarisht nga familja mbretërore. Me dëshirën e tyre, ata humbën statusi
Jeni gati për Lotarinë Amerikane? Kur fillojnë aplikimet dhe cilat janë kushtet e pranimit Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzim
Haradinaj: Çështja e statusit dhe kufijve është e zgjidhur, me Serbinë të bisedojmë për njohje Kryeministri Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në përurimin e sheshit "Shkëlzen Haradinaj", zbulimin e shtatores së Heroit
Sot dalin përgjigjet: Ku të mësoni nëse keni fituar Lotarinë Amerikane Të gjithë ju që keni aplikuar për Lotarinë Amerikane dhe jeni në pritje te rezultateve, duke filluar nga sot në mbrëmje
Erdhi dita e madhe për Llotarinë Amerikane, ja si ta shikoni nëse keni fituar (FOTO LAJM) Duke filluar nga 7 maji 2019, shpallet fituesit e Lotarisë Amerikane për vitin 2020. Sipas njoftimit zyrtar, për të parë
Kjo është data kur dalin emrat e fituesve të Lotarisë Amerikane Mijëra shqiptarë që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane do tu duhet që të presin edhe pak ditë për të mësuar nëse fati
Detaje të tmerrshme për procesin e statusit të veteranit 16 mijë e 379 është numri i veteranëve që kanë aplikuar për marrjen e pensionit të veteranit në Ministrinë e Punës dhe M
Dita e fundit për të aplikuar në Llotarinë Amerikane, deri në çfarë ore keni kohë Nëse akoma nuk keni aplikuar, sot është dita e fundit për të aplikuar për Llotarinë Amerikane. Aplikimi mbyllet në or
Pas statusit me pullë të kuqe, në rrjet plasin memet për ministren e Kulturës (FOTO LAJM) Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro, ka shkaktuar jo pak komente me postimin e fundmit në Twitter. Ndër të tjera ajo
Sherri me milionerin iranian, Fjolla del bllof me statusit e Sashës Konflikti që nisi nga një video e publikuar në Instagram, ka përfunduar në tone të ashpra ditën e sotme mes këngëtares F
Osmani: Serbinë e mundëm por sot disa brenda nesh po na rrezikojnë Deputetja nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani ka kujtuar 22 korrikun e vitit 2010 kur Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë d
Statusi i ushtarëve të UÇK-së në Maqedoni ende i pazgjidhur (FOTO-LAJM) Shkup, 1 nëntor - Morën armët për të fituar të drejtat njerëzore e kombëtare që u takojnë. Disa u vranë të tjerë mbeten
Afrohet data për shpalljen e rezultateve të Llotarisë Amerikane, si do të dalin fituesit Muaji Maj është i veçantë për qindra-mijëra qytetarë shqiptarë që kanë aplikuar për Llotarinë Amerikane pasi dalin përgj
Këta janë emrat e të akuzuarve për shitje të statusit të veteranit dhe seks me pagesë Sigurohet aktakuza e ngritur të mërkurën nga një prokuror i EULEX-it për vepra të ndryshme penale, përfshirë mashtrimin
Sefaj angazhohet për zgjidhjen e statusit juridik të zjarrfikësve Ministri i Punëve të Brendshme (MPB), Flamur Sefaj, zhvilloi një takim pune me përfaqësues nga Sindikata e Zjarrfikësve
Kjo është zgjidhja e statusit të Kosovës për diplomatin serb Rezoluta e 1244 e Këshillit të Sigurimit të KB-së nga 10 qershori i vitit 1999 është vendimi përfundimtar për statusin e
Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për llotarinë amerikane Duke qenë se Ambasada Amerikane i rinisi aplikimet edhe njëherë, edhe rezultatet do të shtyhen me dy javë. Në Tiranë
Kërkohet njohja e statusit të viktimave të dhunës seksuale Sot shënohet Dita Ndërkombëtare në Mbështetje te Viktimave të Torturës Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetu