999 rezultate për

star

Partizani vlerëson më shumë lojtarët se paratë, paguan gjobat për Bathën e Trashin Është zyrtare, Partizani do të paguajë gjobën për Lorenc Trashin dhe Idriz Bathën, me të dy futbollistët që do të jenë t
Dikur fqinj me Rudina Magjistarin, por aktori u dashurua me fqinjën tjetër Të dy janë aktore te njohur, bëhet fjalë për Suela Bako dhe Romir Zalla. Ditën e djeshme ata kanë qënë të fruar në emisi
Kujdes! Si t'a ristartoni iPhone pa i shkaktuar dëm paisjes Nëse keni në dorë një celular iPhone 8 dhe keni probleme me përdorimin, sot do t'ju mësojmë se si ta ristartojmë atë pa
Del në qarkullim pulla postare e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës Për nder të shënimit të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës, më 17 shkurt 2018, në qarkullim postar do të vihet emis
Rudina Magjistari me grip, por bashkëshorti e suprizon kështu (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun e cila me programin e saj të pasdites mbledh para
Shqiptarët përfundojnë në pranga, dërgonin me postë drogë në Londër Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi janë akuzuar se trafikonin drogë. Shqiptarët e arrestuar janë shtetasit me
Lajm i mirë për prindërit: Në shkolla do të ketë polic kujdestar Kryeministri Edi Rama ka prezantuar një tjetër platformë ditën e sotme. Qeveria Rama ka ndërmarrë një hap të rëndësis
E pazakontë, dogana gjen një tigër në kutinë postare (FOTO LAJM) Inspektorët meksikan kanë gjetur tigra në të gjitha llojet e situatave. Por zyra për mbrojtjen e mjedisit njoftoi një
Zbulohet kush do ta prezantojë ''Dancing With The Stars'' Pas dy vitesh ndërprerje në tëlevizion do të rikthet spektali i kërcimit ''Dancing With the Stars''. Kohë më parë ky
“Kim Kardashian” në studion e Rudina Magjistarit Rudina Magjistari, një nga ikonat e televizionit, shumë e dashur për teleshikuesit gjatë transmetimit të emisionit të pa
Gafa e Rudina Magjistarit në transmetim, më komikja që mund të keni dëgjuar Moderatorja Rudina Magjistari me emisionin e saj pasdite në Tv Klan, mbërthen pas ekranit shumë teleshikues, por herë pa
Fino reagon i zemëruar me respektin e treguar ndaj tij nga Asambleja Fino ka mbetur i pakënaqur nga protokolli, pasi dy kandidatët (ai dhe Hala) u janë caktuar vendet nga fundi i sallës.
Fitorja ndaj Kamzës, Starova i izoluar bashkë me Moggin dhe Preitin (FOTO LAJM) Trajneri Sulejman Starova, i detyruar nga pezullimi 8-javor i Disiplinës, nuk ka qenë në drejtim të skuadrës ndaj Kamzës
Nuk kanë marrë rrogat, punëtorët e Bypass-it bllokojnë aksin Fier-Mbrostar Përfaqësues të 55 kompanive që punuan për ndërtimin e bypass-it të Fierit dhe Vlorës kanë bllokuar sërish aksin rrugor F
Rudina Magjistari bëhet nostalgjike, publikon këtë foto nga pushimet Moderatorja e njohur Rudina Magjistarin pak kohë më parë kaloi disa ditë të këndshme në Brezovicë. Dhe këtë e bëri t
Të bllokuar mes ujit, shpëtohet familje me 10 pjestarë në Divjakë Vazhdojnë aksionet e shpëtimit nga policia e Shtetit për familjet e ngujuara nga përmbytjet. Mësohet se policia ka s
12 orë në ujë, nxirret më në fund furgoni i pasagjerëve (VIDEO) Pas më shumë se 12 orësh është nxjerrë nga lumi i Zall Bastarit furgoni i pasagjerëve që u bllokua pasditen e djeshme.
Situatë alarmante prej shirave në Zall Bastar, ushtria në këmbë për të shpëtuar njerëzit e bllokuar Moti i keq është bërë shkak që dy mjete me njerëz brenda të bllokohen në zonën e Zall Bastarit në Tiranë. Shirat e d
Dalipi shpreh keqardhje për mungesën e Starovës dhe respekt për Kamzën Në mungesë të Sulejman Starovës, që është pezulluar nga Komisioni i Disiplinës me 8 ndeshje, vendin e tij në konferencën
Eva Murati pyetet për Jozefina Topallin, refuzon me forcë të përgjigjet Filmi historik më i ri shqiptar “Njeriu me këmishë” ka bërë bashkë aktorë nga Shqipëria dhe Kosova. Pjesë e këtij kast