999 rezultate për

starke

Emocione tek Bayern, Lahm, Alonso dhe Starke bëjnë stërvitjen e fundit (VIDEO) Ishte vërtetë emocionuese ajo që ndodhi mesditën e sotme në ambientet stërvitore të gjigantëve të Bayern Munich. Phi
Ja si e pësoi Guardiola nga portieri i tij (VIDEO) Bayern Munchen ka realizuar gjatë ditës së djeshme foton zyrtare të skuadrës për sezonin e ri 2013-2014. Kampionët në fu
Bayern bën foton zyrtare, portieri godet Pep (FOTO LAJM) Bayern Munchen ka realizuar gjatë ditës së djeshme foton zyrtare të skuadrës për sezonin e ri 2013-2014. Kampionët në fu