999 rezultate për

stamboll

Rrrëfehet Vidal: Dua Championsin me Barcelonën, ëndërroj finalen e Stambollit Në çdo merkato, emri i Arturo Vidalit është prezent në media. Mesfushori i Barcelonës duket se ka fituar zemrën e tifozë
Në prag të sfidës, tifozët Kuq e Zi "pushtojnë" Stambollin (VIDEO) Kur duhen edhe afro 3 orë nga starti i sfidës mes Turqisë dhe Shqipërisë, tifozët kuqezinj kanë nisur të mbushin rrugët
Zhbllokohet rezultati në Stamboll, Icardi shënon golin e parë me PSG (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, PSG ka arritur të zhbllokojë rerzultatin në minutën e 52' me sulmuesin
Derbi Galatasaray-Fenerbahce, "blindohet" Stambolli Galatasaray dhe Fenerbahçe do të përballen ne oren 19:00 në derbin më derbin më të madh të Turqisë. Para ndeshjes, po
DOKUMENTAR/ Tifozët kosovarë të Liverpool-it që udhëtuan në Stamboll për ta parë ekipin e zemrës (VIDEO) Aktori i njohur kosovarë, Kushtrim Sheremeti ka realizuar një dokumentarë të udhëtimit të tifozëve të Liverpoolit nga Ko
Drejtuesit e 2 skuadrave londineze udhëtojnë drejt Stambollit për të ndjekur Muriqin Vedat Muriqi vazhdon ta tërheqë interesimin e skuadrave evropiane. Ylli kosovar do të jetë i angazhuar gjatë javes me
Çfarë la pas tërmeti i djeshëm në Stamboll (VIDEO) Një tërmet prej 5.8 magniutë shkundi qytetin turk – Stambollin, gjatë ditës së djeshme. Sipas AFAD, epiqendra e tërmetit
Publikohet fotoja e urës së dëmtuar në Stamboll, si qëndron e vërteta (FOTO LAJM) Një termet i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë ka tronditur sot Stambollin, ndërkohë që si pasojë kanë mbetur të plagosur
Tërmeti në Stamboll, shkon në 8 numri i të plagosurve Stambolli u godit sot nga një tërmet 5,8 ballësh, njofton Drejtoria për Menaxhimin e Katastrofave dhe Emergjencave (AFAD
Tërmeti shemb minaren e xhamisë në Stamboll (FOTO & VIDEO) Tërmeti i fuqishëm i shkallës 5.7 richter që ra pak më parë në Stamboll ka shkaktuar panik në qytet duke bërë që banorët
Tërmet i fuqishëm në Stamboll, paralizohet qyteti (VIDEO) Qyteti i Stambollit është tronditur nga një tërmet i magnitudës 5.7 i shkallës rihter duke shkaktuar alarm në qytet.
Juventusi dërgon vëzhgues në Stamboll për Muriqin Vedat Muriqi është duke shkëlqyer në kampionatin turk me fanellën e Fenerbahces. Ylli kosovar ka shënuar tre gola në
E FRIKSHME/ Tërmeti që goditi Shqipërinë, do e shkatërronte Stambollin (FOTO LAJM) Gati dy dekada nga tërmeti shkatërrimtar që goditi rajonin e Marmarasë, banorët e Stambollit janë të ndërgjegjshëm se nj
Muriqi "çmend" Stambollin, shënon dhe i jep fitoren Fenerbahces (VIDEO) Vedat Muriqi është rikthyer sërish protagonist te skuadra e Fenerbahçes në kampionatin turk. Shqiptari i Kosovës ka real
Shpërthim masiv në mes të Stambollit, 2 të plagosur (FOTO LAJM) Një zjarr masiv shpërtheu në një fabrikë kimikatesh në Stamboll, duke lënë të plagosur 2 zjarrfikës. Zjarrfikësit u l
Shkëlqeu me Kosovën, Fenerbahce i vendos çmimin e frikishëm Vedat Muriqit Fenerbahce po mendon të rinovojë kontratën e sulmuesin e Kosovës Vedat Muriqi. Muriqi u transferua verën që lamë pas
Fyeu presidentin Erdogan, 9 vjet burg për politikanen e opozitës (FOTO LAJM) Një gjykatë turke dënoi të premten një figurë të njohur të opozitës me nëntë vjet e tetë muaj burg për fyerje të preside
Po tërbon Stambollin, Fenerbahçe refuzon 12 milionë euro për Vedat Muriqin Vedat Muriqi ka filluar më së miri kampionatin turk. Lojtari i Kosovës në dy ndeshjet e para ka realizuar dy gola mja
Spektakolar Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Spektakolar Muriqi, tund rrjetën në derbin e Stambollit (VIDEO) Vedat Muriqi nuk di të ndalet në kampionatin turk. Sh
"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet (VIDEO) Reshjet e pasdites së sotme kanë përmbytur lagje të tëra në Stamboll përfshi edhe pjesën turistike.