999 rezultate për

stadium

Napoli "shkatërron" Fiorentinën në "Diego Armando Maradona Stadium" (VIDEO) Napoli e ka deklasuar Fiorentinën me rezultat të thellë në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Napoli ka deklasuar
"Hë si je", Rama tregon gjendjen pasi bëri dje vaksinën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë vizituar sot ambientet e stadiumit “Air Alban
Shkelen rregullat e distancimit social, "nami" te stadiumi gjatë procesit të vaksinimit (FOTO LAJM) Prej orës 15:00 ka nisur zyrtarisht vaksinimi kundër koronavirusit te stadiumi “Air Albania” në kryeqytet. Por ajo q
Festë e "çmendur" në Shkodër pas fitores me Teutën (VIDEO) Vllaznia ka marrë një tjetër fitore të rëndësishme, teksa ka mposhtur me rezultatin 1-0 Teutën, duke i shkaktuar këtyre
Presidenti i Serie A propozon që personat e vaksinuar të lejohen në stadiume Presidenti i Lega Serie A, Paolo Dal Pino sugjeron që Qeveria Italiane të lejojë ata kanë marrë vaksinën kundër COVID-19
Cristiano Ronaldo flet pasi u shpall lojtari i shekullit: Më mungojnë tifozët në stadiume Ditën e sotme në Dubai u dhanë çmimet e Globe Soccer Award, ku u akordua edhe çmimi për lojtarin e shekullit të 21-të, t
Licester City - Man.United, formacionet zyrtare Manchester United dhe Leicester City do të jetë një tjetër ndeshje e rëndësishme në Boxing Day përpos derbit londinez.
"Do vaksinohemi në stadiumin Air Albania", Rama sqaron zgjedhjen e pazakontë Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se vaksinimet kundër COVID-19 do të bëhen në stadiumin “Air Albania”. Projekti sipas
Ende pa nisur mirë zhbllokohet sfida në Allianz Stadium (VIDEO) Fiorentina ka befasuar Juventusin pas vetëm tre minutash lojë. Vlahovic ka realizuar për miqtë pas asistimit të Ribe
Mediat serbe e quajnë provokim, Google Maps i vendos stadiumit serb emrin Skënderbeu Mediat serbe kanë reaguar ashpër ndaj Google Maps, pasi ka bërë një gabim duke i vendosur emrin Gjergj Kastrioti Skënder
Perez tregon se kur do të jetë gati "Santiago Bernabeu" (VIDEO) Real Madridi deri me tani kanë shpenzuar 100 milionë euro nga 570 milionë të kërkuara për të ndërtuar stadiumin “Santiag
KATAR 2022/ Inaugurohet stadiumi në prani të 20 mijë spektatorëve Në Katar është hapur për publikun një nga stadiumet më të bukur, që do të shërbejë për Kupën e Botës 2022. Një ceremo
Stadiumi i ri dhe sezoni i Partizanit, flet Olsi Rama Drejtori i Partizanit, Olsi Rama ka dhënë një intervistë për “Sport News” ditën e sotme në “News 24”. Drejtori i të
Futbollistët e rinj që nisën karrierën në stadiume boshe (FOTO LAJM) Londër, dhjetor (The Guardian) – Është ëndrra e secilit futbollist të ri për ta bërë debutimin me ekipin e seniorëve, dh
Tifozë në stadium, Vllaznia e pëson keq nga Disiplina Komisioni i Disiplinës pranë FSHF ka bërë publike pak minuta më parë, masat ndëshkimore për të gjitha shkeljet e kryera
Zgjati pak, Arsenali mbyll dyert e stadiumit për tifozët Klubi anglez Arsenal ka njoftuar tifozët se në ndeshjen kundër Southamptonit që zhvillohet të mërkurën në Emirates, nuk
Olsi Rama: Ishin 600 vetë në stadium. Tallet menaxheri shkodran: Janë mësuar duke numëruar vota, ishin 60! Drejtori i Partizanit Olsi Rama eshte ankuar pas ndeshjes se sotme ndaj Vllaznise te humbur 0-1 duke u ndalur tek numri
Avancojnë punimet, ja si duket stadiumi i ri i Kukësit (VIDEO) Kukësi e nisi me dy humbje sezonin e ri në Superiore, por ia ka dalë të kthehet te rezultatet pozitive. Momenti i mi
Stadiumi Kombëtar, apo stadiumi politik? Kosova vazhdon të mbetet pa stadium kombëtar, ndërsa aktualisht ka vetëm një arenë të futbollit që plotëson kriteret ndë
Stadiumi si pishinë, shtyhet ndeshja e Serie A Vendimi zyrtar ka mbërritur, Udinese-Atalanta nuk do të luhet. Inspektimi i tretë dha një rezultat negativ, ka shumë