999 rezultate për

starova

Starova: Morëm një fitore të vuajtur me shumë vlera Trajneri i Laçit, Sulejman Starova, ishte mjaft i kënaqur me fitoren e të tijve kundër Skënderbeut, duke evidentuar edhe
Starova: Kemi sprintin final Trajneri i Laçit, Sulejman Starova foli pas humbjes 1-0 në Gjirokastër ndaj Luftëtarit në "Gol pas Goli", ku theksoi se
Starova: Meritonim të paktën një pikë Sulejman Starova, trajneri i Laçit, foli pas humbjes ndaj Kukësit për "Gol pas Goli. Ai analizoi ndeshjen dhe paraqitjen
Starova: Pikë që ka vlerën e fitores Sulejman Starova ka folur pas barazimit me Tiranën. Ai e konsideroi si fitore barazimin ndaj ekipit bardheblu. Pika -
Zyrtare: Starova merr drejtimin e Laçit Besnik Prenga është larguar nga stoli i skuadrës kurbinase pasi nuk e ka përtypur mirë humbjen 3-0 në Kupën e Shqipërisë
Starova trajner i Tiranës? Shikoni përgjigjen e Bobit Sulejman Starova, i ftuar në studion e Rubrika Sportive, analizon ekipin e Kukësit, në këtë sezon, si dhe në veçanti në
Starova: Tirana ka frikë nga FSHF Sulejman Starova thumbon hapur klubin e Tiranës pas gabimeve të arbitrit në Korçë në dëm të bardhebluve. I ftuar në
Starova flet pas shkarkimet te Feronikeli: Ndihem i tradhtuar Ditën e sotme, u bë edhe zyrtar lajmi i shkarkimit të Sulejman Starovës nga stoli i Feronikelit në Kosovë, ndërkohë që ë
Zyrtare: Sulejman Starova shkarkohet nga Feronikeli Sulejman Starova i ka dhënë fund aventurës te Feronikeli në Superligën Kosovare. Edhe pse fitoi në sekondat e fundit
Zyrtare: Sulejman Starova trajneri i klubit kosovar Sulejman Starova do të jetë trajneri më i ri i skuadrës së Ferronikelit në Kosovë. “Po kam firmosur per Ferronikelin
Zyrtare: Partizani shkarkon trajnerin Sulejman Starova Klubi i Partizanit bën të ditur se ka shkarkuar ditën e sotme trajnerin Sulejman Starova. Ky vendim ka ardhur si pas
Starova: Teuta luajti shpejt, i favorizoi edhe terreni Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova në përfundim të ndeshjes ka thënë se Teuta luajti shpejt, dhe i favorizoi edhe t
Starova para ndeshjes me Teutën hedh "kunja" për Skënderbeun dhe mbron Jashanican Partizani do të udhëtojë drejt Durrësit për një sfidë që pavarësisht se në letër mund të duket e lehtë, nuk rezulton e t
Starova: Dukej si ndeshje e lehtë, por nuk ishte e tillë Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova ka thënë se dukej një ndeshje e lehtë, por nuk ishte e tillë. • Fitorja më e
Starova: Bëmë një ndeshje të shkëlqyer, por nuk arritëm të fitonim Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova pas ndeshjes thotë se skuadra e tij bëri një paraqitje të shkëlqyer duke e domin
Partizani vlerëson më shumë lojtarët se paratë, paguan gjobat për Bathën e Trashin Është zyrtare, Partizani do të paguajë gjobën për Lorenc Trashin dhe Idriz Bathën, me të dy futbollistët që do të jenë t
Fitorja ndaj Kamzës, Starova i izoluar bashkë me Moggin dhe Preitin (FOTO LAJM) Trajneri Sulejman Starova, i detyruar nga pezullimi 8-javor i Disiplinës, nuk ka qenë në drejtim të skuadrës ndaj Kamzës
Starova: Ndeshja në Vlorë u vendos nga arbitri Sulejman Starova thotë se ndeshjen në Vlorë e vendosi sërish arbitri. Në një intervistë për gazetën “Panorama Sport” pas
Revoltohet Starova: "Ça penallti thua ti mo, ku e di rregulloren ti mo o" (VIDEO) Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova u revoltua jashtë mase me vendimin e gjyqtarit Enea Jorgji, i cili akordoi penal
Starova flet për gjithçka, por me Tiranën e kap keq Është një lumë që vërshon Sulejman Starova në konferencën e tij të parë të 2018-ës. Çështjet për të folur në fakt te Par