999 rezultate për

statham

E pabesueshme, "James Bond" dhe "Jason Statham" në TV Klan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Zonë e Lirë" të gjithë teleshikuesit u habitën kur Çani ftoi në studio dy aktorët e fam
Rosie dhe Jason më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Rosie Huntington-Whiteley (32) dhe i fejuari dhe i dashuri i saj, aktori Jason Statham (51) janë parë tepër afër gjatë p
Çifti i famshëm bëhen prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Aktori i famshëm Jason Statham dhe partnerja e tij Rosie Huntington kanë sjellë në jetë djalin, të cilin e quajtën Jack