999 rezultate për

stambollit

Fantastik Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Skuadra e Fenerbahces ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Besiktasit. Është bomberi Vedat Muriqi i cili nuk ka se si t
Rrrëfehet Vidal: Dua Championsin me Barcelonën, ëndërroj finalen e Stambollit Në çdo merkato, emri i Arturo Vidalit është prezent në media. Mesfushori i Barcelonës duket se ka fituar zemrën e tifozë
Drejtuesit e 2 skuadrave londineze udhëtojnë drejt Stambollit për të ndjekur Muriqin Vedat Muriqi vazhdon ta tërheqë interesimin e skuadrave evropiane. Ylli kosovar do të jetë i angazhuar gjatë javes me
Shpërthim masiv në mes të Stambollit, 2 të plagosur (FOTO LAJM) Një zjarr masiv shpërtheu në një fabrikë kimikatesh në Stamboll, duke lënë të plagosur 2 zjarrfikës. Zjarrfikësit u l
Fyeu presidentin Erdogan, 9 vjet burg për politikanen e opozitës (FOTO LAJM) Një gjykatë turke dënoi të premten një figurë të njohur të opozitës me nëntë vjet e tetë muaj burg për fyerje të preside
Spektakolar Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Spektakolar Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Vedat Muriqi nuk di të ndalet në kampionatin turk. Sh
Riza Durmishi pranë transferimit te gjigandët e Stambollit Mbrojtësi shqiptar Riza Durmishi është pranë largimit nga Lazio. Durmishi sezonin e fundit ka vuajtur me Lazion për s
Falcao largohet nga Monaco, gati kontrata me gjigandët e Stambollit Radamel Falcao i transferuar në Principatë në vitin 2013, është shumë pranë transferimit në Turqi, të kampionët e Galata
Turqi-Shqipëri do të luhet në stadiumin e zjarrtë të Stambollit Rrugëtimi i Shqipërisë drejt Euro 2020, por me shumë mundësi edhe ai i Turqisë, do të përcaktohet më datë 11 tetor në St
E BUJSHME/ Merr fund telenovela, Muriqi firmos me gjigandët e Stambollit (FOTO LAJM) Vedat Muriqi mund të quhet lojtari më i ri i Fenerbahce. Kosovari ka arritur akordin me gjigandët e Stambollit dhe se sh
Shkodran Mustafi pranë transfermit të gjigandët e Stambollit Shkodran Mustafi është shumë pranë largimit nga skuadra e Arsenalit. Mbrojtësi me orgjinë kosovare përfundoi një nga
Politikania opozitare në gjyq për "fyerje" ndaj Erdoganit Një figurë udhëheqëse në politikën e Stambollit u paraqit të premten në gjykatë nën akuzat se ofendoi presidentin e Turq
Humbi zotërimin e Stambollit, Erdogan: Do nxjerr mësime nga populli Në paraqitjen e tij të parë në publik pas humbjes së partisë së tij në zgjedhjet e përsëritura për Kryetarin e Bashkisë
Erdogan pranon humbjen e Stambollit Partia qeverisëse AK në Turqi ka humbur kontrollin e Stambollit pas rizgjedhjeve lokale, duke dhënë një goditje të ashpë
Bregu: Investimi te njeriu, investimi më i sigurtë për rritjen ekonomike Stamboll - "Transformimi i qëndrueshëm i rajonit në një ekonomi të bazuar në dije me mundësi të barabarta për të gjithë
Turqia sot në votime Turqit do ti drejtohen kutive të votimit sot për zgjedhjet lokale, nga të cilat do të vendoset kontrolli i qyteteve krye
Disa të vdekur, helikopteri ushtarak bie në mes të Stambollit (VIDEO) Një helikopter ushtarak ka rënë pak minuta më parë në një nga lagjet më të populluara të Stambollit. Autoritetet loka
Erdogani thërret Thaçin dhe Vuçiçin në Stamboll Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, me ftesë të Presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, sot udhëton për në St
Përçahet Kisha Ortodokse, rusët braktisin Patriakanën e Stambollit Kisha Ortodokse Ruse ka thënë të hënën se ka vendosur të shkëpusë të gjitha marrëdhëniet me Patriarkanën Ekumenike të Ko
Aktorja dhe këngëtarja e njohur turke dënohet me burg sepse fyeu Erdoganin Një gjykatë rajonale e Stambollit vendosi 11 muaj e 20 ditë burg për këngëtaren turke dhe aktoren Zuhal Olcay për "fyerj