999 rezultate për

stadiumit

Gati të nisë derbi, tifozët grumbullohen rreth stadiumit (FOTO LAJM) Derbi i Madonninës do të luhet pa tifozë, por fansat zikaltër dhe ata kuqezi nuk kanë ngurruar të shprehin gjithë mbësht
SKANDAL/ Crvena Zvezda me baner provokues për Kosovën në ndeshjen ndaj Milanit Tifozët e Crvena Zvezdës njihen si kundërshtar të shtetit të Kosovës. Në ndeshjen Zvezda – Milan që u zhvillua sonte
"S'dua që futbollistët të dëmtohen", trajneri legjendar pastron borën në fushë (VIDEO) Trajneri i famshëm Mirçea Luçesku nuk ka përtuar të pastrojë dëborën në fushën e stadiumit të Dinamos së Kievit përpara
"Eja dalim jashtë stadiumit", zbardhen fjalët e sherrit, Lukaku – Ibra (VIDEO) Milani fitoi pjesën e parë 1-0 në përballjen ndaj Interit në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Derbi “della Madonnina”
"Hë si je", Rama tregon gjendjen pasi bëri dje vaksinën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë vizituar sot ambientet e stadiumit “Air Alban
Mediat serbe e quajnë provokim, Google Maps i vendos stadiumit serb emrin Skënderbeu Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj Google Maps, pasi ka bërë një gabim duke i vendosur emrin Gjergj Kastrioti Skënder
Zgjati pak, Arsenali mbyll dyert e stadiumit për tifozët Klubi anglez Arsenal ka njoftuar tifozët se në ndeshjen kundër Southamptonit që zhvillohet të mërkurën në Emirates, nuk
Nga "San Paolo" në "Maradona": Priftërinjtë revoltohen për emrin e stadiumit Në Napoli kanë vendosur që t’i ndryshojnë emrin stadiumit për të nderuar legjendën Diego Maradona, i cili u nda nga jeta
Përfundon ndërtimi i stadiumit të katërt të Botërorit, do të presë 7 ndeshje (FOTO LAJM) Kur jemi ende edhe dy vite larg Kupës së Botës "Katar 2022", vendi organizator ka përfunduar ndërtimin edhe të stadiumit
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur
Në nder të legjendës Maradona, Napoli do të ndryshojë emrin e stadiumit Klubi italian Napoli, do të ndryshojë emrin e stadiumit “San Paolo” në “Diego Armando Maradona” për nder të legjendës së
Të shtëna me armë pranë stadiumit "Elbasan Arena" Të shtëna me armë janë regjistruar pak më parë pranë stadiumit "Elbasan Arena" në Elbasan. Mësohet se disa persona që
FSHF kërkesë për kthimin e tifozëve në 30% të kapacitetit të stadiumit, zbulohet përgjigjia e qeverisë Qeveria i thotë “jo” futbollit me tifozë. Me një shkresë zyrtare, qeveria shqiptare ka refuzuar kërkesën e federatës
Santiago Bernabeu bëhet me tunel, punimet po vazhdojnë (FOTO LAJM) Real Madrid ka treguar për zhvillimin e fundit rreth rinovimit të Santiago Bernabeut, ku nuk mungon edhe një tunel i mad
Stadiumi Kombëtar mbetet vetëm në letër, projekti tani vlerësohet shumë i shtrenjtë Ka kaluar më shumë se një vit prej se është prezantuar maketi i Stadiumi Kombëtar të Kosovës. Ishte premtuar se objekti
Serie A vijon me 25 mijë tifozë? Në të gjithë botën i frikësohen valës së dytë të COVID-19, por në Itali mendojnë se me masat e duhura, edhe sporti do t’
Klubet italiane insistojnë, kërkojnë hapjen e stadiumit për 1000 tifozë Pavarësisht se dekreti i ri i masave anti-Covid në Itali nuk lejon hapjen e stadiumeve për tifozët para datës 7 tetor, k
Futbolli po i kthehet normalitetit, Juve gati të hapë dyert e stadiumit që javën e parë Shifrat e pandemisë Covid-19 vijojnë të jenë shqetësuese, por bota po fillon të bashkëjetojë me koronavirusin dhe nga di
Tension në Camp Nou, tifozët në revoltë kundër Bartomeut çajnë rrethimin e stadiumit (VIDEO) Një mbrëmje e nxehtë në Barcelonë, ku një grup tifozësh u kthyen për t'u mbledhur para stadiumit Camp Nou për të demonst
Përplasje e ashpër mes policisë dhe tifozëve të PSG-së në Francë (VIDEO) Humbja e trofeut të Ligës së Kampionëve është përjetuar jashtëzakonisht keq nga tifozët e PSG-së. Sipas raportimeve t