999 rezultate për

statistikat

STATISTIKAT/ Muriqi, më i mirë se Harry Kane Harry Kane dhe Vedat Muriqi do të jenë në qendër të vëmendjes në përballjen e sotme kualifikuese për Euro 2020 mes Angli
Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Statistikat trgojnë se shqiptarët vdesin më shumë nga sëmundjet e qarkullimit të gjakut Në një raport të INSTAT, referuar të dhënave të sëmundshmërisë dhe vdekshmërisë duket se sëmundjet e aparatit të qarkul
Statistikat mbreslënëse të Rashicës ndaj Bayernit Milot Rashica vijon të shënojë rregullisht me fanellën e Werder Bremen. Kosovari realizoi dje kundër Bayern Munich po
Statistikat, Ronaldo ia kalon vetëm lojtarit të Frosinones me këto të dhëna Kristiano Ronaldo sapo u shpall kampion me Juventusin duke ndihmuar bardhezinjtë të fitojnë titullin e tetë rradhazi në
Statistikat flasin kundër Panuccit (FOTO LAJM) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, e humbi durimin mbas humbjes së mbrëmshme me Turqinë, duke mos pritur më gjatë për të
Messi apo Ronaldo? Statistikat tregojnë mbretin e vërtetë (FOTO LAJM) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo prej vitesh janë në një konkurencë të hapur me njëri tjetrin. Vit pas viti ata ka
UEFA publikon statistikat e tifozëve, ky është ekipi më i ndjekur në Europë UEFA ka bërë publike shifrat zyrtare për sa i përket pjesëmarrjes në stadiume. Ekipi që regjistron më shumë tifozë në st
Flasin statistikat, Milani është skuadër e pamposhtur pa Higuainin Gonzalo Higuain është shumë pranë largimit nga Milani, por tifozët kuqezinj nuk duhet të brengosen, të paktën nëse ua he
​Flasin statistikat, ky është sezoni më i mirë i Messit (FOTO LAJM) Edhe pse tani është 31-vjeç dhe u vlerësua vetëm si lojtari i pestë më i mirë i vitit, në garën për Topin e Artë, Lionel
Flasin statistikat, Max Allegri trajneri më i mirë në Europë Masimiliano Allegri pushton Europën. Pikërisht kështu, pasi asnjë trajner nuk ka bërë më mirë se italiani në ndonjë prej
STATISTIKAT/ Kompanitë ajrore më të këqija të 2018 në Shqipëri (FOTO LAJM) Fly Ernest dhe Blue Panorama janë dy kompanitë ajrore që ia kanë nxirë me kuptimin e plotë të fjalës, jetën pasagjerëve
"Të fokusuar tek fotot gjysmë të zhveshura", Lori Hoxha publikon statistikat (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një prej vajzave më aktive në rrjetet sociale, ku numëron mijëra ndjekës. Ajo së fundmi ka postuar
Statistikat e frikshme të CR7, në Serinë A Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në Botë dhe këtë e tregojnë vetë statistikat që flasin në favor të tij.
Ronaldo vs Messi, kush ka statistikat më të mira? Edhe pse Cristiano Ronaldo u largua nga kampionati spanjoll, krahasimet mes tij dhe yllit të Barcelonës Lionel Messi nuk
Statistikat Man.Utd-Juventus, barazi totale Sonte në mbrëmje në “Teatrin e Ëndërrave” do të luhet takimi i shumëpritur mes Manchester United dhe skuadrës së Juventu
Statistikat e Barcelona-Inter, dominojnë spanjollët Skuadra e Interit do të luajë ndaj Barcelonës këtë të mërkurë në “Camp Now” në sfidën e vlefshme për Ligën e Kampionëve.
Statistikat fenomenale të Belgjikës Kombëtarja e Belgjikës është një ndër skuadrat më të forta në botë. Belgët arritën deri në gjysmëfinale të Kupës së Botë
Bardhi më i mirë se Messi, statistikat flasin vetëm për shqiptarin Enis Bardhi rikthehet të shënojë nga ata gola, që mund të jetë kandidat për “më i bukuri i sezonit”. Goli me goditje dën
Khabib po shkatërron McGregorin, shikoni statistikat e çmendura Khabib ishte i qetë gjatë përballjes sy më sy me McGregor por duket se inatin e paska mbajtur për në oktagon. Deri më