999 rezultate për

stamford

Atletico Madrid kërkon sulmuesin e Chelseat Atletico Madrid ka shprehur interesim për sulmuesin e Chelseat, Michy Batshuayi. Edhe pse skuadra spanjolle ka sulmu
Maurizio Sarri shihet në Stamford Bridge (FOTO LAJM) Maurizio Sarri është afër zyrtarizmit tek skuadrab angleze, Chelsea Football Club. Ai udhëtoi sot nga Milano për në
Chelsea ndalon planet për ndërtimin e Stamford Bridge Roman Abramovich sot e ka vënë të ardhmen dhe pronësinë e tij në Chelsea në dyshim duke tërhequr kërkesën për vizë të re
Tottenham thyen mallkimin, fiton pas 28 viteve në "Stamford Bridge" (VIDEO) Tottenham ka marrë një fitore të rëndësishme sot pasdite në Londër ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Spursat thyen
Suarez i lumtur që nuk dolën pa gol nga Stamford Bridge Suarez është i lumtur që Barcelona nuk doli pa shënuar të paktën një gol në udhetim kundër Chelseat. Suaerz beson se gol
Azpilicueta: Iniesta nuk është i mirëpritur në Stamford Bridge Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta, i ka tërhequr vërejtjen Andres Iniestas që të mos entuziazmohet me ardhjen në L
Sarri dëshira e madhe e Abramoviçit Sipas “La Gazzetta dello Sport”, Roman Abramovich është fans i madh i futbollit që aplikon italiani në San Paolo. Per
Bournemouth mposht bindshëm Chelsean në Stamford Bridge (VIDEO) Chelsea ka pësuar një humbje turpëruese në "Stamford Bridge" nga Bournemouth me rezultat 0-3, ndeshje e vlefshme për jav
Ka 1 miliard euro për stadiumin e ri, por rrezikon mos ta bëjë prej një shtëpie ngjitur (FOTO LAJM) Chelsea ka në plan të ndërtojë një stadium të ri me kosto prej një miliard euro. Plani i Abravoviçit po mbahet peng n
Chelsea barazon pa gola ndaj Norwichit, kualifikuesi vendoset në Stamford Bridge (VIDEO) Norwich dhe Chelsea kanë barazuar pa gola këtë sfidë në "Carrow Road", ndeshje e vlefshme për FA Cup. Një ndeshje e
Shënohet goli i parë në Stamford Bridge (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar golin e avantazhit kundër Chelseat Për madrilenët shënoi mesfushori Niguez pas një krosim
Pronari i Chelseat nis bisedimet me beiznesmenët kinez për rikonstrukturimin e "Stamford Bridge" Pronari i Chelsea, Roman Abramovich zhvilloi bisedime me biznesmenët kinezë javën e shkuar rreth një investimi prej mbi
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Chelsea - Arsenal dhuron spektakël por pa gola, notat e lojtarëve (FOTO ) Një atmosferë e shkëlqyer për të luajtur futboll në “Stamford Bridge”, koha është ideale dhe tifozët janë të karikuar. S
Lojtarin e merr ekipi i parë që do e kërkojë, por tek Liverpool ska shanse Sipas raporteve nga Anglia, Virgil van Dijk ka më shumë shans për t'u shitur tek Chelsea ose Manchester City sesa tek Li
Chelsea në histori të Premier Ligës (VIDEO) Ka nisur festa në “Stamford Bridge”. Chelsea ka festuar titullin e gjashtë kampion të Anglisë në histori të klubit. C
Costa në Kinë? Ja përgjigja epike e sulmuesit Diego Costa ka reaguar përmes rrjeteve sociale në lidhje me largimin e mundshëm nga “Stamford Bridge” Pas përplasjes
Chelsea pa frena, turpëron Unitedin e Jose Mourinhos (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Manchester Unitedin në xhiron e nëntë të Premierligës, me rezultat 4:0 në ‘Stamford Bridge’. Skua
Ja çfarë mendon Mourinho për rikthimin si rival në "Stamford Bridge" Jose Mourinho këtë sezon nisi një aventurë të re me Manchester United, ndërkohë që do të rikthehet sërish në “Stamford B